uzależnienie od masturbacji

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez harvard 20 wrz 2015, 21:19
A proszę powiedzcie mi co wziąć na szybki wytrysk. Wiele lat się zabawiałem sam ze sobą a mam teraz laskę i jakoś głupio mi tłumaczyć, że tak szybko się spuszczam. Niby mówi, że się nic nie stało i nie robi - niby- z tego problemu, ale jakoś nie wierzę i już nie chcę mieć z tym problemów. Macie jakieś tabletki które możecie polecić?

przez Dominik_wot 21 wrz 2015, 09:16
dapoksetyna - to oficjalnie -» ale jeszcze może ale nie musi pomóc sertralina i fluoksetyna :)

przez nowak.teodor 28 wrz 2015, 16:38
czy leki ssri pomagają w tym temacie ? :(

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Ricah 30 wrz 2015, 14:39
Jezeli jako pomoc masz na mysli zmniejszenie libido oraz problemy z erekcja, to tak, moga pomoc. Tylko czy jest sens jednym problemem leczyc drugi problem?
Agomelatyna 25mg
some shit

przez nowak.teodor 30 wrz 2015, 15:57
Ricah napisał(a):Jezeli jako pomoc masz na mysli zmniejszenie libido oraz problemy z erekcja, to tak, moga pomoc. Tylko czy jest sens jednym problemem leczyc drugi problem?

ale co dokładnie masz na myśli ? znasz lepsze rozwiązanie tego problemu ?

przez mateusz0987 09 paź 2015, 19:48
ja rowniez jestem addicted od tego. tak bardzo, że nie czuję już pleasure robiąc to, tylko jest to jakieś zadanie zlecenie cel obowiązek rutyna. zero przyjemnosci dopaminy serotoniny nic.

przez Mistrz Gry 09 paź 2015, 22:01
Polecam poczytanie o kontroli wytrysku i wielokrotnych orgazmach.

A potem praktyka i problem masturbacji znika :D

przez ben rei 09 paź 2015, 22:05
i to mistrzem tej gry tak naprawdę jesteś?
fubar

przez Mistrz Gry 09 paź 2015, 22:13
Jestem mistrzem w CS'a :D

przez Ricah 10 paź 2015, 10:28
nowak.teodor napisał(a):
Ricah napisał(a):Jezeli jako pomoc masz na mysli zmniejszenie libido oraz problemy z erekcja, to tak, moga pomoc. Tylko czy jest sens jednym problemem leczyc drugi problem?

ale co dokładnie masz na myśli ? znasz lepsze rozwiązanie tego problemu ?

Tak, lepszym rozwiazaniem jest trzymanie ptaszka w klatce i nie wyciaganie lap do niego. Wiem, latwo powiedziec, trudniej zrobic, ale najgorsze sa pierwsze 2-3 tygodnie (glownie jest chcica, nudzisz sie, brakuje Ci tego i czasem pojawiaja sie flashbacki), potem jest nieco lzej, ale i tak trzeba sie pilnowac. Jest poswiecona temu problemowi tez polska strona internetowa, warto tam zajrzec, poczytac materialy, poczytac jak sobie inni z tym problemem radza, mozna nawet zalozyc kalendarz (chociaz on daje zgubne poczucie kontroli, ale moze tez motywowac). Poki co dla mnie najlepiej dzialala zasada 1 dnia + zajmowanie czasu nudnymi rzeczami. Dotlumacze, bo moze ktos skorzysta.
Nie planuje sie, by wytrzymac jak najdluzej, dwa tygodnie czy nawet tydzien, to zbyt wiele czasu. Nalezy najpierw wytrzymac caly dzien, nic wiecej. To nie jest az tak duzo, wiec jest to mozliwe. A co potem? Wytrzymaj jeden dzien. Nie ciesz sie, ze wytrzymales juz dwa dni, tylko mysl o tym, by wytrzymac JEDEN dzien. A zastepowanie? Kurde, nudzi mi sie, fapnal bym sobie, dlatego tez zabieram sie za zmywanie garow, porzadki czy biore zimny prysznic.

Zeby uscislic, nie jestem wolny od tego problemu, ale udawalo mi sie wytrzymac po kilkadziesiat dni, teraz robie to raz na tydzien lub rzadziej, a to jest calkiem niezly wynik w porownaniu do tego, ze kiedys robilem to 2x dziennie.

I zeby wyjasnic druga czesc mojej poprzedniej wypowiedzi. Leki mozesz wziac, libido Ci spadnie, bedziesz mial problemy z erekcja, TROCHE to pomoze (ale nie wyleczy Ci tego, wciaz jak bedziesz mial zly humor czy bedziesz sie nudzil, to bedziesz wiedzial co robic), ale zaczniesz miec wlasnie problemy z libido i erekcja, a to jest moim zdaniem o wiele gorszy problem, ktory o wiele trudniej pokonac.
Agomelatyna 25mg
some shit

przez Kalebx3 12 paź 2015, 12:27
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez hamster91 13 gru 2015, 17:47
Czy przy odstawienia masturbacji wahania i spadek nastroju to normalny objaw?

przez Hannibal 01 sty 2016, 23:55
Witam.
Nie było mnie chwilę lecz myślę iż nowy rok to nowa szansa i postanowiłem napisać...
Otóż mam kilka postanowień noworocznych a jednym z nich jest chęć całkowitego zerwania z masturbacją.... nie ma że ''jeszcze tylko dziś ostatni raz i od jutra 0'' lub ''raz na jakiś czas nikomu nie zaszkodzi'' chce CAŁKOWICIE I DEFINITYWNIE z tym SKOŃCZYĆ raz na ZAWSZE!

Liczę na wasze wsparcie i porady!

1 stycznia 2016 r. godzina 22:48 - START zrywania z... tą czynnością...

Pozdrawiam

przez Morfeusz92 02 sty 2016, 01:00
Zacznij brać paroksetynę,po niej zaspokoisz caly harem bez problemu
wenlafaksyna
hydroksyzyna

Sortuj wg