uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Candy14 23 lis 2012, 01:30
virgo21, da sie opanowac :P

*Wiola*, jak niestety to wlasnie krooliczek idealny
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 13:14
Werty napisał(a):dzięki za słowa uznania dziewczny :D jesteście wspaniałe :105:

widzisz nieboszczyk?

-- Pt lis 23, 2012 12:22 am --

brawo kolezko.zasłużyłeś na nobla.następnym razem wyjdz nago na ulicę lub do sklepu.może zadziała efekt AXE i będziesz popularny u kobiet.

-- 23 lis 2012, 13:21 --

Nana13 napisał(a):z moich doswiadczen wynika, ze masturbacja jest o wiele piekniejsza niz seks :lol: nic nie daje takiej satysfakcji jak samogwałcik

a to dlatego że wdychanie smrodu moczu i bakterii unoszących się z narządów płciowych może działać odurzająco i powoduje przyćmienie świadomości(częściowe niedotlenienie mózgu)no tak.jeden wącha klej,inny wdycha nikotynę.narządy płciowe śmierdzą bo są z bakteriami.podobnie jak kupa.

-- 23 lis 2012, 13:37 --

Nana13 napisał(a)::lol: jakie instrukcje

Ja mysle, ze to niekoniecznie jest kwestia zaniedbania higieny bo on pisze z taka nienawiscia o narzadach płciowych, ze to raczej jakies urazy psychiczne czy coś

coś w tym jest.
kilka lat temu dostałem zaproszenie od córki mojej znajomej na wycieczkę do anglii.bilety już były kupione,zabuckowane.wszystko przygotowane.a rodzinka oczywiście musiała wcisnąc swoje 5 groszy w moje życie i nakazała mi zerwać układ ze znajomę,nigdzie nie lecieć,zrezygnować z wycieczki i ze wszystkich moich znajomych.bo twierdzą że znajoma jest zbyt schorowana żeby zadawać się z nią.posuneli się do wyrwania telefonu i dokumentów mi z ręki i podstawili mi młodą panienkę (pełnosprawną oczywiście) i zapewniali że to będzie moja kochająca przyszła żona.na początek postanowiłem posłuchać może mi pomogą.skoro dostałem zaproszenie na piękny lot samolotem i zwiedzanie obcego kraju,pamiątki,zdjęcia i te sprawy...i pomyślałem że skoro ta dziewczyna jest zdrowsza odemnie i młodsza 10 lat to my też razem będziemy gdzieś lecieć i jezdzić na wycieczki jak to młode partnerstwo nie koniecznie małżeństwo.ale ona miała zwyczajnie lenia w dupie,tłumaczyła się osiadłym trybem życia i liczyły się tylko jej potrzeby na które tyrałem jak wół i słono płaciłem.jedne widoki które dała mi ta dziewczyna to tylko masturbacja na moich oczach.zamiast pięknych widoków z samolotu widziałem osobnika który wkłada sobie palce.to jeden z powodów dla których znienawidziłem masturbację
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Siding Spring 23 lis 2012, 14:08

hehe
Ostatnio edytowano 23 lis 2012, 14:28 przez Artemizja, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono wstawianie filmiku

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 14:15
nie spamuj
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

przez Siding Spring 23 lis 2012, 14:18
to byl komentarz do tego co napisales.:)

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 14:19
nic nie wyszło.tylko jakiś adres www

-- 23 lis 2012, 14:30 --

aha tak się śmiałeś z moich kometnarzy?

przez Siddhi 23 lis 2012, 14:36
a to dlatego że wdychanie smrodu moczu i bakterii unoszących się z narządów płciowych może działać odurzająco i powoduje przyćmienie świadomości(częściowe niedotlenienie mózgu)no tak.jeden wącha klej,inny wdycha nikotynę.narządy płciowe śmierdzą bo są z bakteriami.podobnie jak kupa.
Interesująca teoria.
Siddhi

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 14:37
a jakie jest inne wytłumaczenie takiego zachowania?

przez Siddhi 23 lis 2012, 14:39
Jakiego?
Siddhi

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 14:42
że nana twierdzi iż niema jak samogwałcik.ja też czasami odwiedzam sąsiadkę która ma w mieszkaniu 20 kotów i 2 psy.kiedy otwiera drzwi to z progu jakbym dostał obuchem w łeb a koty i psy sikają i srają

-- 23 lis 2012, 14:43 --

byc może masturbacja u nana działa na tej zasadzie.

przez Siddhi 23 lis 2012, 14:54
Fuj, tyle zwierzaków w domu, okropieństwo.
Nie działa, masturbacja jest przyjemna sama w sobie i nie ma to nic wspólnego z moczem. Podniecenie seksualne podczas seksu i masturbacji to jedno i to samo, i o to w tej zabawie chodzi. A nie o odurzanie się oparami moczu i kału. :shock: :lol:

Zresztą to takie oczywiste sprawy, że nie wiem w sumie po co o tym piszę.
Siddhi

przez Werty 23 lis 2012, 14:54
nieboszczyk kurde, stary... Przesadzasz z tym wszystkim trochę. Wiadomo, że na narządach płciowych osadzają się jakieś bakterie i brud, ale tak jest ze wszystkim. Nawet na ludzkiej dłoni żyją miliony bakterii, czego się nie dotkniesz, gdziekolwiek nie pójdziesz... Może i rozumiem twoją awersję do masturbacji wziąwszy pod uwagę twoją traumę z przeszłości, a i mnie, chociaż z innym przyczyn, nie leży ten sposób uciszania popędu płciowego (jestem tym skrajnie znudzony, że aż bardziej się nie da), ale nie wpadaj w taką skrajność, że nienawiść czy coś.

brawo kolezko.zasłużyłeś na nobla.następnym razem wyjdz nago na ulicę lub do sklepu.może zadziała efekt AXE i będziesz popularny u kobiet.

Daj spokój, nie bierz wszystkiego tak dosłownie :smile: .

przez nieboszczyk 23 lis 2012, 15:12
Siddhi napisał(a):Nie działa, masturbacja jest przyjemna sama w sobie i nie ma to nic wspólnego z moczem. Podniecenie seksualne podczas seksu i masturbacji to jedno i to samo, i o to w tej zabawie chodzi. A nie o odurzanie się oparami moczu i kału. :shock: :lol:

Zresztą to takie oczywiste sprawy, że nie wiem w sumie po co o tym piszę.

ale napewno mozna zamienić swoje podniecenie na inną normalną pasję.po 20 minutach lotu czujesz się wielki,po oddaniu 10 strzałów mija frustracja.
dla innych polecam to:
http://www.youtube.com/watch?v=Tdy3Lx9GEz0

-- 23 lis 2012, 15:14 --

abra kawabra

-- 23 lis 2012, 15:30 --

ten filmik może częściowo odzależni uzależnionych od masturbacji

przez *Wiola* 23 lis 2012, 15:33
nieboszczyk, Zamiana popędu na strzelanie? Nie wiesz co mówisz i to jest chore i ma coś wspólnego z psychopatią :evil:
Proponuję też skończyć to bredzenie o smrodzie, bo też widzę ,że nie masz o tym zielonego pojęcia, widocznie trafiałeś w życiu na samych brudasów, ale zapewniam Cię ,że tak to nie wygląda i normalni ludzie dbający o higienę niczym nie śmierdzą :?
Moderator

Sortuj wg