Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez *Wiola* 01 mar 2013, 13:59
rredbull, Z tego co widzę to Twoja też średnio pomaga, masz w sobie mnóstwo jadu i agresji,. . Sam brak pokusy nie świadczy o wyleczeniu. ;)
Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 mar 2013, 14:19
dzięki Kaja.
Powiem tak , bez zgryzliwości,
jakbym miał taką niańke i nauczycielkę od niepicia alkoholu jak Rrebbull( zamiast AA , Terapii) to nie wierzę , bym dzisiaj jeszcze żył. -Nie przesadzając. Już w 97 roku dopadła mnie pierwsza delirka i padaczka alkoholowa , więc do dzisiaj,,,cmentarz podejrzewam.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez rredbull 01 mar 2013, 14:44
Tak się przejawia prawdziwe współczucie . W tej branży umiera tysiące ludzi bo powstał układ mafijny...Nigdzie nie spotyka się takiej ignorancji jak w branży leczenia uzależnień. .Czas na zmiany . Ludzie uzależnieni mogą na tym tylko zyskać.

-- 01 mar 2013, 13:49 --

*Wiola* napisał(a):rredbull, Z tego co widzę to Twoja też średnio pomaga, masz w sobie mnóstwo jadu i agresji,. . Sam brak pokusy nie świadczy o wyleczeniu. ;)

Jestem asertywny Skarbie. :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez kaja123 01 mar 2013, 15:20
rredbull napisał(a):
*Wiola* napisał(a):rredbull, Z tego co widzę to Twoja też średnio pomaga, masz w sobie mnóstwo jadu i agresji,. . Sam brak pokusy nie świadczy o wyleczeniu. ;)

hmmm z tego co powrzechnie wiadomo asertywnosć to posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nienaruszających praw i psychicznego terytorium innych osób oraz własnych, bez zachowań agresywnych.
To co napisałeś było chamskie, bezczelne i wyraźnie naruszyło te w/w granice.
Jesteś po 4 stac. terapiach a wystarczyła by jedna ukierunkowana na emocję!. Wpis na Twojej stopce jednoznacznie Cię w moich oczach dyskwalifikuje. Świadczy o tym że nie bardzo wiesz w jakim świecie żyjesz. Zaklinanie Węzy to jest. Myślisz schematycznie bo terapeuta powiedział że głody będą i nic się z tym nie da zrobić. Stygmatyzujesz się Jestem alkoholikiem! , wygodna wymówka aby nic z sobą nie robić. Pewnie lepiej iść się z sobą poużalać na AA w towarzystwie takich samych ofiar losu. Obudź się nie pijesz i nie trzeźwiejesz. A ja nie jestem Twoją niańką i nie mam zamiaru się tu Tobą zajmować.!

Uzależnienie od alkoholu

przez rredbull 01 mar 2013, 15:56
kaja123 napisał(a):
rredbull napisał(a):

hmmm z tego co powrzechnie wiadomo asertywnosć to posiadanie i wyrażanie własnego zdania oraz bezpośrednie wyrażanie emocji i postaw w granicach nienaruszających praw i psychicznego terytorium innych osób oraz własnych, bez zachowań agresywnych.
To co napisałeś było chamskie, bezczelne i wyraźnie naruszyło te w/w granice.
Jesteś po 4 stac. terapiach a wystarczyła by jedna ukierunkowana na emocję!. Wpis na Twojej stopce jednoznacznie Cię w moich oczach dyskwalifikuje. Świadczy o tym że nie bardzo wiesz w jakim świecie żyjesz. Zaklinanie Węzy to jest. Myślisz schematycznie bo terapeuta powiedział że głody będą i nic się z tym nie da zrobić. Stygmatyzujesz się Jestem alkoholikiem! , wygodna wymówka aby nic z sobą nie robić. Pewnie lepiej iść się z sobą poużalać na AA w towarzystwie takich samych ofiar losu. Obudź się nie pijesz i nie trzeźwiejesz. A ja nie jestem Twoją niańką i nie mam zamiaru się tu Tobą zajmować.!

Facet przeszedł 3 nieudane terapie gdzie było grzecznie i bez chamstwa i co i nadal nie rozumie dlaczego terapie nie zadziałały, obwinia siebie ! Nie dociera do niego to co ja mam w tej sprawie do powiedzenia! Że ludzie którzy mieli mu pomóc zawiedli. Byli zwykłymi ignorantami. Ale biedak dalej wali się po klacie i przeprasza ze żyje. hej.

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 mar 2013, 16:28

Facet przeszedł 3 nieudane terapie gdzie było grzecznie i bez chamstwa i co i nadal nie rozumie dlaczego terapie nie zadziałały, obwinia siebie ! Nie dociera do niego to co ja mam w tej sprawie do powiedzenia! Że ludzie którzy mieli mu pomóc zawiedli. Byli zwykłymi ignorantami. Ale biedak dalej wali się po klacie i przeprasza ze żyje. hej.

Mógłby mi ktoś powiedzieć o kim te wyżej słowa są. Nie jestem pewny ,ale czy tu o mnie chodzi?

Uzależnienie od alkoholu

przez *Wiola* 01 mar 2013, 16:40
rredbull, Jak nieudane? Skoro od lat nie pije to chyba były udane, to ,że odczuwa pokusę jest wg mnie jak najbardziej normalne. AA mu pomaga, wiara też , więc w czym problem? Bo Tobie się to nie widzi? Dla mnie najważniejszy jest cel. , środki , które do neigo prowadzą mniej.
Nie wiem co Cię tak wkurza? To ,że nie podziela Twojego zdania??
Asertywna? :lol:

Kalebx3, Tak ;)
Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez kaja123 01 mar 2013, 16:42
Kalebx3, najwyraźniej :bezradny:

Uzależnienie od alkoholu

przez rredbull 01 mar 2013, 16:46
*Wiola* napisał(a):rredbull, Jak nieudane? Skoro od lat nie pije to chyba były udane, to ,że odczuwa pokusę jest wg mnie jak najbardziej normalne. AA mu pomaga, wiara też , więc w czym problem? Bo Tobie się to nie widzi? Dla mnie najważniejszy jest cel. , środki , które do neigo prowadzą mniej.
Nie wiem co Cię tak wkurza? To ,że nie podziela Twojego zdania??
Asertywna? :lol:

Kalebx3, Tak ;)

A więc cel uświęca środki?! Czułem to , no a teraz mam potwierdzenie. A wszystko jest w Biblii.

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 mar 2013, 16:57
KUźWA !!!
po pierwsze nie 3 ,a cztery ,a każda dała mi bardzo dużo, i przynajmniej tyle ile umiałem z każdej z niej zaczerpnąć.
Nie były może idealne ,jak Ty tego oczekujesz ,ale na każdej coś zrozumiałem ,zaczerpnąłem sił i mądrości.
Co Ty pierdoli*z ,że ja niby "obwiniam siebie" ? Gdzie ja tak napisałem? TY KONFABULUJESZ!!!
Kto zawiódł? Na wielu Terapiach spotkałem dziesiątki Terapeutów, i jedni byli lepszymi terapeutami inni gorszymi ,jednych lubiałem innych, nie ,ale takie jest życie . Może niektórzy byli ignorantami ,ale pisać tak o wszystkich to niezła przegina.
Ale biedak dalej wali się po klacie i przeprasza ze żyje.

- a tym toś mnie rozwaliła. Nie wiem czy mam się śmiać , płakać , czy Cię tak zj*bać ,aż się w gacie posikasz?
Zostawię to jednak bez komentarza. Mocna jesteś.
Jeżeli jesteś niepijąca alkoholiczką to widać ,że alkohol zniszczył Ci bardzo dużo komórek nerwowych w mózgu.
A teraz siedzisz na maxa w złości .

Uzależnienie od alkoholu

przez kaja123 01 mar 2013, 17:01
rredbull, szczerze ale Cię nie romumem. Jesteś przeciwny AA i masz do tego prawo. Kalebx3, bierze udział w spotkaniach AA i też ma do tego prawo. Po co te ubliżania, poniżania że ktoś korzysta z formy która mu pomaga osiągnąć cel? Tak samo mógłby Cię atakować i obrażać że nie uczęszczasz na mityngi, które są jak wiadomo bardzo powszechne na całym świecie. Przeciez nie pije, radzi sobie całkiem nieźle i dobrze się czuje taki jest cel - doczepiłeś się jak rzep psiego ogona bezpodstwanie.

Uzależnienie od alkoholu

przez rredbull 01 mar 2013, 17:19
kaja123 napisał(a):rredbull, szczerze ale Cię nie romumem. Jesteś przeciwny AA i masz do tego prawo. Kalebx3, bierze udział w spotkaniach AA i też ma do tego prawo. Po co te ubliżania, poniżania że ktoś korzysta z formy która mu pomaga osiągnąć cel? Tak samo mógłby Cię atakować i obrażać że nie uczęszczasz na mityngi, które są jak wiadomo bardzo powszechne na całym świecie. Przeciez nie pije, radzi sobie całkiem nieźle i dobrze się czuje taki jest cel - doczepiłeś się jak rzep psiego ogona bezpodstwanie.

Nic nie rozumiesz siostro:) Wszystko jest w Biblii:)

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 mar 2013, 17:21
Nic nie rozumiesz siostro:) Wszystko jest w Biblii:)

Acha , no to już wszystko rozumiem ...

Uzależnienie od alkoholu

przez kaja123 01 mar 2013, 17:47
BRACIE rredbull, znam też alkoholików, którzy są ateistami, agnostykami i AA uratowało im życie. Nie wiem o co Tobie biega. Jeżeli komuś wiara pomaga to ok jeżeli co innego też ok. Wniosek - jesteś skrajnie nietolerancyjny i zawsze musi być po Twojemu. Ale to na szczęście Twój problem ;)

ps. nie znam całej biblii więc się nie dowiem :bezradny:

Sortuj wg