DOPALACZE (i pokrewne subst.)

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: DOPALACZE (i pokrewne subst.)

przez słońce_nie_wzejdzie 22 paź 2010, 19:57
To zależy, co to jest. Ale we krwi powinno się pojawić po paru godzinach.
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez harpagan83 22 paź 2010, 19:59
Metka61 napisał(a):Witam wszystkich mam pytanie mój facet siedzi za granica w pracy i podejrzewa,ze ktos dosypuje mu cos do jedzenia. po jakim czasie mozna dowiedziec sie co to bylo jeżeli załuszmy, ze to jakies substancje psychoaktywne??

[Dodane po edycji:]

Proszę o pomoc. jest to dla mnie naprawdę ważne!!

Najlepiej pojechać na pogotowie tam mu pobiorą krew i coś powinno wyjść.
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez noowy6 28 paź 2010, 22:16
http://upalacze.otwarte24.pl/ hahahahaha tak wygrali z dopalaczami ! dobrze im !

"Opis produktu:
Ozdoba choinkowa , produkt nie nadaje się do spożycia
pakowany po 2szt

żaba skacze po choince 4-5h potem spada

żaba mocniejsza niż orginał zalecane pół żaby na choinke ..." :D
"Żyj szybko, umieraj młodo"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Lili-ana 29 paź 2010, 12:59
noowy6 napisał(a):http://upalacze.otwarte24.pl/ hahahahaha tak wygrali z dopalaczami ! dobrze im !

"Opis produktu:
Ozdoba choinkowa , produkt nie nadaje się do spożycia
pakowany po 2szt

żaba skacze po choince 4-5h potem spada

żaba mocniejsza niż orginał zalecane pół żaby na choinke ..." :D

Haha, dobre :lol:
Grają na nosie rządzącym.
Lili-ana

przez słońce_nie_wzejdzie 29 paź 2010, 15:24
Ten głupi rząd niczego się nie nauczył...
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez Misiek_NL 29 paź 2010, 15:26
Teraz będą ozdoby choinkowe i tekst "produkt nie nadaje sie do spozycia"

W jakim my kraju żyjemy... porażka
Misiek_NL

przez linka 29 paź 2010, 15:27
Misiek_NL, ale na poprzednich "dopalaczach" też był taki napis ;)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez Misiek_NL 29 paź 2010, 15:29
linka, A no może... Ale o ile pamietam przedtem były sprzedawane jako coś kolekcjonerskie, a teraz ozdoby choinkowe... ;)

Przecież oni śmieją się rządowi w twarz :)
Misiek_NL

przez słońce_nie_wzejdzie 29 paź 2010, 15:34
Bo rząd się źle do tego zabiera.

przez linka 29 paź 2010, 15:50
Bo rząd zabrał się za to od dupy strony....zamiast porządnie popracować nad ustawą, to zrobili to chybcikiem, pod publiczkę, dając ludziom złudne uczucie spełnienia, że niby chcieliśmy, żeby wyeliminować dopalacze - "i zobaczcie jaki macie wspaniały zad, słuchamy was i zrobimy tak jak chcecie a do tego zrobimy to szybko 8) " tylko szkoda, ze po łebkach.........
Jedne substancje zostaną zastąpione innymi, jedne napisy innymi, były wyroby kolekcjonerskie, teraz są ozdoby choinkowe a będą np art. dekoracyjne i tak będą się bawić w kotka i myszkę do "usranej śmierci" a bynajmniej do czasu aż rząd nie zwróci się z pomocą do państw które już sobie z tym problemem poradziły........
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez słońce_nie_wzejdzie 29 paź 2010, 16:09
Ja jestem zwolennikiem przykładnego ukarania wszystkich handlarzy, wraz z przepadkiem majątku na rzecz Skarbu.

przez linka 29 paź 2010, 16:25
Handlarzy.....hmmmm oni tylko wykorzystują luki prawne i robią wszystko zgodnie z panującymi normami w kodeksie...to raczej chodzi o to, żeby uniemożliwić im sprzedaż....
Przyjaciel forum

przez słońce_nie_wzejdzie 29 paź 2010, 18:10
Wiesz, problemem jest udowodnienie zamiaru. Bo teoretycznie, można wybrać całą listę przestępstw, których się dopuścili, ale problematyczną kwestią pozostaje zamiar.

Ja uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby państwo po cichu dobrało się tym ludziom do przysłowiowej pupy. Czego elektorat nie zobaczy, to go nie zaboli :)

przez Misiek_NL 29 paź 2010, 18:21
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Ja uważam, że o wiele lepszym rozwiązaniem byłoby, gdyby państwo po cichu dobrało się tym ludziom do przysłowiowej pupy. Czego elektorat nie zobaczy, to go nie zaboli :)

Za komuny tak pewnie by się stało...
Misiek_NL

Sortuj wg