Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 15 kwi 2015, 23:34
blah!, odpowiadam na post, który napisał hobbyturysta. Gdybym sam siebie diagnozował to na pewno nie oceniłbym się jako zdrowego. Ot, cała psychologia i jej wiarygodność :D

hobbyturysta, piję alko ale nie jestem uzależniony ;) Piszę na forum bo jest ciekawe. Wpisz "forum psychologiczne" i wyskoczy to forum. A szukałem forum o tematyce psychologicznej bo interesuje mnie działanie ludzkiego mózgu i trafiłem tu przez przypadek.

Ciekawe, że piszę posta i od razu sypią się posty innych :D

-- 15 kwi 2015, 22:35 --

huśtawka, i teraz hit - mając tego typu problemy zostałem oceniony jako zdrowy psychicznie. Tyle jest warta psychologia i ludzie szufladkujący w teorie :)

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 15 kwi 2015, 23:37
Bo inni sa glupi, ze probuja z Toba "powaznie" dyskutowac i pisze to serio ze swiadoma obraza. Patrzebajak po raz kolejny robie z siebie idiotow odpowiadajac powaznym tonem na posty Hitmana, ktore zawieraja wiecznie ta sama tresc.
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 15 kwi 2015, 23:39
No jasne, potrafisz dyskutować tylko z obrazą i nie potrafisz napisać nic ciekawego bo wychodzisz z założenia, że ilość > jakość i trolling > normalna dyskusja :)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 15 kwi 2015, 23:42
Skoro nic ciekawego nie pisze, to nie czytaj - proste.
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 15 kwi 2015, 23:43
Czemu mam tak robić a ty nie? :D

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 15 kwi 2015, 23:45
Dobra, kolejny odcinek Drama Hitmana zaliczony wiec pora spac :D
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 15 kwi 2015, 23:48
Nie ma to jak mieć inne zdanie niż większość, która nawet nie potrafi podać żadnego argumentu :D A ty nawet pisałaś kiedyś, że się nawet zgadzasz ale teraz idziesz z prądem i podłączasz się do tłumu jak przystało na konformistkę :) Dobranoc i kolorowych snów misiaczku :* :* :* Pisałaś, że bez alkoholu nie potrafisz dobrze myśleć i to widać, że nie pijesz :D

Uzależnienie od alkoholu

przez kazimierz61 15 kwi 2015, 23:57
huśtawka, To dużo wyjaśnia, tak coś przeczuwałem że jest chory, rozmowa z nim nie ma sensu bo chorobliwie będzie próbował mieć inne zdanie, niż pozostali ludzie.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Uzależnienie od alkoholu

przez huśtawka 15 kwi 2015, 23:58
154 strona - tu jest początek występów Hitmana w tym wątku-gdyby kto chciał upewnić się że z nim nie ma sensu dyskutować.Na początku nawet się złapałam na te Twoje gadki-zupełnie bez sensu.
Hitman,na prawdę nie wiem co dokładnie Ci "zjebało psyche"-alkohol,skręty,inne używki,fizyka kwantowa,Buddyzm czy fazy księżyca,ale z całą pewnością to było coś bardzo mocno działającego...I trochę przykro że nikt Cie tu nie bierze na poważnie.Walka z wiatrakami jest ciężka,ale nie powiem,uparty i wytrwały z Ciebie Don Kichot.Gratulacje i powodzenia :)
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez na_leśnik 15 kwi 2015, 23:59

Jest tu na forum taka słynna userka (nicka nie wspomnę), która ma podobnie 8) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Uzależnienie od alkoholu

przez kazimierz61 16 kwi 2015, 00:00
Tak na serio to potrzebny mu dobry psychiatra, żal mi go.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Uzależnienie od alkoholu

przez na_leśnik 16 kwi 2015, 00:02
154 strona - tu jest początek występów Hitmana w tym wątku-gdyby kto chciał upewnić się że z nim nie ma sensu dyskutować.Na początku nawet się złapałam na te Twoje gadki-zupełnie bez sensu.

huśtawka, fajnie że prześledziłaś dokładnie kiedy się te wynurzenia filozoficzne zaczęły. Moderacja będzie miała łatwiej przy wywalaniu całego tego szrotu do hasioka ;) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 16 kwi 2015, 00:15
kazimierz61, ależ ja nie próbuję mieć innego zdania niż inni tylko w tym wątku je mam. W wątku o Bogu i ewolucji przedstawiłem np bardzo mainstreamowe poglądy a w wątku o samicach, samcach i determinizmie zostałem zjechany za konformizm :D

huśtawka, no fajnie, że ad personam stanowi dla ciebie argument a na temat wątku dalej cisza :)

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 16 kwi 2015, 07:39
na_leśnik napisał(a):

Jest tu na forum taka słynna userka (nicka nie wspomnę), która ma podobnie 8) .

Juz od dawna mysle, ze powinni sie ze soba spiknac :D.
blah!

Sortuj wg