Skocz do zawartości
Nerwica.com

UZAleznienie mieszane i bordeline


Bobbycash

Rekomendowane odpowiedzi

WItam nazywam sie Robert mam 26 lat i walcze z swoimi uzaleznieniami juz od 12 lat.W wieku 13 lat pierwszy raz walnelem w nocha z kolesiami,byla to anfetamina.Po dosc nie dlugim czasie zarzywalem ja reguralnie az do ok. 20-stego roku zycia.ALE oczywiscie niebyl to jedyny srodek jakim sie oduzalem {Bylem tak zwanym masowcem jak naj wiecej bo w tedy najleprza pizda}NIebede pisal szczegulowo co nawywilalem w tym czasie bo zajelo by mi to wiele czsu.Mniej wiecej przed ukonczeniem 20 lat dostalem pierwszego ataku.SIlna psychoza z jeszcze silniejszymi atakami leku,nerwica,paranoja{ta paranoja towarzyszy mi do dzis}.Trwalo to jakies 6 miesiecy.Staram sie wykasowac to cale zajscie,ale na pruzno.Popadalem w skrajne stany lekowe i nerwicowe na widok ludzi{trzeslem sie ze strachu,natlok mysli,autoagresja i wiele innych podobnych zachowan}.Unikalem swojej najblizej rodziny,odmawialem posikow bo bylem przekonany ze moja mama podaje mi jakies substancje w jedzeniu po kturych trace przytomnosc i sa przeprowadzane na mnie eksperymenty przez nieznana mi korporacje.Wiedzialem o tym, wiedzialem ze zostal zamontowany w moim muzgu specjalny inplant lub mkrocip,ktory przesyla do ruznego rodzaju odbiornikow

[np: internet,tv,radio] moje mysli{teraz wiecie dlaczego czulem taki lek przed ludzmi}Reguralnie przeszukiwalem dom i jego okolice w celu znalezienia zainstalowanych kamer,mikrofonow itp.Robilem to codziennie,ja nie jestem w stanie opisac tego!!,czulem tez czesto poruszajace sie w moim ciele glizdy albo jakies inne robactwo.Stracilem poczucie rzeczywistosci niemialem pojecia jaki jest rok,dzien.PAMietam ze nie moglem pojac czy jestem teraz w snie czy w realu i na odwrut.Przestalem cpac,jakis czas czulem sie tak pieknie.Teraz pije,ale w jaki sposob.Klopoty mam z pamieciom,bo nic niepamietam jak jestem w ciagu.ZApomnialem dodac ze mieszkam od 4 lat poza granicami POlski.Uwiescie mi ze tak tu naodpierdalalem szopek ze sedzia na sprawie dal mi ultimatum,odwyk albo wiezienie {ZApomnialem dodac ze spalem 7 razy na wytrzezwialce},raz tak dalem czadu ze czterecz pielegniazy niepotrafilo dac rady mi.Po tej zadymie wywiezli mnie na oddzial zamkniety,bylem tam 8 tygodni,potem 2 razy w miesiacu przyjerzdzal do mnie pielegniasz i dostawalem zastrzyki{Po nich wygladalem jak zabii}OSTatnio zaczelem pracowac nad zuceniem wszelkich uzywek bo jak tak dalej pujdzie to 30-stki niedociagne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×