uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez MadGregor 12 lut 2013, 15:53
Lilith napisał(a):nieboszczyk, przez Ciebie musiałam odstawić kanapki :pirate: Szlag :pirate: Teraz przez Twój wpis nie będę mogła spokojnie zjeść,bo kanapki będą mi się kojarzyć z jakimś paskudztwem :hide: Czy Ty musisz w ten sposób wyrażać swoje myśli?Mógłbyś to robić w mniej hmmm wstrętny sposób? :hide: Bardzo Cię proszę,bo aż momentami robi się niedobrze :hide:

Lilith, to kara za przeglądanie zbereźnych wątków :lol:
Ale fakt, mnie też się odechciało sałatki- jak na złość- z fetą :x :?
Ostatnio edytowano 12 lut 2013, 15:55 przez MadGregor, łącznie edytowano 1 raz
"Nie jesteśmy żywi, więc nie możemy umrzeć.Ale nie jesteśmy też martwi.Za długo pożerało mnie pragnienie, którego nie można zaspokoić.Za długo głodowałem, czekając na śmierć i nie umierając.Niczego nie czuję.Wiatru na mej twarzy, ani rozpryskującej się bryzy, ani ciepła kobiecego ciała."

przez nieboszczyk 12 lut 2013, 15:55
*Wiola* napisał(a):nieboszczyk, Jak Cię drażni to go nie czytaj, to ,że dla Ciebie są to dewiacje , wcale nie znaczy ,że tak jest naprawdę. Na dodatek guzik tak naprawdę o tym wiesz a zawsze jesteś pierwszy do wygłaszania swoich "mądrości" - wiesz ,że to też drażni ???????????? :evil:

mam głęboki uraz psychiczny związany z tym tematem.
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez *Wiola* 12 lut 2013, 15:57
nieboszczyk, To pytam jeszcze raz, po cholerę go czytasz? :evil:
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 12 lut 2013, 15:58
nieboszczyk, szczerze wątpię czy Twoje wpisy wyperswadują cokolwiek komukolwiek poza podjęciem dyskusji z Tobą.Poza tym,skoro Cię drażni ten temat,to go nie czytaj,ale oszczędź innym swoich wywodów.Ja niestety muszę je czytać i nie mam ochoty każdorazowo mieć mdłości,kiedy przeczytam to,co napisałeś.

-- 12 lut 2013, 15:59 --

Gregg1991, ja muszę je przeglądać,choć wierz mi-akurat do niektórych wątków wcale nie mam ochoty zaglądać :roll:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez nieboszczyk 12 lut 2013, 16:00
Lilith napisał(a):nieboszczyk, szczerze wątpię czy Twoje wpisy wyperswadują cokolwiek komukolwiek poza dalszą dyskusją z Tobą.Poza tym,skoro Cię drażni ten temat,to go nie czytaj,ale oszczędź innym swoich wywodów.Ja niestety muszę je czytać i nie mam ochoty każdorazowo mieć mdłości,kiedy przeczytam to,co napisałeś.

-- 12 lut 2013, 15:59 --

Gregg1991, ja muszę je przeglądać,choć wierz mi-akurat do niektórych wątków wcale nie mam ochoty zaglądać :roll:

nigdy nie zapomnę osobnika który się masturbował na moich oczach paląc głupa że to na mój widok
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Artemizja 12 lut 2013, 16:05
nieboszczyk, ok,rozumiem-masz uraz.Skoro jednak tak jest,to po prostu nie wchodź do tego tematu.Do cholery nie wszyscy są winni temu,co Cię spotkało,a niestety, Twoje OBRZYDLIWE posty wszyscy muszą czytać :? Sorry za dosadne stwierdzenie,ale inaczej tego nazwać nie można :?

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez nieboszczyk 12 lut 2013, 16:07
a tym bardziej że ten osobnik był kobietą.młodszą ode mnie,pełnosprawną i wiedzącą o mojej chorobie i pobytach w zakładzie

-- 13 lut 2013, 17:24 --

i pomysleć że w tym wątku udziela się psycholog ekspert...

przez ekspert_abcZdrowie 15 lut 2013, 16:28
i pomysleć że w tym wątku udziela się psycholog ekspert...

nieboszczyk, nie rozumiem, dlaczego miałabym się nie wypowiadać w tym wątku? Wyobraź sobie, że uzależnieniem od masturbacji czy seksu również zajmują się psychologowie. Mechanizm powstawania nałogu jest podobny, jak w przypadku alkoholizmu czy uzależniania od adrenaliny, które wydaje Ci się być mniej "obrzydliwe". Czytam różne wątki - również takie, w ktorych opisane są, jak to okresliłeś, różne "dewiacje". Nie jestem od oceniania ludzi, którzy dopuszczają się "dewiacji", ale od pomagania im. Dla mnie nałóg to sygnał, że człowiek nie radzi sobie z emocjami i w jakis sposób (najcześciej destrukcyjny) kompensuje sobie swoje deficyty. A Twoje komentarze w watku naprawdę niewiele merotoryki wnoszą do dyskusji. Jeżeli brzydzi Cię ten wątek, to omijaj takie tytuły, jak ten "uzależnienie od masturbacji". Odnoszę wrażenie, że lubisz prowokować.
Psycholog

przez nieboszczyk 15 lut 2013, 16:46
ekspert_abcZdrowie napisał(a): Odnoszę wrażenie, że lubisz prowokować.

ten temat jest do zamknięcia.to forum jest dla ludzi z chorobami psychicznymi,upośledzeniami,nerwicami,depresjami a nie forum erotyczne.o masturbacjach powinno się pisać na forach erotycznych które są bardziej wyizolowane niż normalne fora żeby nie demoralizować innych.

przez Artemizja 15 lut 2013, 16:51
nieboszczyk, nie Ty będziesz decydował o tym,które tematy są do zamknięcia.Ten temat zostanie,czy Ci się to podoba,czy nie.A jeśli nadal będziesz tutaj spamował,to przykro mi bardzo,ale Twoje posty będą przenoszone do kosza.Mam już serdecznie dosyć ciągłego upominania Ciebie.Nie robisz sobie kompletnie nic z uwag obsługi.A skoro Ty masz Nas w nosie,to sorry,ale to jest jednoznaczne.Nikt tutaj nie będzie się z Tobą bawił w kotka i myszkę,prosząc w nieskończoność,żebyś się opanował.Cierpliwość i wyrozumiałość obsługi też mają swoje granice.Masz zakaz udzielania się w tym wątku.Zarówno ze względu na innych Userów jak i na Ciebie samego.Radzę sobie wziąć to do serca.Dyskusję uważam za zakończoną.

Administrator

przez ekspert_abcZdrowie 15 lut 2013, 17:06
to forum jest dla ludzi z chorobami psychicznymi,upośledzeniami,nerwicami,depresjami a nie forum erotyczne.o masturbacjach powinno się pisać na forach erotycznych które są bardziej wyizolowane niż normalne fora żeby nie demoralizować innych.

nieboszczyk, ale przecież tutaj nikt nikogo nie nakłania do „dewiacji” ani nie uprawia „publicznej erotyki”. Uzależnienie od masturbacji to zaburzenie, jak każdy inny nałóg. Nie sądzę, żebym swoimi wpisami w tym wątku kogokolwiek demoralizowała czy nakłaniała do czegoś niestosownego. Uzależnienie od masturbacji świadczy o problemach, którym trzeba przeciwdziałać. To się leczy – podobnie jak leczy się depresję czy nerwicę. Inne osoby też nie opisują w szczegółach swojego nałogu ani techniki masturbowania. Piszą, że mają albo mieli z tym kłopot, ale udało im się wyjść lub poszukują pomocy. Ich wpisy mogą być motywacją dla innych, by walczyć z nałogiem masturbacji i argumentem, że da się z tego wyjść. Myślę, że to może mieć pozytywny wydźwięk. Przecież nikt tutaj nie pochwala: „Super, fajnie, że jesteś uzależniony od masturbowania się. Nie przejmuj się, to nic takiego”. Nikt nic w tym stylu nie napisał! Chyba sam masz z tym problem (owy uraz, o którym wspomniałeś), dlatego tak emocjonalnie reagujesz na ten wątek.
Psycholog

przez L.E. 15 lut 2013, 17:40
nieboszczyk, :hide:
Nie wiem, czy masz tego świadomość, ale masturbacja jako taka jest czymś normalnym i większość ludzi to robi. Niezdrowa robi się, kiedy przechodzi w nałóg.
Tak jak alkohol. Nie ma nic złego w wypiciu kilku drinków raz na jakiś czas, ale kiedy się pije je codziennie to jest problem.

Masz uraz i masz rację, że publiczna masturbacja jest czymś niezdrowym i szkodliwym. W pozostałych kwestiach się mylisz.
A jeśli chodzi o fora erotyczne... Tam nie ma szans na uzyskanie pomocy w rozwiązywaniu problemów. Z tego co się orientuję ludzie piszą tam głównie o swoich fantazjach erotycznych, więc osobie uzależnionej nic tam nie pomogą.
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

przez linka 15 lut 2013, 17:44
NIE KARMIĆ TROLLA!!!!!!
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez L.E. 15 lut 2013, 17:57
linka, ok, już nie karmię ;)
Możesz usunąć mój poprzedni post ;)
'Każdy z nas jest łodzią, w której może się z potopem mierzyć,
cało wyjść z burzowej chmury, musi tylko w to uwierzyć"

Sortuj wg