kawa , fajki , onanizm , pomocy!!:((

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: kawa , fajki , onanizm , pomocy!!:((

przez szczesliwy_chomik 26 wrz 2010, 01:27
Obawiam się Badziak, że te 4 piwa dziennie od kilku lat to już alkoholizm,tym bardziej ze sam napisałeś jakoby twoja mama miała problemy z odstawieniem. Więc wszystko wskazuję na jedno.Ale jeśli od kilku lat trzyma tą samą dawkę, chociaż nie wiem czy tak chciałeś na pewno napisać :bezradny: , to bynajmniej trzyma fason i nie uchlewa się do nie przytomności. Mój ojciec na alkohol wydaje majątek, nawet w nocy wstaje po to, żeby pić, kilka osób z rodziny albo zapiło się na śmierć albo zmarło z powodu marskości wątroby i trochę się obawiam, bo już ma chory organizm, a ja mam młodsze rodzeństwo. Co gorsza ma skłonność do wciągania w nałóg innych, najpierw moja matka, a teraz mnie ciągle częstuje. Nie gardzę ;) , doceniam hojność , ale trochę mi przykro z tego powodu.

przez irbis20 10 paź 2010, 22:38
svart przecież Twoja depresja wynika z nadmiernej ilości orgazmów czyli z nadmiernej masturbacji a nie na odwrót. W tym przypadku masturbacja była dla ciebie lekarstwem ?? Jedno wielkie kłamstwo, dałeś się nabrać.Chwilowa przyjemność którą daje orgazm jest oszustwem.Dostajesz coś przyjemnego na chwilę ale w zamian oddajesz swoje zdrowie.Przestań ....... i wracaj do zdrowia.
Ostatnio edytowano 10 paź 2010, 22:41 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Kultury odrobinkę .........

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 22:44
irbis20, O trafiłeś w temat , i nie można było tu pisać od razu ?
A teraz poproszę o dowody na poparcie twojego twierdzenia...tylko nie twoje prywatne dygresje ale dowody ,badania kliniczne prace naukowe...potwierdzające ze depresja powstaje od nadmiaru orgazmów . Jak takich nie ma to przestań świrować jarząbka .
LitrMaślanki

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez irbis20 10 paź 2010, 22:48
Tu masz dowód, nie widzisz? Chyba za często strugasz patyka że nie potrafisz skojarzyć prostych faktów. Prace naukowe do niczego nie są mi potrzebne.

[Dodane po edycji:]

Piszę tam gdzie potrzebna jest pomoc dla roztrzepanych mózgów.Więc myślę że w większości postów mogę się udzielać.
Ostatnio edytowano 10 paź 2010, 22:50 przez irbis20, łącznie edytowano 1 raz

przez linka 10 paź 2010, 22:50
irbis20, więc to są tylko i wyłącznie twoje chore teorie, które mogą co najwyżej doprowadzić do śmiechu tak? :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez LitrMaślanki 10 paź 2010, 22:53
irbis20, My mamy roztrzepane Ty masz trociny i złogi spermy w czaszce . Mam Cie baranie dość ignorować
Ostatnio edytowano 10 paź 2010, 22:59 przez linka, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Ostrzegam uprzejmie, że nie obrażamy innych użytkowników, jeszcze jeden taki występek i będzie nagroda.
LitrMaślanki

przez irbis20 10 paź 2010, 22:54
Pani Moderatorko Proszę zbanować tego Pana, On mnie obraża.

[Dodane po edycji:]

Tak to są moje teorie.

przez wovacuum 10 paź 2010, 22:56
irbis20, jestes conajmniej oblàkany....
wovacuum

przez irbis20 10 paź 2010, 22:57
Ale śmieje się Pani w tym momencie z Tysiąca osób pokaleczonych przez swoje własne ręce.

przez linka 10 paź 2010, 22:59
irbis20, myślałeś kiedyś o wizycie u specjalisty? Bierzesz jakieś leki?
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez wovacuum 10 paź 2010, 23:00
irbis20, a kogo ja pokaleczylam??uwazam,ze masz wielki problem i zasiègnij porady jakiegos dobrego specjalisty-seksuologa.Przemawia przez Ciebie ogromne poczucie winy.Na poczàtku bylo smieszne to co piszesz ale staje siè to juz po prostu obrzydliwe.
wovacuum

przez irbis20 10 paź 2010, 23:14
A po co mi leki?? Leki zaczynają działaś po około 3-4 tygodniach.Abstynencja też.Po 4 tyg. zaczyna się regeneracja organizmu.
Po co mi specjalista który wie mniej niż ja?

przez linka 10 paź 2010, 23:16
irbis20, czyli jesteś już w trakcie celibatu tak?
Hmmmmm no to muszę cię zmartwić...nie działa..... :roll:
Przyjaciel forum

przez irbis20 10 paź 2010, 23:19
Nie, już po.Czuje się super.Większość objawów poszła w las. Ważna jest tez zdrowa dieta, mam na myśli uzupełnienie wystrzelanej miedzi.Warto jeść produkty które zawierają szczególnie dużo tego pierwiastka.

Sortuj wg