Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Anielica 07 sty 2012, 01:05
Michał 1972, ja bym wolała sobie jakiś przyjemniejszy nałóg zafundować :105:
Gdybym oczywiście już jakiś musiała :mrgreen:
Anielica

Uzależnienie od alkoholu

przez Nel 07 sty 2012, 01:08
...tez bym sie chciała dać czemuś pochlonąć...
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Uzależnienie od alkoholu

przez Anielica 07 sty 2012, 01:11
BłękitnaAbstrakcja, masz szansę..zawsze możesz :mrgreen:
Anielica

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Michał 1972 07 sty 2012, 01:12
Anielica, a to są takie nalogi :?: :D mój były wspólnik jest takim nalogowym pracusiem i szczerze mówiąc mu zazdroszczę , choć często przesadza. On jest z tym nałogiem szczęśliwy, lubi to co robi a jego żona to intowertyczka wiec jej to tez nie przeszkadza , ze całymi dniami nie ma go w domu.
Ostatnio edytowano 07 sty 2012, 01:13 przez Michał 1972, łącznie edytowano 1 raz
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Uzależnienie od alkoholu

przez Nel 07 sty 2012, 01:12
Anielica, nic mnie nie chce....wszytsko takie nudne....
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Uzależnienie od alkoholu

przez Anielica 07 sty 2012, 01:16
Michał 1972 napisał(a):Anielica, a to są takie nalogi :?: :D mój były wspólnik jest takim nalogowym pracusiem i szczerze mówiąc mu zazdroszczę , choć często przesadza. On jest z tym nałogiem szczęśliwy, lubi to co robi a jego żona to intowertyczka wiec jej to tez nie przeszkadza , ze całymi dniami nie ma go w domu.

pracuję nad tym zeby i mnie to przestało przeszkadzać :twisted:
A przyjemne nałogi są...wysil trochę umysł to może wymyślisz jakie..... ;)

-- 07 sty 2012, 00:17 --

BłękitnaAbstrakcja napisał(a):Anielica, nic mnie nie chce....wszytsko takie nudne....

To sama coś sobie zorganizuj.. :yeah:
Anielica

Uzależnienie od alkoholu

przez Amon_Rah 07 sty 2012, 18:16
OFF-TOPIC
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

Uzależnienie od alkoholu

przez nextMatii 07 sty 2012, 18:23
Michał 1972 napisał(a):Uważam, ze bardzo dobrze, sam bym tak chciał :105: i tak sobie obiecuje, ze jak wyzdrowieje to dam pochłonąć sie pracy ;)

i to jest bardzo dobre nastawienie w kazdym uzaleznieniu praca jest dobrym katalizatorem.
nextMatii

Uzależnienie od alkoholu

przez Anielica 07 sty 2012, 18:53
Amon_Rah napisał(a):OFF-TOPIC

przepraszam :uklon: ;)
Anielica

Uzależnienie od alkoholu

przez Michał 1972 09 sty 2012, 10:39
Póki co idzie gładko , w sobotę miałem 5 minut kiedy miałem ochotę wypić małe piwko, ale szybko mi przeszło . Psychicznie nie czuje różnicy ale zdziwiło mnie , ze objawy przewlekłej choroby na którą cierpię od lat , zmniejszyły sie o jakieś 50% co jest dla mnie nie lada zaskoczeniem :shock: No i zaoszczedzilem jak do tej pory minimum 500 złotych :D bo przy okazji przestałem palić, to akurat nie kosztuje mnie zbyt wiele, bo palenie było zawsze skutkiem ubocznym picia alkoholu.

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Uzależnienie od alkoholu

przez Anielica 10 sty 2012, 23:53
:brawo: oby tak dalej :great:
Anielica

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 11 sty 2012, 01:01
ze objawy przewlekłej choroby na którą cierpię od lat , zmniejszyły sie o jakieś 50%

Pierwsze wymierne korzyści z abstynencji! Brawo!
Wiesz Michał, swego czasu jak piłem alkohol zawsze trzęsły mi się ręce.Byłem pewny na 1000% ,że to nerwicowe sprawy.Bralem na to magnez ,relanium ,witaminy i nic ,nic nie pomagało zwalczyć ten przykry objaw.Jak rzuciłem ścierwo alkohol objaw ten minął jak ręką odjął.Dziś od paru lat panuję nad rączkami wręcz idealnie,nawet nie drgną.I tak to właśnie działa.Wierzę ,że już wkrótce (oczywiście jak zachowasz zupełną abstynencję)odkryjesz ile rzeczy niszczył w Tobie alkohol ,jak żywcem zżeral układ nerwowy ,pokarmowy i całą resztę.To trucizna i kropka.Nawet pity umiarkowanie to trucizna i kropka, winna oprócz tego milionom nieszczęść ,kryminałów- i nikt mi nie powie ,że jest INACZEJ!Pozdrawiam,ale żem się zagalopował,co?,ale to wszystko mocna PRAWDA!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez Michał 1972 11 sty 2012, 02:30
Mam nadzeję, że moja nerwica jest następstwem picia alkoholu i , ze dzięki abstynencji uda mi sie ją pokonać . To w tej chwili jest dla mnie najważniejsze i jak sądzę trzyma mnie w mocnym postanowieniu . Poza tym widzę , ze da sie bez tego żyć i nie jest to niezbędne do funkcjonowania w towarzystwie czy w spedzaniu wolnego czasu. Póki co dobijają mnie lęki ale wierzę , ze to kwestia czasu kiedy sie ich pozbede. W środę mam pierwsza terapie i nieukrywam , ze wiąże z nią nie małą nadzieję. Cóż, jak będzie to sie okaże ale optymizm mnie nie opuszcza i jestem dobrej myśli :great:

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Uzależnienie od alkoholu

przez Anielica 11 sty 2012, 17:24
Michał 1972, dobrze, ze jesteś pozytywnie nastawiony, a chodzisz na jakieś mitingi?
Anielica

Sortuj wg