malowanie farbą olejną

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: malowanie farbą olejną

przez linka 07 gru 2010, 00:44
hugim21, W chwili obecnej tak. Zawsze możesz się udać do wyższej instancji mamy dwóch Adminów z jajami :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez pepitka 07 gru 2010, 00:58
Onanizm to naturalna, ludzka rzecz:) Wikszosc ludzi sie onanizuje, jesli nie kazdy, robia to dzieci i dorosli.
Byc moze, gdyby moj brat zaczal sie częsciej onanizowac, zabraklo by mu czasu na malowanie farbą;)

przez linka 07 gru 2010, 01:01
pepitka, no powiem ci, ze generalnie cała ta historia to dość kuriozalna sprawa........ja na twoim miejscu umówiłabym sie do psychiatry i psychologa i opowiedziała to wszystko co tu napisałaś i poprosiła ich o pomoc, może będą podejrzewać co to takiego......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hugim21 07 gru 2010, 01:10
pepitka jest różnica między przejściową masturbacja a chroniczną, na którą cierpi twój brat.Mówię Ci dopilnuj żeby przestał to robić a po 3 miesiącach przestanie malować cały dom.Teraz niech zajmie się malowaniem obrazów i dużo odpoczywa.

przez linka 07 gru 2010, 01:12
hugim21ładnie cię prosiłyśmy.
Dostajesz ostrzeżenie za offtop i do tego wciskanie ludziom diagnoz.
Przyjaciel forum

przez pepitka 07 gru 2010, 09:19
Hugim, niektórzy masturbują się od dziecka i nie zamierzają z tym kończyć i sa całkiem OK:).
Teoria, ze chroniczna masturbacja jest przyczyną to bzdura, juz bardziej jest objawem czegos:)

p.s.
Mój brat maluje w garazu wylącznie w zimie, gdy zimno na zewnatrz.

przez GreenGo 07 gru 2010, 10:05
@hugim21
Ty masz ewidentnie jakiś problem, już wcześniej to zauważyłem, niektórzy myślą, że powodem całego zła na świecie jest żydo-masoński spisek, ty wybrałeś masturbację, tylko obawiam się, że to trochę bardziej skomplikowane.

Z tym malowaniem to ciekawa sprawa, to że on sam nie widzi, że to coś dziwnego, hmm. Jeśli nie dostrzega u siebie problemu, to będzie raczej ciężko, ludzi nieświadomych nie da się na siłę wyleczyć, tak mi się wydaje. A to, że ma już 37 lat tylko pogarsza sprawę, bo w tym wieku niewielu ludzi jest skłonnych, żeby się zmienić.
GreenGo

przez Ahmed 07 gru 2010, 11:44
Ja uwazam że zachowanie brata pepitki jest wielowątkowe. Są w nim elementy nerwicy natręct (musi to malować i wycinać)
fobii społecznej (izoluje się od ludzi i nie interesuje go jak go odbieraja) uzależnienia (wdychanie oparów farby).
Napewno potrzebuje pomocy. Problemem pozostaje jak go przekonać. Może porób zdjęcia tych jego prac, i jego pracowni, przeczytaj i zanotuj skład chemiczny tych farb i z tym wszystkim idź do psychiatry jak on sam nie widzi w tym problemu. Może lekarz jak ma doswiadczenie dostrzeże w jego pracach istote problemu. Tym bardziej że wydaje na to wszystkie zarobione pieniądze stajac sie dla rodziny trutniem (bo trzeba go utrzymywać)

hugim21 jakby była płeć "silna" to dostałbyś pewnie bana :)
no nie wiem - może faktycznie jak uda Ci sie przypisać jak najwiekszej liczbie osób regularny onanizm to we własnych oczach uznasz swój własny za cos normalnego. A nawet jak się facet tam zabawi pomiedzy tymi malunkami raz czy dwa to zaraz mu od tego włosy między palcami nie urosną :)))
Ja tu jeszcze wrócę ;))))))))))))))))))))))))))))))))
K.
Kwadratullah

Sortuj wg