malowanie farbą olejną

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

malowanie farbą olejną

przez pepitka 06 gru 2010, 22:54
Witam,
Mój brat zamyka sie w garażu i maluje wszystko co popadnie cuchnąca farbą - meble, kamyki, narzedzia - z reguly na jaskrawe kolory..wycina tez wzorki z kolorowych folii i nakleja na szafki. Praktycznie cala jego wypłata rozpływa sie z farbą..."sztukę" te uprawia juz parę lat. wstyd juz zaprosic kogolowiek do domu - wszystko jest kolorowo pomalowane, w ogródku pełno kolorowych figurek:biedronki, slimaki, pieski(. najgorsza jest ta farba w zimie - on zamyka sie w garazu w jej oparach. ma 37 lat i byl leczony na nerwice natręctw - bluźniercze mysli i slowa na tle religijnym. Czy jego kolorowe hobby nalezy leczyć? Potrafi przehulać wszystkie pieniądze magazynujac stosy farby. próbowalismy róznych metod - nie ma na to siły:(

Re: malowanie farbą olejną

przez GreenGo 06 gru 2010, 23:02
A czy on widzi problem?
GreenGo

przez pepitka 06 gru 2010, 23:10
Nie, wedlug niego to jest dobre. Rano wstaje i idzie do pracy umazany farbą, zielony "burd" za paznokciami, zolte pasemka we wlosach, ostatnio ubrał kurtke mamy..ma gdzieś wygląd swój i czekokolwek, wazne, zeby cos pomalować. Nie wiem, moze odurza go ten zapach?
W pewnym sensie sama jestem odjechana osobą i zawsze bronilam jego indywidualności...ale teraz jest to juz bardzo niepokojące.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez hugim21 06 gru 2010, 23:14
Pilnuj Brata, schowaj mu wszystkie sex gazety i zablokuj strony na necie.Gość ma problem bo nikt mu nie powiedział że miłość do swojej ręki szkodzi.Na bank w wolnym od malowania czasie uprawia sex ze samym sobą.

przez pepitka 06 gru 2010, 23:16
ahaha a odkąd to sex z samym sobą jest zly?!!!!

przez hugim21 06 gru 2010, 23:18
Nie wiem, zobacz na swojego brata.Mieszkacie razem, jeszcze go nie przyłapałaś?

przez pepitka 06 gru 2010, 23:33
Hugim, moze sam opowiesz, jak to robisz? czytajac twoje inne posty st stwierdzam, ze musisz być w tym zajebisty.
I sam fakt, ze dowalasz innym musi Cię strasznie kręcić....naczytales sie chyba Freuda, a on juz taki nie modny:(

przez hugim21 06 gru 2010, 23:42
Pipetka, napisałem prawdę:) Sama zobaczysz.Zdenerwuj brata a potem obserwuj co robi i gdzie idzie.Nieprzypadkowo zamyka się w garażu.Myślisz że tylko pędzlem maluje?:P

przez pepitka 07 gru 2010, 00:04
rozbrajasz mnie:-) Załóżmy, ze tak jest. Tylko, co dalej?

przez hugim21 07 gru 2010, 00:24
Jak dociera do niego to co mówisz to powiedz mu żeby nie katował swojego mózgu.Niech wyda parę stów na urologa.I pilnuj go żeby tego nie robił, np niech nie zamyka drzwi do swojego pokoju:)

przez hugim21 07 gru 2010, 00:34
Ale ja widzę:) Interesuje się chemią i wiem co się dzieje gdy ktoś katuje swój mózg.A po za tym każdy może mieć swoje zdanie.Czy prawda nie zgodna z Pani światopoglądem i wiedzą nie może być prawdą?

[Dodane po edycji:]

Na jakiej podstawie stwierdza Pani że wprowadzam ludzi w błąd -ja, a nie pani w tym momencie?

przez linka 07 gru 2010, 00:37
hugim21, ewidentnie masz problem z onanizmem, w każdym twoim poście jest do tego nawiązanie. Twój problem - ok, ale przestań wszystkim pisać że oni także go mają....bo to żenujące......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez hugim21 07 gru 2010, 00:42
Czy na tym forum moderatorzy to sama płeć słabsza?

przez linka 07 gru 2010, 00:44
hugim21, W chwili obecnej tak. Zawsze możesz się udać do wyższej instancji mamy dwóch Adminów z jajami :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Sortuj wg