Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Davin 05 kwi 2015, 22:54
linka napisał(a):
Davin napisał(a):linka, nie marudź bo rzadko jesteś. :mrgreen: No ale jak teraz się zmieniło na forum to się nie dziwie. ;)

Cicho!! bo zbanuję i się skończy ;)
Sporo się zmieniło, ja już stara i nie ogarniam .......

Grosisz mi? :mrgreen:

linka napisał(a):Czy jest tu na forum ktoś ko w pewnym etapie swojego życia nie żałował, że się urodził? :-|

Raczej większość chorób wynika z wychowania. ;)
Davin

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 05 kwi 2015, 23:45
blah!, to ty próbujesz się lansować na forum i piszesz posty w takim stylu jakbyś była... w wieku 12 lat. Serio.

Dlatego nie ma sensu dyskutowac z kimś kto nawet nie potrafi sklecić 1 argumentu. Nie ma sensu.

NieznanySprawca2.0, to napisz jakie poglądy są prawidłowe. Muszą zapewne za tym stać konkretne argumenty więc je napisz zamiast się wymądrzać.

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 23:48
Hitman, a wiesz, że nie jeden 12-latek może jest mądrzejszy od Ciebie ;).
blah!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 05 kwi 2015, 23:50
Póki co wiem, że gadasz głupoty i nie potrafisz napisać nic pożytecznego ani fajnego ;)

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 23:56
Haha bo nie piszę tego co Ty byś chciał usłyszeć, no tak...niczego więcej spodziewać się nie można było ;).
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 06 kwi 2015, 00:13
Nie. Bo nie podajesz żadnych argumentów tylko rzucasz ogólnikami więc mam podstawy twierdzić, że zatrzymałaś się na poziomie 12 lat. Przykro mi, że tak uważam ale taka jest prawda :)

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 06 kwi 2015, 09:24
Zalosny jestes Hitman i tyle.

Wracajac do tematu alkoholu to jakos sie udalo nie pic i w sumie nie jest mi z tym zle. Chociaz brakowalo mi tego strasznie przez chwile ale jednak zdrowy rozsadek i mysl, ze picie w niczym nie pomaga wziely gore. Zobaczymy jak minie kolejny tydziec.Chociaz zauwazylam, ze w duzej mierze chamuje sie, zeby nie martwic innych. Gdy nie bylam w domu to nikt mnie nie "obserwowal" a teraz mimo wszystko musze alkohol odpuscic troche, zeby nie dawac powodow do niepokoju.
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Bode Miller 06 kwi 2015, 10:03
Ja nie pije już prawie 4 lata i jest mi z tym dobrze :). Polecam abstynencje.
Bode Miller

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 06 kwi 2015, 10:07
Bode Miller, właściwie to dążę do tego aby całkowicie zaprzestać spożywania alkoholu. Z logicznego punktu widzenia picie go jest głupotą bo kto normalny skazuje się na syndrom dnia nastepnego...;).
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Bode Miller 06 kwi 2015, 10:13
Bardzo polecam abstynencje. Ja nawet cukierka z alkoholem przez ten czas nie zjadłem. Alkohol to syf. Na pewno nie pożałujesz :).
Bode Miller

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 06 kwi 2015, 10:17
Bode Miller, akurat cukierków z zalkoholem to ja nie lubię bo ja genealnie nie lubię smaku alkoholu jakkowlek dziwnie to zabrzmi. Siedząc w domu mam dosyć pozytywny stosunek do całej abstynencji, nie wiem tylko jak zmieni się moje myślenie, gdy juz normalnie będę z domu wychodzić. Trochę się tego obawiam no ale zobaczymy.
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Kontrast 06 kwi 2015, 10:25
A ile jeszcze będziesz siedzieć w domu? Ile już siedzisz?
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 06 kwi 2015, 10:27
Kontrast, ile będę siedzieć tego nie wiem - zależy co wykażą kolejne badania i czy wykażą coś konkretnego dzięki czemu będzie można podjąć jakieś konkretne leczenie.
A siędzę 5 miesięcy.
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Kontrast 06 kwi 2015, 10:33
W ogóle nie możesz chodzić? Kurczę przerąbane masz.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

Sortuj wg