Objawy odstawienia nikoty

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: Objawy odstawienia nikoty

przez fobia 24 wrz 2010, 23:39
wszystko to nastawienie psychiczne, powtarzaj sobie codziennie ,że nie chcesz palić, w końcu przyjdzie dzień ,że nie zapalisz. :)

przez ewaryst7 25 wrz 2010, 11:41
Misiek , trzymam za Ciebie kciuki aby nadszedl jak najszybciej właściwy dla Ciebie moment.Moment , kiedy powiesz DOŚĆ.Za każdym razem kiedy , bierzesz peta do ręki pamiętaj o tym , ze zabijasz siebie..

przez słońce_nie_wzejdzie 25 wrz 2010, 13:55
ewaryst7, takie straszenie nie działa. Wiem, jako były palacz z wieloletnim doświadczeniem. Lepiej skupić się na tym, co zyskuję paląc? A potem zastanowić się, czy w związku z tym osoby niepalące są czegoś pozbawione, a zanim stałem się palaczem też mi czegoś brakowało.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Misiek_NL 25 wrz 2010, 14:28
Może kiedyś w końcu się uda... ;) Dam znać jak coś... żebyście trzymali kciuki ;)
Misiek_NL

przez brokenwing 25 wrz 2010, 14:31
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):ewaryst7, takie straszenie nie działa. Wiem, jako były palacz z wieloletnim doświadczeniem. Lepiej skupić się na tym, co zyskuję paląc? A potem zastanowić się, czy w związku z tym osoby niepalące są czegoś pozbawione, a zanim stałem się palaczem też mi czegoś brakowało.

Biorąc pod uwagę , ze na tym forum jest mało osób ,dbających o swoje zdrowie i życie .(przypuszczenie )
brokenwing

przez ewaryst7 25 wrz 2010, 14:32
Będziemy trzymać.słońce_nie_wzejdzie , na mnie podziałał właśnie strach..

przez słońce_nie_wzejdzie 25 wrz 2010, 15:14
A na mnie nie. Uspokajałem swoje sumienie, że to jest tylko taka możliwość, a nie pewność, że znajomy znajomego miał wujka, którego znajomy palił cały życie i zmarł w pełni zdrowy dożywszy setki, że jak dostane tego raka, to będzie miał miejsce taki postęp, że mnie wyleczą od ręki itd.

Dopiero rozprawienie się z mitami dotyczącymi palenia i uzależnienia od palenia mnie uwolniło.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Misiek_NL 26 wrz 2010, 13:58
Ok... Od jutra kolejna próba, mam nadzieje że się uda... Trzymajcie kciuki :great: Będę zdawał relacje na bierząco ;)
Misiek_NL

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 14:14
Misiek_NL, strasznie wydziwiasz i sam sobie utrudniasz rzucenie :D

przez Misiek_NL 26 wrz 2010, 14:18
słońce_nie_wzejdzie, No bo to nie jest takie proste... Ale zapre się i nie zapale tego porannego papieroska ani następnych...
Misiek_NL

przez słońce_nie_wzejdzie 26 wrz 2010, 14:59
Misiek_NL, przecież to jest banalnie proste. Ja nie palę już trzeci tydzień :)

Sortuj wg