Uzależnienie od pieniędzy

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez buraczek58 28 sie 2015, 12:15
NN4V, nie mam zwyczaju srać w wazony, Ty natomiast wykazujesz symptomy sraczki złośliwej na tym wątku. Poza tym skąd masz pewność, ze autor tu nie zagląda, poza tym takie przywłaszczenie sobie wątku dla popisów słownych, nazywanie autora suchotnikiem, to cynizm z mieszanką chamstwa. a kłóćcie się dalej do woli.

przez wiejskifilozof 31 sie 2015, 10:30
Mam w domu 40 zł,dziś kupuję Pilipiuka Reputacja.

przez Mae 31 sie 2015, 13:42
buraczek58 napisał(a):NN4V, nie mam zwyczaju srać w wazony, Ty natomiast wykazujesz symptomy sraczki złośliwej na tym wątku. Poza tym skąd masz pewność, ze autor tu nie zagląda, poza tym takie przywłaszczenie sobie wątku dla popisów słownych, nazywanie autora suchotnikiem, to cynizm z mieszanką chamstwa. a kłóćcie się dalej do woli.

Kolejny chwycik erystyczny. Włożenie w usta interlokutora słów, których nie wypowiedział. ;)
Jak na razie Ty wszczynasz ponowną gównoburzę, bo nie wiem, czy dostrzegłeś, że moja dyskusja z bonsai uległa zawieszeniu.
Trolololololo
Mae

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez buraczek58 31 sie 2015, 17:02
Mae napisała:
"Wyczuwam chwyt erystyczny ad personam.
Mam wyższy stan świadomości niż większość ludzi i dzięki temu staram się sprawdzać przesłanki, by móc wyciągać racjonalne wnioski. Ich teraźniejszy efekt przedstawiam w tym wątku. ;)
By móc wprowadzać poważne i konstruktywne zmiany, należy posiadać jakąkolwiek wiedzę: jeżeli chcesz coś odtworzyć/zmodyfikować, to powinieneś przeczytać kilka książek/posłuchać ekspertów w tej dziedzinie, a jeżeli wprowadzić coś nowatorskiego, to możesz nawet zjarany zielskiem znaleźć genialną ideę i ją wprowadzać w czyn. Motorem do zmian jest chęć zmiany."
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Taki wyższy stan świadomości ma swoje podłoże, często w zaburzeniach osobowości z manią wielkości, a nierzadko w paranoicznym oglądzie osoby własnej, dążącej do zbawienia świata.

Cytat"
buraczek58 napisał(a ):
NN4V, nie mam zwyczaju srać w wazony, Ty natomiast wykazujesz symptomy sraczki złośliwej na tym wątku. Poza tym skąd masz pewność, ze autor tu nie zagląda, poza tym takie przywłaszczenie sobie wątku dla popisów słownych, nazywanie autora suchotnikiem, to cynizm z mieszanką chamstwa. a kłóćcie się dalej do woli.

Odpwiedź :Kolejny chwycik erystyczny. Włożenie w usta interlokutora słów, których nie wypowiedział. ;)
Jak na razie Ty wszczynasz ponowną gównoburzę, bo nie wiem, czy dostrzegłeś, że moja dyskusja z bonsai uległa zawieszeniu.

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mae, weź na luz, spoko, nie pisałam do Ciebie, jeno do NN4V,. ale jak to mówią, uderz w stół.....A tak nawiasem bonsai jest w tej dyskusji najbardziej zrównoważona .
Poza tym, Mae,interlokutorko, nie chce mi się prowadzić z Tobą erystycznych gawiedzi ( /cenzura/ , co za odpindrzone słownictwo, he he) . Dyskutujcie sobie dalej, coście się przypierdoliły do mojej, jakże skromnej, osoby. Weny brak ?

przez bonsai 31 sie 2015, 17:08
Mae napisał(a):nie wiem, czy dostrzegłeś, że moja dyskusja z bonsai uległa zawieszeniu.

buraczek58 napisał(a):A tak nawiasem bonsai jest w tej dyskusji najbardziej zrównoważona .

To może ja tylko dodam, że ja jestem mężczyzną, a buraczek58 kobietą. ;)
bonsai

przez NN4V 31 sie 2015, 17:18
Natomiast my z Mae parą. ;)
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez bonsai 31 sie 2015, 17:25
O, to gratulacje! :great:
bonsai

przez SrebrnaSowa 31 sie 2015, 17:44
NN4V napisał(a):
bonsai napisał(a):...No ale dzięki temu zaczynam rozumieć, że znalazłaś tu przyjazną, jakże podobną do Twojej, duszę... :D

To natomiast jest strzał kulą w płot Uwiędła Łodygo.
Nie tu. W realu.

Dość żałosny ten wybieg którym usiłujesz zafortepianić własną ignorancję, ale nie spodziewaliśmy się fajerwerków. :D

Co Się z Tobą stało? Kiedy zrobiłeś się taki dopierdzielający ? .. :shock:

przez Mae 31 sie 2015, 21:14
NN4V napisał(a):Natomiast my z Mae parą. ;)

Ale przyjaciół.
Trolololololo
Mae

przez bonsai 31 sie 2015, 21:28
SrebrnaSowa, a to on był kiedyś inny? :shock: Myślałem, że megalomania, przerośnięte ego (zupełnie nieuzasadnione), ciągłe przymilanie się do kobiet, żeby tylko zwróciły nań uwagę, nieznośne teoretyzowanie z wyraźną tendencją do obrażania i poniżania innych, to taki zestaw Zdechłego Kota (że tak nawiążę do nazywania mnie Uwiędłą Łodygą - dzięki, że zwróciłaś uwagę, jakoś to olałem wcześniej), który kiedyś starał się zdobyć niewiasty na netkobiety.pl, ale niestety został wyrzucony. :(

I pomyśleć, że ja naprawdę gratulowałem tego, że są z Mae parą, bo myślałem, że kolega zyska trochę empatii wobec ludzi i stanie się bardziej znośny w relacjach społecznych, a tu nawet to nie jest prawdą. Mae i tak będzie go bronić, więc więcej nie będę pisał, ale na jej miejscu czułbym się lekko zażenowany zaistniałą sytuacją (podkreślanie w co drugim poście, że się spotkali - tak, jakby nikt inny tego nie robił - a potem wstawka, że są parą :roll: ).
bonsai

Sortuj wg