Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 25 sty 2016, 20:52
Denaturat , Jack Daniels ,,, ta sama trutka .
Jebać alkohol !!!
Szczególnie jest niebezpieczny jak używają go nafaszerowani lekami wariaci oraz idioci , którym i bez alkoholu brakuje rozumu .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez Stracona100 25 sty 2016, 21:11
Kalebx3 napisał(a):Denaturat , Jack Daniels ,,, ta sama trutka .
Jebać alkohol !!!
Szczególnie jest niebezpieczny jak używają go nafaszerowani lekami wariaci oraz idioci , którym i bez alkoholu brakuje rozumu .

YES, YES, YES!!! :brawo: :brawo: :brawo:

Uzależnienie od alkoholu

przez achino 25 sty 2016, 21:44
klex napisał(a):ja tam już wole w ogóle, zaczyna na jednym dwóch a potem puszczają hamulce i kończy się zgonem :hide:

Zaczyna sie od dwoch kieliszkow po 50 ml. Poprawia sie nastroj, zmienia sie myslenie, pojawia sie chec siegniecia po fajka i po dolewke. Im wiecej sie polewa, tym mniej sie mysli o tym, ile juz sie wypilo, gdzie jest limit i jakie beda konsekwencje. I tak zawsze, zawsze tak jest. Bez konca.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Stracona100 25 sty 2016, 22:23
Ja jeszcze trzymam umiar, nie muszę zobaczyć dna butelki. Ale czy jest się z czego cieszyć, to i tak droga na dno. wiem o tym :cry:
"Im mniej człowiek wie, tym łat­wiej mu żyć. Wie­dza da­je mu wol­ność, ale unieszczęśliwia."
"Le­piej jest um­rzeć, kiedy człowiek chce żyć, niż umierać wte­dy, kiedy człowiek chce już tyl­ko umrzeć."

- E.M.Remarque

zabija mnie DEPRESJA ENDOGENNA

Uzależnienie od alkoholu

przez achino 25 sty 2016, 22:43
A ja sie trzymam w tym sensie, ze 1) nie pije codziennie, a raz w tygodniu, 2) nie miewam ciągów 3) dużo o tym myślę, mam ogromne wyrzuty i szukam ratunku.

Czy jest coś podobnego w działaniu do alkoholu? Chyba tylko giebelson :(
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Uzależnienie od alkoholu

przez klex 26 sty 2016, 00:15
Benzodiazepiny są podobne do alkoholu też działają antylękowo tylko że od tego jeszcze szybciej można się uzależnić nie mówiąc o odstawieniu
12513238

Uzależnienie od alkoholu

przez achino 26 sty 2016, 00:50
New-Tenuis napisał(a):
achino napisał(a):Mialo byc inaczej, a wyszlo jak zawsze.

Może wyszło jak miało być? Może warto się z tym zmierzyć i zastanowić, czemu się pije i po co? Bo alkohol to tylko środek do osiągnięcia spokoju, nic więcej...

Gdyby potrzebny był jedynie spokój, to sięgnąłbym po benzo. ALbo rozne miksy benzo+kodeina.

klex napisał(a):Benzodiazepiny są podobne do alkoholu też działają antylękowo tylko że od tego jeszcze szybciej można się uzależnić nie mówiąc o odstawieniu

Dzialania alkoholu nie mozna porownac do benzodiazepin. Ja osobiście nie mogę zastapic alkoholu benzodiazepinami. Alkohol dziala euforyzujaco, empatogennie (prospolecznie), wybitnie poprawia nastroj, umozliwia nawiazywanie wiezi (krotkotrwale :/), glebokie przezywanie bodzcow: dzwieku, barw, dziala znieczulajaco, początkowo pobudzająco, motywująco do działania.

Benzo przede wszystkim nie dają euforii, energii, pobudzenia seksualnego.

Uzależnienie od alkoholu

przez jazzowa 26 sty 2016, 00:57
achino giebielsonnn hehe.. Tylko strasznie uzależnia i ryje beret

No ale fajny
lepiej złamcie mi serce niż nos.

Uzależnienie od alkoholu

przez achino 26 sty 2016, 02:18
Kumpel z disco mowil mi, ze pil to i bylo zajebiscie. No ale ja mam nerwice lekowa i boje sie, ze dostane jakis niedojebany sort i cos mi sie stanie :/ A alkohol to jest jednak przebadana trucizna i dobrze wiesz, ze sie nim nie otrujesz.

Uzależnienie od alkoholu

przez klex 26 sty 2016, 11:01
achino, czyli wychodzi na to że chodzi ci o efekt euforyzujący, rozrywkowy żeby się odurzyć i zabawić myślałem że chodziło o tłumienie stresu, lęków czy zapicie smutków
12513238

Uzależnienie od alkoholu

przez achino 26 sty 2016, 12:01
Chodzi o środek na spotkania towarzyskie - bo człowiek nie jest samotna wyspa i musi wyjść do ludzi. A benzo na spotkania towarzyskie się nie nadają, bo nie chodzi o to, aby siedzieć w towarzystwie i być upierdolonym uspokajaczem!

Uzależnienie od alkoholu

przez Sebi 28 sty 2016, 15:28
Poszukuję w Krakowie bardzo sprawdzonego ośrodka, gdzie można wszczepić sobie esperal, ma ktoś doświadczenia z tym związane? jak wygląda zabieg, jak się człowiek po nim czuje itp. Pilne. :(

Uzależnienie od alkoholu

przez akwen 30 sty 2016, 03:09
Kalebx3 napisał(a):Denaturat , Jack Daniels ,,, ta sama trutka .
Jebać alkohol !!!

Zasadniczo się z Tobą zgadzam, alkohol ma jedną dobrą stronę - pomaga dowiedzieć się jaki człowiek jest naprawdę; dzicz po alkoholu staje się dziczą, człowiek cywilizowany zachowuje przymioty cywilizowanego człowieka.

Uzależnienie od alkoholu

przez achino 01 lut 2016, 03:10
http://www.kazdypromil.pl/alkomat/wynik ... t5=40&fb=1

Zamigotał świat tysiącem barw
Tysiąc nowych pytań przywiał wiatr
Słońce świeci nocą księżyc za dnia
Coraz więcej ludzi coraz mniej nas
Ocal mnie nim utracę wiarę w sens
Powiedz jak ochronić dobre sny
Przed jaskrawym światłem dnia
Jaką siłę trzeba w sobie mieć
Żeby odbić się od dna
Powiedz jak pokonać w sobie gniew
I lepszym się stać
Dokąd iść gdy nie ma dokąd pójść
I skąd nadzieję brać
Fevarin 100, Trittico 15 mg (okruszek), Alpragen 0,5
Zolpidem, Phenibut
(to jest tragedia ! jeszcze po łbie mu chodzą GBL , kodeiny i inne odrdzewiacze ! Szok !Wóda go za mało niszczy. )

Sortuj wg