Narkotyki czy robić rezonans ?

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Narkotyki czy robić rezonans ?

przez Margaryna9 05 lis 2010, 16:40
Czy opłaca się zrobić rezonans ? brałem przez 6 miesięcy... miałem robiony rezonans ale przed ćpaniem wyszedł okej... po ćpaniu miałem robiony tomograf i wyszedł okej.
DziwnySwiat00.blog.interia.pl wejdz i skomentuj :)
Biorę Abilify , Pernazyna , Lenuxin , tegretol i chyba zdrowieje :)

Re: Narkotyki czy robić rezonans ?

przez zaqzax 05 lis 2010, 22:47
niewiele ci to wykaze, cokolwiek tam brałeś.
"Gdybym polegał tylko na opinii psychiatrów, dawno bym nie żył"
Zaburzenia lękowo-depresyjne, Urojenia depresyjne, Dystymia, Osobowość unikająca i zależna.
Escitalopram 15mg
Amisulpryd 25-100mg
Alprazolam 1mg
Mianseryna 5mg (na sen)

przez harpagan83 05 lis 2010, 22:49
a co myslisz że narkotyki naprawde robią dosłownie wrzery w mózgu? 8)

[Dodane po edycji:]

ja robiłem rezonans magnetyczny na kolano a konkretnie na zerwane więzadło w kolanie, a narkotyki nie uszkadzają mechanicznie mózgu
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chojrakowa 05 lis 2010, 22:56
Margaryna9, brałam dłużej miałam rezonans i tomografie w pakiecie w psychiatryku i NIC.
Znaczy mózg był.
Nie ma takiego boga, który wybaczyłby Ci Twoje łajdactwo

NIE KAŻDA NOC PRZYNOSI ULGĘ POWIEKOM

Evil boy for life

przez harpagan83 05 lis 2010, 22:58
chojarkowa to bardzo optymistyczny wynik :mrgreen: ;)
To wymaga pełnego angażu

przez szczesliwy_chomik 06 lis 2010, 01:44
No właśnie jak to jest z tymi narkotykami i mózgiem? Ktoś jest obeznany jak to działa? Ja mam zaburzenia pamięci,ale kiedy przestaje brać po paru dniach wszystko wraca do normy, z resztą dużo mi też dają omega 3, żeń szeń, yerba mate, biała herbata no i seronl. Wydaje mi się , że wszystko się regeneruje , a nasze nerwice, fobie , depresje które mogą być spowodowane braniem używek w ogromnej większości zaburzają nam poprawne myślenie. Możliwe że przy ekstremalnym ćpaniu jak i chlaniu zrywają się neurony ale chyba wszystko po pewnym czasie się odbudowuje? Chociaż ... są i tacy którym na stałe zaszkodziło...Nie wiem. Orientuje się ktoś w tym temacie, bo mi coś dzwoni, niby coś już łapie, ale chętnie przeczytam opinię osoby ,która więcej wie w tym temacie.

przez harpagan83 06 lis 2010, 11:02
Co do twardych narkotyków to nie jestem tak optymistyczny, ale jeśli chodzi o marihuanę czy haszysz to wydaje mi się że nie na wszystkie osoby ona działa destrukcyjnie. Mam kolegę co paliłem z nim od 1 klasy technikum i dzisiaj jest normalnym człowiekiem, ma dobra pracę, jest mega kómatym kolesiem i dalej sobie popala. Jednak kontroluje to w jakiś sposób i nie sprawia wrażenia osoby uzależnionej, ani osoby mającej problemy psychiczne. A ja np już nie pale bo siada mi psycha, mam depresje doły, czynniki a motywacyjne, jednak nie wiem czy jest to spowodowane tylko braniem marihuany, bo wiem że głównym powodem są moje problemy z seksem i innymi sprawami i myślę że te problemy doprowadziły mnie do komplikacji psychicznych, a trawka mogła je tylko spotęgować. Chociaż jak paliłem to czułem się raczej dobrze, no chyba że jarałem 2 miesiąc z rzędu dzień w dzień to wtedy faza byłą naprawdę męcząca i marzyłem o trzeźwości.
Wiem natomiast ze grzyby, kwas, meskalina i inne halucynogeny mogą uszkodzić kopułę, wielu ludzi nie wróciło już po takich eksperymentach do normalności, zostali zawieszeni, że tak się wyrażę ;)
To wymaga pełnego angażu

przez chojrakowa 06 lis 2010, 15:59
harpagan83, na moim przykładzie idąc po THC (w małych ilościach) LSD, extasy i fecie (w ilościach końskich) nie mam dziur w berecie. Nie wiem jak jest z innymi, ale ja naprawdę nieźle dawałam w dekiel, szczególnie fetą i podobno fizycznie wszystko gra.

Evil boy for life

przez harpagan83 06 lis 2010, 19:41
chojarkowa widocznie jesteś osóbką której narkotyki nie przeszkadzały : ), ale znam ludzi co poryli sobie beret od dragów, zwłąszcza jeśli chodzi o rzeczy wykręcające mózg, jak grzyby, kwasy i inne psychodeliki. Amfetamina czy Koks tak nie oddziaływuje na mózg, jak np LSD są ludzie którym po kwasie zawiesił się film ;)
To wymaga pełnego angażu

przez chojrakowa 06 lis 2010, 22:31
harpagan83, taaa... ja też, po kwasie, mecie... Stopklatka, zwolnienie akcji do minimum i koniec bajki. Więc ćpają dalej póki mogą bo co im zostaje, i tak życie marnota.

Evil boy for life

przez harpagan83 06 lis 2010, 23:33
Więc ćpają dalej póki mogą bo co im zostaje, i tak życie marnota.

chojarkowa ja cały czas chce wierzyć, że życie to nie marnota, choć nie jest usłąne różami, Jednak każdy jest kowalem własnego losu a przećpanie bądź przechlanie swojego życia i finalnie wylądowanie na dworcu bądź pod sklepem monopolowym z reklamówką żólówką nie jest niczym ekstra. Szkoda na to życia, Co nie znaczy że malą zmiana świadomości nie jest wskazana. ;)
To wymaga pełnego angażu

Sortuj wg