Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Mag14 29 lip 2015, 12:28
O taak. Piwo kusi strasznie :twisted: czasami wypiję i mam ochotę się porządnie napierdzielić :twisted: :twisted: :twisted:

Uzależnienie od alkoholu

przez wisnia80 29 lip 2015, 15:09
Mag14 napisał(a):O taak. Piwo kusi strasznie :twisted: czasami wypiję i mam ochotę się porządnie napierdzielić :twisted: :twisted: :twisted:

A później co?

Uzależnienie od alkoholu

przez Mag14 30 lip 2015, 17:27
Szaleć :twisted: po piwie mi raczej nie odbija, więc luzik. Zależy też z kim piję i kto się na potoczy. Ogólnie teraz, jestem spokojny, w sensie, że nie mam raczej agresora.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Dziwna sytuacja po ostrym piciu %

przez Dron 04 sie 2015, 14:24
Witam wszystkich. Na ostatniej imprezie ostro przesadzilem z % byly tez inne specyfiki (rc/weed) ale alko wypilem najwiecej w zyciu. Od pewnej godziny urwal mi sie film cala sytuacja trwala jakies 6h znajomi mowili mi ze mowilem do nich imionami innyh znajmoych, mylily mi sie dni oraz sytuacje, zwiedzilimy pol miasta a ja kompletnie nic z tego nie pamietam, mowilem ze nic nie widze ale udawalo mi sie isc bez przeszkod, kumple mowili ze wygladalem jakbym spal z otwartymi oczami a cala sytuacja dziala sie na strasznie wyczerpanym organizmie. Obecnie czuje sie git i az ciezko mi uwiezyc w to co mowia znajomi co to moglo byc?
Pozdrawiam i czekam na odpowiedz.

przez Zebrec 04 sie 2015, 14:53
Myślę, że po samym spożyciu alkoholu tak byś się nie zachowywał. Być może to przez te inne specyfiki.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

przez ben rei 04 sie 2015, 15:11
pomyliłeś fora
fubar

przez hobbyturysta 04 sie 2015, 15:14
urwał ci sie film i ot cała wielka tajemnica :D
The truth is... everyone is going to hurt you. You just have to decide... who is worth the pain.

http://www.youtube.com/watch?v=EK_Fe4wL-t4
http://www.youtube.com/watch?v=3A5uf8FE ... plpp_video

przez Evia 04 sie 2015, 16:06
Co w tym dziwnego, że po dziwnych specyfikach są dziwne zachowania?

przez Zebrec 04 sie 2015, 16:33
Evia, dokładnie.
"Życie jest za krótkie, żeby się nad sobą użalać. Zajmij się życiem albo zajmij się umieraniem..."

Regina Brett, Bóg nigdy nie mruga
III Mister Forum

Uzależnienie od alkoholu

przez ktochcesz 04 sie 2015, 20:42
Najgorsze to jest uzaleznienie od alkoholu i do tego psychotropy.. uzalezniasz sie nie dosc od alko to od leków.. i zle sie czujesz po lekach i mozesz zapic.. wrociłem z nad morza byłem 14dni i 11 dni piłem po 10 piw.. i masakra czuje sie dalej jak pijany a nie pije 2dni.. odrealnienie otepienie itp.. ale nie trzesa mi sie rece,goraczek nic itp.. i stres przyszedl..ide jutro na AA pogadac.Bo cos mi sie zdaje ze zapijam zaburzenia psychiczne alkoholem i na kacu 2x wieksze jest.

Jak przerwac ciag alkoholowy

przez ktochcesz 04 sie 2015, 21:04
Idz normalnie do rodzinnego lekarza i on ci da skierowanie na detox i nawet cie przyjmna tego samego dnia zalezy gdzie.Bo moga cie nawet przyjac na odzial psychiatryczny dzienny i tam ci zrobia detox.Ja mialem ciag 4 lata.. i nigdzie nie byłem... teraz ciag 14dni.. i wczoraj 10 piw wypilem a dzisiaj nie piłem nic i jutro ide na AA pogadac sobie.Bo ja zapijam chyba zaburzenia psychiczne..

ODSTAWIENIE ALKOHOLU A DZIWNE STANY

przez ktochcesz 04 sie 2015, 21:37
Witam, czy ktos mial podobne stany jak ja? Spozywałem alkohol przez dosyc duzo czasu, kac zawsze stres,bezsesnnosc,depresja itp.I az raz odstawilem alkohol i sie budze i bylem dalej pijany taki stan i mija tydzien i dalej taki sam stan czy odrealniony/otepiony/brak koncetracji/pamieci krotkotrwalej. Ogolnie w takim stanie jestem jakbym był pijany. Tez jak pilem 4 lata i przestałem pić tak mialem i nie piłem 6 miesiecy i dalej to było.Czy sa jakies zaburzenia psychiczne po alkoholu co zostaja mialem robione tk glowy i egg i wszystko w porzadku.Padaczka wykluczona.Morfologia krwi idealna.Cisnienie tez.I tez inne badania jak tarczyca,tetnice szyjne,usg brzucha,ekg,rtg zatok itp.

Uzależnienie od alkoholu

przez ktochcesz 05 sie 2015, 20:45
Moze ktos sie wypowie?

Uzależnienie od alkoholu

przez earth 06 sie 2015, 15:18
A mi dziś dzieciaki wyjechały
i mam ochotę na 2-3 piwka a jestem na początku brania wenfli.
Biorę dopiero 3 dzień.
Czy to dobry pomysł?
Lafactin 75 mg
Apotiapina 50 mg

Sortuj wg