Uzależnienie od internetu.

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: Uzależnienie od internetu.

przez Nicky 14 lis 2010, 14:36
Tak pewnie mobilny, który wcale tańszy nie jest i ma durne limity transferu danych. Nie mam takiego telefonu/modemu i najpewniej były by problemy ze sterownikami o których nawet bym nie mógł pogoogle'ać z wiadomych przyczyn.

User Linux Microsystems;p.

przez Justyna712 21 lis 2010, 12:20
Tak, jestem uzależniona od internetu i długo spędzam czas będąc na komputerze, ale niebyt mi to przeszkadza. W moim środowisku raczej nikt mnie nie lubi, nie wychodzę na imprezy itp bo nie mam z kim, dlatego lubię grać w gry komputerowe i surfować po necie.

Internet Addiction albo Zespol uzaleznienia od Internetu

przez agusiaww 30 lis 2010, 15:23
Bylam ostatnio na szkoleniu, nie bede sie rozpisywac, ale macie tutaj link do testu http://www.wykop.pl/ramka/73016/czy-jes ... obie-test/ mozna sobie sprawdzic.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Re: Internet Addiction albo Zespol uzaleznienia od Internetu

przez *Wiola* 30 lis 2010, 15:53
Ja chyba nie muszę nawet sprawdzać:))
Moderator

przez majster69xxx 10 sty 2011, 21:03
Uzależnienie od internetu to ciężka sprawa. Trudno się rzucić albo choćby nawet ograniczyć gdyż jest potrzebny na co dzień. Znalazłem kilka porad jak sobie z tym radzić. Nawet ciekawe.

przez Anna Maria 13 sty 2011, 00:29
mnie to zaczyna przerażać co się ze mną dzieje,zawalam wszystko,wole nie spać,tylko siedzieć na necie
kiedyś myślałam,że to fajne zajęcie i tak nie mam co robić a teraz czuje,że przeginam
siedze o 8 rano do ~`24
Anna Maria

przez LitrMaślanki 13 sty 2011, 01:08
i tak nie mam co robić
O ,tak ..to właśnie największy problem .Doskonale Cie rozumiem . Za przeproszeniem *ebana deprecha mnie tak urządziła .
LitrMaślanki

przez Anna Maria 13 sty 2011, 01:35
mnie też :(
Anna Maria

przez Imre 21 sty 2011, 20:42
Ja spędzam prawie cały wolny czas jaki mam w internecie. W nocy jak nie mogę zasnąć. Ale kiedy jest jakiś czas, że nie mogę z niego korzystać to nie odczuwam jego braku. Po prostu komp to dla mnie ucieczka od depresji i samotności. Najczęściej nic mi się nie chcę, a komputer to pewnie łatwy sposób na nie skupianie się na sobie i zaspokojenie/zagłuszenie moich szczątkowych potrzeb towarzyskich.
Imre

przez Bura 23 sty 2011, 11:35
Imre, mogę się pod tym podpisać.
Jeśli powstaniesz choć jeden raz więcej niż upadłeś, uda ci się.

przez MaćkoKrak 24 sty 2011, 01:37
Nie wyobrażam sobie życia bez internetu i elektroniki. Po pierwsze zarabiam dzięki internetowi. Po drugie internet jest dla mnie głównym źródłem informacji czy literatury (potrzebnej na studia i do poszerzania kwalifikacji zawodowych). Co prawda z papierowej książki czyta się najlepiej, ale brakuję chociażby opcji 'szukaj', oprócz tego telefon ważący kilkadziesiąt gramów jest w stanie pomieścić sporą biblioteczkę.
"Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą!"

Sortuj wg