kawa , fajki , onanizm , pomocy!!:((

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Re: kawa , fajki , onanizm , pomocy!!:((

przez magdalenabmw 16 kwi 2010, 17:21
Ja nie odpowiedziałam, że dużo, że mało, że wcale :P :smile: Ja w ogóle nie odpowiedziałam na to pytanie i nie odpowiem, bo nie jestem tutaj anonimowa.
magdalenabmw

przez magdalenabmw 16 kwi 2010, 17:33
Śmiertelniczka napisał(a):Po Twojej wypowiedzi można było wywnioskować, że jednak sporo. :lol:

Każdy odczytuje tak jak chce ;) Na pewno nie mam żadnego z uzależnień wymienionych w tym temacie.
magdalenabmw

przez Majster 16 kwi 2010, 17:33
Śmiertelniczka napisał(a):Po Twojej wypowiedzi można było wywnioskować, że jednak sporo. :lol:
Po której wypowiedzi? Ja zadnej takiej nie widze..
K.Vonnegut: "Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pasjonat26 16 kwi 2010, 18:08
A co powiecie na przypadek kiedy pewna znajoma mi osoba twierdziła że z kobietą 7 razy w ciągu jednej nocy ?

przez magdalenabmw 16 kwi 2010, 18:15
pasjonat26 napisał(a):A co powiecie na przypadek kiedy pewna znajoma mi osoba twierdziła że z kobietą 7 razy w ciągu jednej nocy ?

Phi 7 to pikuś. :zzz: Nie będę może się chwalić swoim rekordem, bo nie wypada, ale jeśli przykładowa noc trwa 10-12h to 7 razy to jest tak średnio, ale nie dużo. Dużo to jest dwa razy więcej.

Śmiertelniczka- to tylko emotikon ;) Przecież wiadomo że nikt święty nie jest, ja też do dziewic orleańskich nie należę. Natomiast ten emotikon nie zdradza MOICH upodobań, a jedynie odwołuje się do tematu.
Może bardziej znaczyć zawstydzenie, że piszę o takich tematach ;)
magdalenabmw

przez zbychu 16 kwi 2010, 18:20
Pisałem wczesniej ze mój niechybny rekord to 14 razy dziennie (non stop 6 godzin) i nie jestem bynajmniej z tego faktu dumny bo i nie ma z czego... na szczescie to juz historia
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez magdalenabmw 16 kwi 2010, 18:31
Zbychu- no jak to nie, w pewnym stopniu to jest powód do dumy, bo to znaczy że z Twoim sprzętem wszystko okej ;) A jak się kogoś kocha to bicie takich rekordów jest czystą przyjemnością- jeśli oczywiście wynikają te rekordy z pożądania, a nie z chęci pobicia swojego poprzedniego rekordu :?

Śmiertelniczka- no bądz co bądz nie miałam siebie na myśli, tak tylko napisałam odnośnie tematu że wg mnie 2-3 razy to nie dużo.
magdalenabmw

przez pasjonat26 16 kwi 2010, 18:33
Śmiertelniczka, no przecież nie jedli kremówek :mrgreen: mówił że współżył ze swoją kobtiką siedem razy...

przez zbychu 16 kwi 2010, 18:34
magdalenabmw byc moze ze sprzetem było wszystko ok ale na pewno nie z głową 8)
Nasze ciało wie,czego potrzebuje mózg,gdyz potrafi sie on tego domagać-czasami nawet w wyjatkowo drastyczny sposob.

przez magdalenabmw 16 kwi 2010, 18:38
zbychu napisał(a):magdalenabmw byc moze ze sprzetem było wszystko ok ale na pewno nie z głową 8)

Dlaczego tak myślisz? Mi też się zdarza tyle razy, i faktycznie z moją głową może nie jest okej, ale na pewno nie w tej materii :mrgreen:
Co w tym złego że kogoś kochasz i chcesz żeby jej/jemu ( niepotrzebne skreślić :pirate: ) było dobrze?
magdalenabmw

przez Krzysiek1234 16 kwi 2010, 18:41
7 razy w kilka godzin, o matko .... Kto by pomyślał, nawet tutaj człowiek nie ucieknie od frustrujących porównań :oops: :evil: :mrgreen:

przez zbychu 16 kwi 2010, 18:42
co za duzo to nie zdrowo :?

przez Gods Top 10 16 kwi 2010, 18:43
Śmiertelniczka napisał(a):Ja tam się nie znam na tych sprawach. :P
Teraz się przygotuj na mnóstwo PW z ofertami... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
"Każdy głupiec umie rozbić szybę, ale tylko niewielu potrafi ją wstawić."
W. Wharton "Stado"

przez magdalenabmw 16 kwi 2010, 18:46
Śmiertelniczka napisał(a):
pasjonat26 napisał(a):Śmiertelniczka, no przecież nie jedli kremówek :mrgreen: mówił że współżył ze swoją kobtiką siedem razy...
No tak, ja rozumiem, ale jak to siedem? Robili to, przestawali, potem znowu zaczynali i tak w kółko? Nie lepiej raz, a porządnie? :lol: Ja tam się nie znam na tych sprawach. :P

Hehe Ty to potrafisz rozwalić :mrgreen: :great: ;)
Przecież to normalne że jak facet uprawia seks to nie może wiecznie, bo przychodzi taki moment, że musi dać ujście swoim emocjom, że się tak poetycko wyrażę :mrgreen: :lol: Jednemu czas na dojście do apogeum zajmuje godzinę, innemu pół godziny, a są i tacy którzy potrzebują 20 sekund ;) (z całym szacunkiem Panowie).
I jak facet dojdzie do apogeum to jego oręże podupada na mocy, i musi się zregenerować. Regeneracja też trochę trwa, zależnie od wieku zapewne- młodemu szybciej wrócą siły witalne :mrgreen: I tym oto sposobem trzeba robić przerwy w stosunkach.

A czemu siedem razy a nie raz, porządnie? A nie lepiej siedem razy porządnie niż raz porządnie? :great: :mrgreen:
magdalenabmw

Sortuj wg