Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez siostrawiatru 08 lis 2012, 13:26
Dave38, i okaże się że połowa forum mieszka w moim bloku.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Uzależnienie od alkoholu

przez Dave38 08 lis 2012, 13:29
E tam ja tam swoje załączylem jakis czas temu i jakoś żyję , po za tym skoro są na tym forum , bardziej Cię zrozumieją , może jakaś brantia duszyczka - sąsiadka lub sąsiad Ci pomoże , Twoi sąsiedzi siedzą na sympatii , erodate
Melisa , spacer , basen ;)

Na pewno każdy choć raz
Utracił wiarę jak ja .
Obym nie bliżej stał
Sennego dnia w królestwie mroku....

Uzależnienie od alkoholu

przez carlosbueno 08 lis 2012, 13:30
siostrawiatru napisał(a):Dave38, i okaże się że połowa forum mieszka w moim bloku.

to raczej ze statystycznego punktu widzenia nie możliwe ;)
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Candy14 08 lis 2012, 13:57
Wniosek ! Dołączyć fotkę bez kasku .....

Popieram! :D

pisałaś kiedyś że uroda to Twoja jedyna dobra cecha czy coś w tym stylu i że faceci patrzą tylko na Twoje ciało i nie umysł to tak wywnioskowałem że musisz być niezłą laską.
fuck. ze tez ja na to nie wpadlam... wszyscy ktorzy mnie nie widzieli tez by tak mysleli :105:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Uzależnienie od alkoholu

przez siostrawiatru 08 lis 2012, 14:02
Dobra a co mi tam. Dodam tę fotkę.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Uzależnienie od alkoholu

przez Candy14 08 lis 2012, 14:05
siostrawiatru, :great:
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Uzależnienie od alkoholu

przez carlosbueno 08 lis 2012, 17:31
czasami myślę że wolałbym być alkoholikiem z osiągnięciami życiowymi niż tym kim jestem, moją jedyną zaletą jest to że nie piję i nie palę, tak słyszę taki dobry chłopak z niego nie pije i nie pali bo to jedyna dobra rzecz którą można o mnie powiedzieć.
Największy Forumowy Maruda

Uzależnienie od alkoholu

przez hariel67 08 lis 2012, 18:18
A kto powiedział,że będzie łatwo?Pozdrawiam

Uzależnienie od alkoholu

przez niosaca_radosc 08 lis 2012, 18:23
carlosbueno, ściema. Założę się, że tylko Ty tak o sobie myślisz.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez siostrawiatru 08 lis 2012, 18:32
carlosbueno, no widzisz ja piję i to sama więc jest ze mną jeszcze gorzej niż z Tobą.

Uzależnienie od alkoholu

przez niosaca_radosc 08 lis 2012, 18:38
Nie licytujcie się kto jest gorszy, bo to nie ma sensu. Przez Wasze słowa wyraźnie przebija niska samoocena i większość tego, co tu piszecie, to pewnie tylko Wasze wyobrażenie.
carlosbueno, jesteś młodym, przystojnym facetem, bez nałogów, do tego bardzo sympatycznym, ale nieco zagubionym.
siostrawiatru, Ty jesteś szalenie sympatyczną kobietą, do tego ładną i z pasją, ale masz problem, któremu musisz stawić czoło.
Pamiętajcie o tym. Jesteście wartościowymi ludźmi.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez ziomek118118 08 lis 2012, 19:35
czasami myślę że wolałbym być alkoholikiem z osiągnięciami życiowymi

Powiedz mi ilu znasz alkoholików z osiągnięciami życiowymi....to po pierwsze....
..a po drugie....
wydaje mi się,że doskwiera Ci samotność,więc może czas wyjść z domu do knajpki walnąć drinka (dla odwagi)
i poznać jakąś fajną laskę ....
.....uwierz mi,że gdybyś był alkoholikiem mógłbyś tylko pomarzyć o takiej akcji .
sistrawiatru
To ,że pijesz do lustra to pierwszy znak, że trzeba coś z tym zrobić...przed Tobą cała reszta Twojego życia

Uzależnienie od alkoholu

przez siostrawiatru 08 lis 2012, 21:00
nienormalna21, Boże, nie pamiętam żeby ktokolwiek kiedyś tak o mnie powiedział. Dzięki.

-- 08 lis 2012, 21:02 --

Powietrzny Kowal, ja nie jestem agresywna po alkoholu ale jestem niesamowicie głupia. Tak głupia że aż trudno uwierzyć i bredzę jak potłuczona. W ogóle bez sensu. Jestem pijakiem i już.

-- 09 lis 2012, 10:15 --

Poranek bez kaca. Boże, jakie to piękne jak głowa nie boli i nie chce się rzygać.

Uzależnienie od alkoholu

przez kanapka_z_nutellą 12 lis 2012, 01:56
Uzależnienie od alkoholu nie zawsze równa się byciu kloszardem z pod mostu. Są ludzie w garniturach, na stanowiskach, którzy świetnie się maskują, a alkohol to ich mroczna tajemnica, o którą nikt nigdy by ich nie podejrzewał. Nie trzeba zresztą upijać się do nieprzytomności, żeby mieć problem.
A tak w ogóle to muszę się wyżalić w tym temacie. Piję, chociaż tego nie lubię, zupełnie mi to nie służy, źle się czuję, zdarza mi się wymiotować po alkoholu. Jednak spotkanie towarzyskie bez niego jest spotkaniem nieudanym, a jak nie mam z kim pić to piję sama. Też robię się wtedy strasznie głupia, gadam od rzeczy, czasem jestem agresywna, jednak jedynie słownie. Przede wszystkim chodzi o to, że robię straszną siarę, wychodzi moje moje chamstwo i słoma z butów. Zupełnie tego nie kontroluję. Nie dalej jak wczoraj chodziłam po ścianach w dwóch klubach, kazałam taksówkarzowi jechać jak w gta nie zważając na znaki i przepisy, a innemu to nie napiszę co powiedziałam i tak cały wieczór. Czasem to może być nawet zabawne, ale wszystko ma swoje granice. Niedługo przestaną mnie gdziekolwiek zapraszać. Problem w tym, że nie znam umiaru. Piję do momentu, aż się źle nie poczuję. I tak jest z wieloma rzeczami u mnie. Nie potrafię sobie stawiać ograniczeń.

Sortuj wg