Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez NieznanySprawca2.0 05 kwi 2015, 22:04
blah!, no cóż, te stwierdzenia są świetne, ale tylko do utrzymywania się w depresji i pogłębiania jej. W tym sensie przyjęty przez niego model rzeczywistości jest znakomity, i można go zaordynować każdemu, kto chce poczuć się nieszczęśliwy. Potwierdzono empirycznie. :lol:

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 22:06
linka, w odpowiedzi do Hitman-a chodziło o coś chyba lekko innego ;). Hitman to taki forumowy człek, którego posty byś musiała w kilku tematach poczytać to byś rozumiała ;).
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 05 kwi 2015, 22:08
linka, ale ja zawsze będę sam. Nie mam atutów u płci przeciwnej.

blah!, nigdy w życiu. Od początku pisałem, że jestem gównem a jak ktoś twierdzi, że życie jest spoko bo sam nie jest gównem to znaczy, że nie ma empatii i nie potrafi wczuć się w sytuację takich osób jak ja.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:09
Kontrast napisał(a):I jak ci się żyje z taką osobą? Nerwowo bywa? Ile jest w trzeźwości?

W trzeźwości na 100% od 2 lutego - mało, ale to zawsze coś, początek drogi, chcę pomagać, chcę być opką, nie jest mi łatwo ale daję z siebie to co potrafię :)

-- N kwi 05, 2015 9:09 pm --

blah! napisał(a):Hitman, no co Ty przecież Ty jesteś zajebisty mega hiper i w ogóle forumowy lansiarz - gdzie Twoi koledzy wyższych rang filozofowie i Twoje inteligentne stwierdzenia hmm? Wyszło szydło z worka? ;)

:lol: taa jasne, lansiarz :lol: moi znajomi z forum ..... większość odeszła, bo za długo tu gniję;) a tak poważnie, mam z nimi kontakt, przyznaję, ze obecna administracja w wyjątkami jest mi obca. Ale może to dobrze? Nie spędzam to całego czasu jak kiedyś... mam kogoś na wyciągnięcie ręki :)

Szydło z worka powiadasz? W jakim sensie ? Jestem pewna siebie, bezczelna - ale to ani nie umniejsza moich osiągnięć jeśłi idzie o życe ani ich nie eskaluje...... często jestem odbierana jako osoba zarozumiała, taki mechanizm obronny ;)

-- N kwi 05, 2015 9:12 pm --

Hitman napisał(a):linka, ale ja zawsze będę sam. Nie mam atutów u płci przeciwnej

Jeśli sam siebie tak postrzegasz, to niby czemu ktoś inny miałby widzieć coś innego? Jeśli sam uważasz, że nie zasługujesz na uwagę, szacunek miłość - to czemu ktoś miałby ci go dać ?

Klucz......
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 05 kwi 2015, 22:13
A czy ja mówię, że ktoś powinien mi coś dać? Nie powinien bo taki jestem. Ale po /cenzura/ wyszedłem z pizdy mojej mamy? Nie prosiłem się o to, nie chciałem. A muszę żyć i cierpieć jakby za karę. Ale ja nic nie zrobiłem.

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:17
Hitman napisał(a):A czy ja mówię, że ktoś powinien mi coś dać? .

Czy ja tak gdzieś pisałam? Nikt nie musi ci nic dawać. Powinieneś sam brać od świata :)

Hitman napisał(a):Nie powinien bo taki jestem. Ale po /cenzura/ wyszedłem z pizdy mojej mamy? Nie prosiłem się o to, nie chciałem. A muszę żyć i cierpieć jakby za karę. Ale ja nic nie zrobiłem.

Nie istotne czy się prosiłeś czy nie. Jesteś tu i to jest ważne. Jesteś kowalem własnego losu. Tak to wygląda. Życie może cię rzucić w wir chujowych wydarzeń i zdeptać jak szmatę i tylko od ciebie zależy co z tym zrobisz..... poddasz się i zostawisz to tak jak jest czy zaczniesz powoli sprzątać ten ściek..... a zaufaj mi, syf sprząta się latami, ale, nie, że się nie da :)
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Uzależnienie od alkoholu

przez Davin 05 kwi 2015, 22:19
Hitman napisał(a):A czy ja mówię, że ktoś powinien mi coś dać? Nie powinien bo taki jestem. Ale po /cenzura/ wyszedłem z pizdy mojej mamy? Nie prosiłem się o to, nie chciałem. A muszę żyć i cierpieć jakby za karę. Ale ja nic nie zrobiłem.

Trzeba było nie wychodzić. :mrgreen:
Davin

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 05 kwi 2015, 22:20
To są puste slogany. Co mam brać skoro nie potrafię bo nie urodziłęm się ze zdolnościami do tego? Co mi z czegokolwiek w życiu skoro to czego chciałbym jest niedostępne? Urodziłem się nieatrakcyjny dla dziewczyn i wiem, że jest sporo takich osób jak ja.Gdybym urodził się atrakcyjny z taką świadomością dalej nie chciałbym żyć bo atrakcyjność nie ma żadnej wartości skoro zależy od przypadku czy urodziłem się taki czy nie. I tak samo dziewczyny urodziły się atrakcyjne bądź nie przez przypadek więc nie ma w tym żadnej wartosći.

Uzależnienie od alkoholu

przez NieznanySprawca2.0 05 kwi 2015, 22:22
Davin napisał(a):
Hitman napisał(a):A czy ja mówię, że ktoś powinien mi coś dać? Nie powinien bo taki jestem. Ale po /cenzura/ wyszedłem z pizdy mojej mamy? Nie prosiłem się o to, nie chciałem. A muszę żyć i cierpieć jakby za karę. Ale ja nic nie zrobiłem.

Trzeba było nie wychodzić. :mrgreen:

Otóż to. Zamknąć suwak i powiedzieć "pyerdole, nie wychodzę! :evil: ", a jakby próbowali wyciągnąć Cię kleszczami, to zaprzeć się nogami o jajowody i gryźć lekarza po rękach.
Ostatnio edytowano 05 kwi 2015, 22:24 przez NieznanySprawca2.0, łącznie edytowano 1 raz

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 05 kwi 2015, 22:23
/cenzura/ nie wiem jakim trzeba być idiotą żeby napisać coś takiego. Chyba was też los musi dopaść żebyscie zrozumieli. Chociaz w przypadku takiego debilizmu pewnie to nie jest możliwe.

Uzależnienie od alkoholu

przez Davin 05 kwi 2015, 22:26
Hitman, nie płacz już. Po czytaniu ciebie to uważam że Ty jesteś debilem. :mrgreen:
Davin

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:27
Hitman napisał(a):To są puste slogany. Co mam brać skoro nie potrafię bo nie urodziłęm się ze zdolnościami do tego? Co mi z czegokolwiek w życiu skoro to czego chciałbym jest niedostępne? Urodziłem się nieatrakcyjny dla dziewczyn i wiem, że jest sporo takich osób jak ja.Gdybym urodził się atrakcyjny z taką świadomością dalej nie chciałbym żyć bo atrakcyjność nie ma żadnej wartości skoro zależy od przypadku czy urodziłem się taki czy nie. I tak samo dziewczyny urodziły się atrakcyjne bądź nie przez przypadek więc nie ma w tym żadnej wartosći.

Wszystko co napiszę, będzie pustym sloganem, bo jestem dla ciebie nikim, nie znasz mnie, ja ciebie, jesteśmy anonimowymi personami w syfie internetu, co nie? To czego tu szukasz? Powiedz? Tylko chcesz się wygadać? Trudno mi w to uwierzyć.....

Człowieku atrakcyjność jest dla ciebie miarą wartości ludzkiego istnienia? Może jesteś na takmi etapie swojego życia, nie szydzę tylko wiesz, to jest poza mną...... nikt inny tylko ja sama stanowię swoje jestestwo. Nie to jak widzą mnie inni tylko to co ja widzę gdy na siebie patrzę. Pewnie, że ciężko żyć samemu - ale z doświadczenia, lepiej samemu ale w zgodzie ze sobą niż w toksycznym związku. Peeewnie lepiej być super zakochanym, szczęśliwym - i to było m dane, ale tak pięknie to w życiu nie jest ;) i po raz kolejny TYLKO OD CIEBIE ZALEŻY co zrobisz z tym co dało ci życie. To zbieranina ciężkiej pracy ale i przypadku i szczęścia .... nie każdy je ma.

Yhhh co mam ci mówić, ja odrobiłam swoje, trzy lata, tydzień w tydzień ciężkiej terapii - człowiek się uczy sporo o sobie...
Przyjaciel forum

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 05 kwi 2015, 22:29
linka, mój poprzedni post nie był do Ciebie tylko hitman-a ;).

-- 05 kwi 2015, 21:29 --

NieznanySprawca2.0, Davin, :D :D jesteście the best :D
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez linka 05 kwi 2015, 22:30
blah!, aaaa zagalopowałam się, wybacz :)
Przyjaciel forum

Sortuj wg