RELANIUM - POMOCY

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

RELANIUM - POMOCY

przez nerwus12345 11 maja 2010, 19:21
Jestem uzalezniony od niewielkiej dawki Relanium od 20 lat. Dawka to 2.5 do 5 mg x 3 na dobe. Probowalem juz kilka razy sam rzucic to swinstwo ale mam stany "odstawienia" i poprostu znowu wracam. Czy taka ilosc moze tak bardzo uzaleznic, ze nie da sie z tego samemu wyjsc ? Czytalem rozne fora zwiazane z tym tematem i zauwazam u mnie bole watroby i wogole ostatnio moj stan zdrowia ulegl pogorszeniu (45 lat) - czy zna moze ktos sposob lub dobra klinike ........

Przy odstawieniu poprostu sie dusze i chodze "po scianach" brak koordynacji ruchu i zawroty glowy, bole glowy, wymioty, ostatnio tak mnie boli serce ze sie w glowie nie miesci i.t.d.

z gory dzieki za pomoc :(

Re: RELANIUM - POMOCY

przez Shadowmere 11 maja 2010, 19:30
nerwus12345, Nerwusku zgłoś się do Instytutu Neurologii i psychiatrii w Warszawie.Tam jest oddzial detoksykacyjny i otrzymasz profesjonalną pomoc.
Ja odstawialam benzo sama,ale bylo mi bardz0o trudno.W osrodku bedziesz pod opieką,dostaniesz stabilizatory i leki,ktore pomoga Ci przeczekac zespol abstynencyjny.Pozdrawiam.Hania.
Shadowmere

Re: RELANIUM - POMOCY

przez nerwus12345 11 maja 2010, 19:44
Tyle to ja wiem, ale sa rozne "detoksykolokale" - chodzi mi o profesjonalne podejscie i raczej Krakow wchodzi w rachube (klinika).

DZIEKI BARDZO.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg