DOPALACZE (i pokrewne subst.)

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: DOPALACZE (i pokrewne subst.)

przez słońce_nie_wzejdzie 10 paź 2010, 19:26
Stary Góral, nie przesadziłeś przypadkiem z tymi podatkami motłochu? To jest na prawdę kropla w morzu potrzeb budżetowych ;)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez harpagan83 10 paź 2010, 21:27
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Stary Góral, nie przesadziłeś przypadkiem z tymi podatkami motłochu? To jest na prawdę kropla w morzu potrzeb budżetowych ;)

Tylko że motłoch płaci zajebiste podatki w porownaniu do zarobków a elita z podatkami wali w huja robi przekrety i wszystko odpisuje na firme. Sami powinni wiecej płacic i dokładac sie do społeczeństwa.

A jesli chodzi o leczenie tego typu osób to nie mam z tym problemu, może Tobie też kiedyś powinie sie noga i bedziesz potrzebował pomocy innych, Nie jeden kozak sie powalił!
Żeby coś zrobić trzeba się starać
Robić to, robić to, tym się jarać
To wymaga pełnego angażu
E, pamiętaj o tym jak o melanżu

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 21:31
słońce_nie_wzejdzie, A Ty księżniczko , przestań z tym motłochem bo bez względu na Twoje urojenia ,jesteś jego integralną częścią -przypominam sanacji już niet
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez słońce_nie_wzejdzie 10 paź 2010, 21:31
harpagan83, ja bardzo lubię takie teksty, że powinie mi się noga. Bo ona się nie powinie. To zwykłe, pobożne życzenie ;)
Jeżeli jesteś szczęśliwy, to oznacza, że zaraz stanie się coś złego albo nie wiesz o czymś istotnym.

Kiedyś chciałem, aby Bóg pomnożył inteligencję otaczających mnie ludzi przez trzy. Ale dowolna liczba przemnożona przez zero, nadal daje zero...

przez harpagan83 10 paź 2010, 22:02
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):harpagan83, ja bardzo lubię takie teksty, że powinie mi się noga. Bo ona się nie powinie. To zwykłe, pobożne życzenie ;)

Ziomuś ja tam Ci niczego złego nie rzycze ale w życiu jest tak raz jesteś zwierzyną a raz myśliwym,
I nigdy niczego w życiu nie możesz być pewien na 100%
To wymaga pełnego angażu

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 22:03
harpagan83, nie jednego lisa jedzącego królika ,wilcy złapali :) to prawda :)
LitrMaślanki

przez słońce_nie_wzejdzie 10 paź 2010, 22:07
harpagan83, trochę zeszliśmy z tematu ;-)

przez Stary Góral 10 paź 2010, 22:32
słońce_nie_wzejdzie napisał(a):Stary Góral, nie przesadziłeś przypadkiem z tymi podatkami motłochu? To jest na prawdę kropla w morzu potrzeb budżetowych ;)

Zawsze będzie za mało pieniedzy w budzecie jesli elity będą marnotrawic podatki szarych mas,rozbudowując administracje
Stary Góral

przez linka 10 paź 2010, 22:37
Ja się zastanawiam kto ja jestem...nie elyta, to pewne ale też i nie motłoch, bo tak obrażać to możecie ( ci którzy użyli tego określenia) wybaczcie, ale siebie.....
Mniejsza z tym. Kończymy ten offtop panowie i panie, bo bajzel się zrobił pierwszorzędny - dyskutujemy tu o dopalaczach jako substancjach chemicznych w kontekście uzależnień.
Co do wynikłej dyskusji zapraszam tu:
my-li-i-rozwa-ania-o-naszej-polsce-t20507.html
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez harpagan83 11 paź 2010, 08:16
Wiec wrócmy do substancji psychoaktywnych, Obojętnie czy to ELYTa, klasa średnia, czy plebs karzdy lubi odlecieć. Tylko Elita pije najdrzoższe alkochole, i wciąga koks, i rucha luksusowe dziwki klasa średnia pali blanty i pije trunki z średniej półki, a plebs wącha klej pali here i pije tanie alko i wali ulicznice za 100 zł za godzine ;)
To wymaga pełnego angażu

przez linka 11 paź 2010, 08:19
harpagan83, to współczuje znajomych...... :roll:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 11 paź 2010, 08:39
harpagan83, Chyba dorastaliśmy w podobnych środowiskach,jako dzieciak miałem masę znajomych na budaprenie i rozpuszczalnikach .Większość z nich jest 3m pod ziemia . Niestety.Kolejne zgony ..na skutek trunków pt-nawleka Beznadziejna śmierć młodych ludzi.
LitrMaślanki

przez harpagan83 11 paź 2010, 08:49
linka napisał(a):harpagan83, to współczuje znajomych...... :roll:

linka nie przeszkadza mi twoja złośliwość :) moji znajomi mają sie dobrze pomimo że abstynentami w swoim życiu nie byli, ale faktem jest że znałem paru kolesi co palili Heroine i niestety żaden z nich sie od tego nie uwolnił. cześć sie wydyndała, cześć siedzi w wiezieniach, a cześć ćpa do dzisiaj.
Hel nie wybiera wybierz pikera ;)

[Dodane po edycji:]

LitrMaśalanki napisał(a):harpagan83, Chyba dorastaliśmy w podobnych środowiskach,jako dzieciak miałem masę znajomych na budaprenie i rozpuszczalnikach .Większość z nich jest 3m pod ziemia . Niestety.Kolejne zgony ..na skutek trunków pt-nawleka Beznadziejna śmierć młodych ludzi.

Nie miałem znajomych co wąchali klej czy gaz itp. akcje, ale tak jak wspomniałem powyżej miałem paru znajomych co palili Browna ale nie Jamesa ;) i to kompletnie rozjebało im życie.
A co do Alko i tanich tronków, może nie jest tak łatwo sie od tego uzależnic jak od dopalaczy czy heroiny ale równie trudno wyjść. I niestety Wóda czy tanie wino tak samo wyniszcza organizm jak twarde dragi, pod warunkiem że jesteś od tego uzależniony i chlejesz dzień w dzień.
To wymaga pełnego angażu

przez Metka61 22 paź 2010, 19:23
Witam wszystkich mam pytanie mój facet siedzi za granica w pracy i podejrzewa,ze ktos dosypuje mu cos do jedzenia. po jakim czasie mozna dowiedziec sie co to bylo jeżeli załuszmy, ze to jakies substancje psychoaktywne??

[Dodane po edycji:]

Proszę o pomoc. jest to dla mnie naprawdę ważne!!

Sortuj wg