Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 22:30
linka, nie wczuwaj się za brdzo w rozmowę ;). Serio musiałabyś po prostu wczesniejsze posty Hitman-a poczytać, żeby skumać. Ale mówię Ci - nie ma sensu dyskutować ;).
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Davin 05 kwi 2015, 22:34
blah! napisał(a):linka, nie wczuwaj się za brdzo w rozmowę ;). Serio musiałabyś po prostu wczesniejsze posty Hitman-a poczytać, żeby skumać. Ale mówię Ci - nie ma sensu dyskutować ;).

Toż to mod wpadający od święta więc się nie dziw. :mrgreen:
Davin

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:35
:)
Ja jestem oduczuciowiona, podchodzę do sprawy pragmatycznie i staram się wyłożyć co wiem, ale rozumiem, że jak ktoś chce się kisić we własnym sosie to będzie - bez względu czy się tu wyrzygam z uczuć czy nie. Szkoda, szkoda, bo tak wiele rzeczy omija ludzi.... mi się trafiło przeżyć co swoje (i dobre i co złe) i wyciągnąć nauczkę.... może dlatego znalazłam coś czego się trzymać ? :smile:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 22:36
Hitman, chodzilo mi, ze lansujesz sie swoimi pogladami i pouczasz innych jak maja zyc. Wywyzszasz sie swoimi teoriami na temat zycia, radzenia ze swoimi problemami. Osmieszasz teorie i sposoby radzenia sobie innych osob a sam nie osiagnales zupelnie nic ;). I jak sam na siebie mowisz - jestes gownem i tylko ciagle chwalisz sie ile to nie wypiles albo zjarales ziola ;).
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:37
Davin napisał(a):
Toż to mod wpadający od święta więc się nie dziw. :mrgreen:

Se wypraszam :mrgreen: , to, że nie komentuję, nie znaczy, że nie bywam....a i wszystkim życzę żeby jak najkrócej potrzebowali pomocy forum.....
Powiem Ci tak, ludzi których tu poznałam gdy szukałam pomocy te 8 lat temu nikt mi nie zastąpi.

-- N kwi 05, 2015 9:38 pm --

blah! napisał(a): ciagle chwalisz sie ile to nie wypiles albo zjarales ziola ;).

8) w pewnym wieku to + 100 do zajebistości :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 22:41
linka napisał(a): 8) w pewnym wieku to + 100 do zajebistości :mrgreen:

Wiesz, są ludzie którzy na pewnym wieku się zatrzymali i ni uj nie ruszą :D.
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Davin 05 kwi 2015, 22:43
linka, nie marudź bo rzadko jesteś. :mrgreen: No ale jak teraz się zmieniło na forum to się nie dziwie. ;)
Davin

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:43
Tak zwany syndrom aśnajebaem do pewnego momentu duma, później powinien być wstyd, ciężko dorosnąć, łatwiej syfić w wyimaginowanym świecie :)
Przyjaciel forum

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 22:44
linka napisał(a):Tak zwany syndrom aśnajebaem do pewnego momentu duma, później powinien być wstyd, ciężko dorosnąć, łatwiej syfić w wyimaginowanym świecie :)

I oczywiście uważać się za alfę i omegę pouczając ciągle innych ;).
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:47
Davin napisał(a):linka, nie marudź bo rzadko jesteś. :mrgreen: No ale jak teraz się zmieniło na forum to się nie dziwie. ;)

Cicho!! bo zbanuję i się skończy ;)
Sporo się zmieniło, ja już stara i nie ogarniam .......
Przyjaciel forum

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 22:48
Ojj tam mi to nikt ostrzeżenia nawet dać nie chce a gdzie tam ban :D
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez NieznanySprawca2.0 05 kwi 2015, 22:48
linka, zgadzam się z Tobą co do joty, ale gdy byłem w takim stanie jak on, to tego typu teksty, chociaż rozsądne i prawdziwe, do mnie nie trafiały. Może więc spróbuje inaczej, jeśli nie weźmiesz tego hitmenie chociaż do rozwagi, to dam sobie spokój:

A co jeśli powiem Ci, że miałem kiedyś takie poglądy na siebie i rzeczywistość jak Ty (czytałem wątek o determinizmie Twojej produkcji), a gdy po długiej walce samemu ze sobą udało mi się je zmienić, to otworzyło mi to możliwości, o jakich sądziłem, że nie mam, na które wcześniej byłem zamknięty przez swoje destruktywne przekonania? Co prawda nigdy nie narzekałem, że wyszedłem z poczciwej, matczynej cipki, heheh, ale również bardzo żałowałem, że się urodziłem, i że moja matka mnie nie wyskrobała - co byłoby uzasadnione biorąc pod uwagę beznadziejne pozornie okoliczności mojego poczęcia. :pirate:

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:51
Czy jest tu na forum ktoś ko w pewnym etapie swojego życia nie żałował, że się urodził? :-|
Przyjaciel forum

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 22:52
NieznanySprawca2.0, "tutaj" już na milion sposobów ludzie próbowali z Hitman-em rozmawiać ;).

-- 05 kwi 2015, 21:53 --

linka napisał(a):Czy jest tu na forum ktoś ko w pewnym etapie swojego życia nie żałował, że się urodził? :-|

Jakby nie było to w sumie ja...może to dziwne ale serio. Niezależnie od wszystkiego jakoś zawsze miałach ochotę na życie i do życia ;).
blah!

Sortuj wg