Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Nihil 26 maja 2016, 05:20

:D
robaki-biedaki xD

Uzależnienie od alkoholu

przez huśtawka 29 maja 2016, 22:51
Nihil napisał(a):

:D

Jak pięść do oka...
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez Nihil 14 cze 2016, 14:48

robaki-biedaki xD

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez helloafrica 06 sie 2016, 04:48
Nie picie alkoholu, to największy błąd jaki można popełnić. Mój kumpel trafił do więzienia przez alkohol, wypił trochę, pobił się z innym chłopakiem i spowodował u niego uraz kręgosłupa, facet jest lekko sparaliżowany. Poważna sprawa, niby głupi wypad z kumplami na miasto, kłótnia i nieszczęście gotowe. Koleś teraz z byle spowodowanego i wzmocnionego nie wątpliwie ludzkiego impulsu agresji siedzi w więzieniu a inny chłopak będzie cierpiał do końca życia, tak to jest z alkoholem, czy winny alkohol czy człowiek, sprawa dyskusyjna, tak czy inaczej nie pijcie alkoholu.
helloafrica

Uzależnienie od alkoholu

przez byleniesam 06 sie 2016, 12:04
Najwazniejsze jest zeby nie pic dla samego siebie. :smile:

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 06 sie 2016, 12:19
tak czy inaczej nie pijcie alkoholu.

pierdolić alkohol całym sercem , dupą i ustami . Jebać trutkę !!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez neon 06 sie 2016, 14:47
U nas w miescie kolo pod wpływem alko zabił drugiego kolesia. Wynajął dobrych adwokatów i wyszło ze ofiara miała jakies wady serca. sprawca nie trafił do pudła, dostał zawiasy. Tylko tam nie było typowej bijatyki, tylko szamotanina i przyduszanie, pewnie typowym "hakiem".
nadmiar optymizmu obwieszcza zbliżającą sie rozpacz

Uzależnienie od alkoholu

przez rajczu 07 sie 2016, 23:22
W tym kraju maja miejsce rzeczy które na zachodzie nie miałyby miejsca.

Uzależnienie od alkoholu

przez nieboszczyk 23 wrz 2016, 11:20
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Uzależnienie od alkoholu

przez nieboszczyk 29 wrz 2016, 20:14
psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają samotnie.podobnie jak narkomani.narkomani umierają w jakimś śmierdzącym sraczu a psychicznie chorzy i upośledzeni intelektualnie umierają za murami obozów psychiatrycznych we własnych odchodach.

Uzależnienie od alkoholu

przez Mikar 11 paź 2016, 12:06
Według mnie alkoholizm zaczyna się wtedy gdy nie potrafimy zmienić przyzwyczajeń np gdy pijemy piwo codziennie odstawić i pić np jedno tygodniowo. Są różne rodzaje alkoholizmu i każdy charakteryzuje się inaczej. Jeżeli ma się problem z alkoholem to według nie najlepszym wyjściem jest terapia. Jeżeli nie wiecie gdzie udać się na terapię to polecam zajrzeć do dom-REHAB bo wiele osób poleca to miejsce ze względu na ludzi tam pracujących, atmosfere i podejście do człowieka

Uzależnienie od alkoholu

przez kazimierz61 12 paź 2016, 21:23
Mikar napisał(a):alkoholizm zaczyna się wtedy gdy nie potrafimy zmienić przyzwyczajeń np gdy pijemy piwo codziennie odstawić i pić np jedno tygodniowo.

To rzeczywiście jest przyzwyczajenie, ale to jeszcze nie jest alkoholizm. Alkoholizm jest chorobą, która zmienia świadomość, jest nieuleczlna i jest zabójcza. Alkoholizm zaczyna się wtedy gdy nie potrafimy przestać myśleć o alkoholu, zaczynamy i kończymy dzień z alkoholem, jeśli nam braknie alkoholu to jesteśmy przebyć góry i doliny, aby zdobyć alkohol. Alkohol zmienia naszą świadomość, a więc to co jesteśmy w stanie zrobić w alkoholu, nie zrobiliśmy tego na trzeźwo (między innymi dlatego jest tyle samobójstw alkoholików którzy już nic nie potrafią robić, tylko pić). Tak samo jest z narkotykami, i lekami. Dużo można by pisać o alkoholizmie, temat - rzeka. Sam jestem alkoholikiem nie pijącym 4 lata, po ostatnim pobycie w szpitalu, naprawdę chciałem przestać pić, chodziłem na terapię dwa i pół roku i to mi pomogło, wiem że alkohol nie jest dla mnie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Uzależnienie od alkoholu

przez kubala 06 lis 2016, 19:44
Byłem uzależniony, leczyłem się w ośrodku leczenia uzależnień w Ściejowicach. Powróciłem do normalnego życia, zmieniłem pracę i otoczenie. Przeprowadzka nie była złym pomysłem, bo zaczęło nam się z żoną lepiej układać w nowym miejscu. Ale do tej pory mam czasem wspomnienia jak to było jak piłem, jak było na terapii na którą uczęszczałem w ośrodku. nie są to miłe wspomnienia i za każdym razem tak bardzo żałuje że pozwoliłem abym się uzależnił... Wiem to się mówi samo niby przyszło, ale gdybym nie pił to bym nie był nałogowcem. www.osrodekwiosenna.pl w którym byłem.

Uzależnienie od alkoholu

przez sulpiryd34 06 lis 2016, 20:05
Ja waliłem do leków 15-20 piw na dobę. Zero uboków. Jedeny był taki, że musiałem pić. Maiłem zaniki pamięci. Robiłem głupie rzeczy. Raz do domu odwiozła mnie policja. Teraz zajadam ANTICOL i nie piję w ogóle. Polecam ten lek wszystkim. Pozdrawiam!

Sortuj wg