uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: Uzaleznienie od masturbacji - gdzie pomoc.

przez RafQ 08 cze 2010, 23:56
:lol:
RafQ

przez tictac 09 cze 2010, 10:09
Ja też często to robię i też chyba jestem uzależniony, seksu mam mało bo też mam tylko 1 osobę z która mogę co jakiś czas.
Ale po kilkunastudniowych ekscesach z kobietą , przez 5 dni nie musiałem go tykać.
A tak to codziennie - czasami kilka razy dnia, a czasami co 2 dzień.
Rzucenie masturbacji i zastąpienie jej seksem to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie.
Paroksetyna 10 mg - rano - w planach zejście na 5 mg
Bromazepam 6mg - sometimes :)
Spasmolina , Smecta - na IBS

przez ciasny27 09 cze 2010, 23:01
eh ja nie mam wcale i bankowo jestem uzalezniony, jedno jest pewne z popędem nei wygrasz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Sean1 10 cze 2010, 17:53
A jeżeli dalej Was to martwi przestudiujcie podobny temat który był na tym forum.Ktoś tam napisał że jakiś chłopak miał taki problem i poszedł z tym do klasztoru.Ksiądz podobno odprawił modlitwę nad chłopcem który w tym czasie sie masturbował (przy nim) i tym sposobem go uleczył :mrgreen: .Może warto by spróbować :twisted:

W mordę :shock:

przez savior 10 cze 2010, 18:24
Był czas ze klepałem nawet 17 razy dziennie i nadal nie czułem zaspokojenie..potem byłem wyczerpany jakbym pił wódke przez tydzień non stop... nikt mi wiec nie wcisnie kitu ze nie ma takiego czegos jak nałogowa masturbacja o jej zgubnym zdrowotnym wpływie nie wspominając.. na szczescie to juz niechlubna historia
savior

przez ciasny27 10 cze 2010, 20:42
17 razy??? ja max 4 dziennie jednak nie moge sie od tego uwpolnic, jak sobie z tym poradziles?? byles u jakiegos specjalisty??

przez Sean1 10 cze 2010, 21:27
Moj rekord to bodajze 5 na dzien. A 4 razy dziennie to jeszcze nie koniec swiata. Znajdziesz kobiete, to zastapisz to po trochu seksem. Moze nawet ogier bedziesz :mrgreen: W kazdym razie bezplodny raczej sie nie staniesz.

przez Odkrywający 14 cze 2010, 15:27
To dopiero wnerwia, potrafię tak kilka dobrych razy na dzień, codziennie, krew mnie już od tego zalewa.
Któregoś dnia rzucę to wszystko
I wyjdę rano niby po chleb
Wtedy na pewno poczuję się lepiej
Zostawię za sobą ten zafajdany świat
Napełnię olejem pustą głowę
I wrócę tam, na aleję pełną róż

Czasem płaczę, bo chce mi się płakać
Wtedy czuję, że uchodzi ze mnie zło

przez ciasny27 14 cze 2010, 19:54
jedyny plus tego nałogu to to że jest calkowicie darmowy :lol:

przez eryk2001 14 cze 2010, 23:55
Witaj,
moim zdaniem jeśli jest coś nad czym nie potrafisz zapanować i nie dajesz sobie z tym rady, i musisz to robić coraz częsciej a potem czujesz się źle to jest to nałóg. Nic nie pomoże znalezienie żony - chyba, że z tym samym nałogiem. A nawet jeśli znajdziesz to ja nie widziałem jeszcze związku, który był udany i był oparty na nałogu. Prędzej czy później wrócisz do tego. To była wersja pesymistyczna.
Natomiast dobra wiadomość jest taka, że można z tego wyjść.
Zamknij się w pokoju sam ; zamknij oczy i poproś z całego serca Boga o pomoc - powiedz mu, że już wymiękasz i że się poddajesz, a skoro On Cię stworzył takim jakim jesteś to niech teraz On przejmie stery bo Ty już nie wiesz jak płynąć. Powiedz, że oddajesz Mu wszystko to z czym Ci ciężko w życiu po kolei sprawa po sprawie. I oddaj Mu inicjatywę.
Nie pożałujesz. Bóg często nie działa natychmiast, ale za jakiś czas zobaczysz , że jest inaczej.
Jeśli masz już wszystkiego dość i próbowałeś już wszystkiego to spróbuj i tego, wiedz o tym, że ja w żadnej sprawie i NIGDY jeszcze się na Nim nie zawiodłem.
Na pociechę coś super - obejrzyj do końca!!!! Jak są pytania to na priva.

http://www.youtube.com/watch?v=6035E4s9sh0

pozdro

przez brokenwing 15 cze 2010, 14:25
eryk2001,
Podpisuje się pod Twoją opiniom

[Dodane po edycji:]

ciasny27,
Całkowicie darmowy i nawet inna korzyść z niego płynie ..utrata odcisków palców :D :D :D..na skutek tarcia :D
brokenwing

Masturbacja

przez BladzacyAniolek 13 lip 2010, 23:03
Witam serdecznie.
Jestem kobietą, i mam 22 lat.
Moim problemem jest uzależnienie od masturbacji. Robię to już kilka lat, może z 6. Czynność ta nie wynika z braku panowania nad popędem seksualnym, lecz z nieumiejętnością radzenia sobie ze stresem, niepowodzeniami, złością, przeszłością, wyrzutami sumienia itp. Potrafię to robić nawet kilka razy dziennie w dzień w dzień. Po prostu działa to dla mnie jak lekarstwo. Po każdym razie mam ogromne wyrzuty sumienia, i z tego powodu robi się błędne koło. Jestem katoliczką, co oznacza, że masturbacja jest grzechem ciężkim, to jeszcze bardziej powoduje u mnie poczucie winy. Nie umiem sobie z tym poradzić. Nie wiem do kogo mam się z tym zwrócić. Psycholog czy seksuolog? Jeśli psycholog, to jak z taką osobą rozmawiać na tak bardzo osobisty wstydliwy temat? I w ogóle co mówić? :/ Proszę o rady. Z góry dizęki.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Re: Masturbacja

przez linka 13 lip 2010, 23:10
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Re: Masturbacja

przez BladzacyAniolek 13 lip 2010, 23:54
Przepraszam Cię linka, ale w temacie którym mi podałaś nie znalazłam odpowiedzi na swoje pytanie.
Tam ogólnie jest pisane o tym, że masturbacja jest fajna, że to naturalne itd. i że faceci już tak mają.
Ja nie jestem mężczyzną, a moje pytanie dotyczy czegoś innego.
F34.1, F43.2, F60.3

BladzacyAniolek = pssyche

http://samotnadusza-psyche.blogspot.com/

Sortuj wg