uzależnienie od leków nasennych

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: uzależnienie od leków nasennych

przez KrzysztofT 15 lip 2010, 17:57
Ja jestem użależniony od leków nasennych i leków przeciwbólowych. Od nasennych od 5 lat, a od przeciwbólowych od roku.
Z nasennych biorę Zolpic - 40 tabletek w ciągu dnia (mam to tak ustalone, żeby w tej 40-stce znalazła się noc) i Clonazepam 2mg tabletkę dziennie.
A z przeciwbólowych biorę Antidol (lek z Codeiną) - 50 tabletek na dzień i wszystko jest dobrze.
Mam taką nadzieję, żew końcu coś mi się stanie i pewna bliska mi osoba się mną zainteresuje - a jak nie. Organizm już powoli nie wytrzymuje takich dawek, więc kto wie, może coś się stanie....

przez *Monika* 15 lip 2010, 18:08
KrzysztofT, Przykro,ze w taki sposob chcesz zwrócić na siebie uwagę. Nie myslałeś o terapii??
Obrazek
Główny Moderator

przez panel 16 lip 2010, 09:21
to po cos sie uzaleznial jedna/z drugiem ?

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Roberrrto 16 lip 2010, 10:26
KrzysztofT napisał(a):Mam taką nadzieję, żew końcu coś mi się stanie i pewna bliska mi osoba się mną zainteresuje - a jak nie. Organizm już powoli nie wytrzymuje takich dawek, więc kto wie, może coś się stanie....

Przyznam, że mnie zmroziło, jak to przeczytałem. Sam mam w sobie silnego autodestruktora, ale jeszcze nie aż tak silnego........... Nie wiem czyją uwagę chcesz zwrócić, ale ktokolwiek to jest, nie sądzę, żeby to była dobra droga. Ratuj się, szukaj pomocy!!!
Roberrrto

przez panel 16 lip 2010, 10:30
Roberrrto napisał(a):Przyznam, że mnie zmroziło, jak to przeczytałem.

mnie tez.

Sortuj wg