Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 31 mar 2015, 12:23
Kalebx3, Jestem juz po wizycie u nowego lekarza.Kalebx3 dzięki ,ze mi doradziłaś zmiane psychiatry.Ten u ,którego byłem dziś jest naprawdę ok.Spokojnie mnie wysłuchał i nie wysyłał mnie na przymus na terapie jak poprzednia lekarka. Od jutra zaczynam taki zestaw leków.
Rano:Anticol 50 mg ,Deprexolet 30 mg
Wieczorem:Ranofren 5mg ,Ketipinor 100 mg
Mam nadzieje ,ze będę dobrze się po nich czuł.

Jupiter , lekarz Ci wytłumaczył ,że zapicie ( choćby najbardziej znikome ) przy tej ilości ANTICOLU 500mg , to ryzyko śmierci , nie mówiąć juz o ( jak będziesz miał szczęście ) mega męczarniach , łącznie z gryzieniem ścian i stanami przedzawałowymi etc .??????

Jestem rozczarowany co do zestawu leków jaki Ci przepisał . Przecież Ty miałaeś wcześniej podobne leki .
A gdzie coś na spanie , na niwelacje głodów alkoholowych ???? Sorry , ale tymi lekami jak na mój gust daleko nie zajedziesz . Mogę się oczywiście mylić ( i obym się mylił ) ,jednak bardzo Życzę Ci Trzeżwości . ;)
NIE PIJ PRZY ANTICOLU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez Jupiler 81 31 mar 2015, 13:05
Kalebx3, Wiem,ze nawet kropla alkoholu przy tym leku to ogromne ryzyko-ale ja własnie potrzebowałem takiego straszaka.Zpewnościa się nie napije!!!!! Jest mi dobrze bez alkoholu i niech tak zostanie.Nie mam zamiaru całkowicie zniszczyć swojego zycia.Mam syna ,którego bardzo kocham i na ,którym mi zalezy,dlatego zrobię wszystkożeby nie wrócić do nałogu.A na spanie dał mi Ketipinor.Dzis rano wziąłem pierwszą tabletkę Anticolu i czuję się dobrze.Mam nadzieję ,ze bedzie ok :)
Servenon(Escitalopramum)10 mg. (1-0-0)
Anticol 500 mg. (1-0-0)
Ranofren(Olanzapinum) 10mg.(0-0-1)
Mirtagen(Mirtazapinum) 30 mg. (0-0-1)
Ketipinor(Quetiapinum)100 mg(0-0-1)

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 31 mar 2015, 14:47
.Zpewnościa się nie napije!!!!!

Spoko .Z deklaracjami tak radykalnymi poczekaj jeszcze z kilka lat .
Mów sobie zawsze z rana , że chciałbyś pozostać DZISIAJ trzeżwy i bez względu na to co mnie dziś czeka nie popłynąc w alkoholowy odmęt . Potem postanów ,że DZIŚ pozostaniesz trzeżwy . I tak co dnia . Nie planuj jutra ,,, bo jak się wje-biesz będzie smutek nie do ogarnięcia .
Anticol używałem setki ( dosłownie ) razy . Wspaniała rzecz . Uratował mnie przed nie-jednym wyniszczającym ciągiem .
Dziś już go nie stosuję , ale trzymam w domu w razie czego . Biorę go i używam kiedy jadę do Francji i muszę co dzień podczas pracy i po pracy spotykać się z ludżmi , którzy doją trutkę C2H5 (OH) na okrągło. Wtedy pojawia się we mnie silna pokusa , aby przechylić butelkę , ale przecież na Anticolu jej nie przechylę , bo do Polski przywiozą mnie w trumnie , a taki scenariusz pieeeerdolęęęę!
Zresztą nawet rodowici Francuzi dziwili się ,że Polak , a nie pije ( alkohol rozdawali podczas pracy w przerwach ) , taki jestem zajebi-sty alkoholik niedoik . ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Jupiler 81 31 mar 2015, 15:19
Kalebx3, Dzięki wielkie za wsparcie :)

-- 31 mar 2015, 14:33 --

Mam jeszcze pytanie.Czy rzeczywiście są szanse na to ,ze przytyję po tych lekach,które są ponizej.Kurde bardzo chciałbym przytyć,biorę je już dwa tygodnie,jednak jakiegoś wzmożonego apetytu nie zauważyłem,moze dlatego ,ze pale papierosy.I jeszcze jedno czy Antikol brać codziennie czy tylko dorażnie w chwilach pokusy.Lekarz kazał brać codziennie-to chyba tak będę brał.Ale posłuchać innej opinii nie zaszkodzi.
Servenon(Escitalopramum)10 mg. (1-0-0)
Anticol 500 mg. (1-0-0)
Ranofren(Olanzapinum) 10mg.(0-0-1)
Mirtagen(Mirtazapinum) 30 mg. (0-0-1)
Ketipinor(Quetiapinum)100 mg(0-0-1)

Uzależnienie od alkoholu

przez Arhol 31 mar 2015, 18:00
Hitman napisał(a):Ale ból dupy. Z każdym kolejnym wpisem udowadniacie swoją głupotę. I nie trzeba być wcale intelektualistą żeby to zrozumieć. Czekam jeszcze na 439429 wpisów o tym jaki to ja jestem zły bo napisałem żulom, że mają wybór :D

prosimy serdzecznie o powściągnięcie języka/przystopowanie RRRAGEE'a,wszak można się z kimś nie zgadzać i dyskutować,bez OBRAŻANIA go
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez huśtawka 31 mar 2015, 23:01
Bardzo dziękuję za interwencje.Ta dyskusja z Hitman-em zaczynała robić się bardzo niesmaczna.
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez zima 31 mar 2015, 23:20
Arhol, pragnę zauważyć iz pod adresem Hitmana padly równiez obelgi ze jest idiotą, głupi, itp.
Alkoholicy mają wybór. Alkoholizm to nie choroba. Chorobą staje się po wielu latach picia, lecz nie jest to choroba na którą nie ma się wpływu.
Alkoholizm to slabość charakteru.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 31 mar 2015, 23:47
zima, spoko. Nie potrzebuję adwokata bo moje treści same się bronią ale miło mi, że ktoś to dostrzega i że chce Ci się o tym pisać narażając się na publiczny lincz :D

Arhol, ok, przyjmuję do wiadomości ale oczekuję, że nieprzestrzeganie poniższych punktów regulaminu też będzie upominane:

- pomawianie innej osoby, grupy osób, instytucji, osoby prawnej lub jednostki organizacyjnej niemającej osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności;

Rozumiem, że piszę tutaj anonimowo ale również inne osoby uczestniczące w sporze są anonimowe i nie przeszkadza im to czuć się obrażanymi. Kilka razy zostałem tutaj nazwany alkoholikiem co jest pomówieniem. Nie przywiązuję do tego dużej wagi i nie żywię urazy ale jednak utrudniało mi to dyskusję i w pewnym sensie wymusiło na mnie taką a nie inną reakcję ponieważ czułem, że dyskutuję ze ścianą.

- znieważanie lub zniesławianie innej osoby oraz inne działania godzące w dobra osobiste;

1. Forum służy wyrażaniu indywidualnych opinii Użytkowników i wymianie poglądów oraz prowadzeniu polemiki zgodnym z niniejszym Regulaminem oraz kodeksem netykiety Forum.

Czyli powinniśmy pisać zgodnie z ortografią czego pan Kazimierz nawet nie raczył nauczyć się w szkole.

7. Użytkownik nie może umieszczać na Forum komentarzy:
[...]
- zawierających ataki personalne i odpowiedzi na takie ataki,

Ze względu na polityczną poprawność przepraszam za nazwanie agresywnych w stosunku do mnie alkoholików nieuznających argumentacji "żulami" oraz używanie wulgaryzmów (biję się w pierś bo czytając forum natykałem się na przekleństwa i myślałem, że wolno przeklinać :) ).

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 01 kwi 2015, 00:11
omfg...znowu komedia Hitman-a na dobranoc :D
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 01 kwi 2015, 00:41
Arhol, o właśnie na takie komentarze jak ten powyżej chciałbym zwrócić uwagę. To niemerytoryczne zachowanie i na dodatek demaskujące dysonans poznawczy i nerwy. W zasadzie jest to trolling - rozmywanie tematu i wypowiedzi wymijające treść argumentów. Sam tutaj nieźle dowaliłem ale patrząc na posty blah!, huśtawka, stwierdzam, że jesteście bardzo tolerancyjni dla użytkowników ;)

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 01 kwi 2015, 00:47
#lifeisabitch Hitman, pogodz sie z tym :D

-- 31 mar 2015, 23:54 --

A moje komentarze sa jakie sa bo jakbys nie zauwazyl to ludzie maja juz dosyc Twojego gadania po prostu. Dlatego daje juz lekko do zrozumienia, zebys sobie juz odpuscil bo i tak juz nikt kto jakakolwiek merytoryczna dyskusje prowadzi nie bierze sobie Twoich slow do serca. Ale generalnie Twoja sprawa jesli nadal chcesz sie produkowac i marnowac czas.
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 01 kwi 2015, 01:00
To ciekawe po jaką cholerę mi odpisujesz spoconą dłonią i podtrzymujesz napinkę w momencie kiedy piszę żeby to zakończyć. Nie jesteś moderatorem żeby dbać o to co ludzie chcą a czego nie chcą czytać. I nie ludzie mają dość gadania tylko nie chcą znać prawdy ani ruszyć głową kiedy moje komentarze do tego zmuszają. Nie mam obowiązku utrzymywać kogoś w strefie komfortu. Kiedy jest szansa wyprowadzić kogoś z błędnego toku myślenia to to robię i na szczęście są takie osoby jak zima, które to widzą.

Uzależnienie od alkoholu

przez *Monika* 01 kwi 2015, 01:45
Prosiłabym o zaprzestanie docinek, dobrze?
Obrazek
Główny Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 01 kwi 2015, 09:09
Hitman napisał(a): I nie ludzie mają dość gadania tylko nie chcą znać prawdy ani ruszyć głową kiedy moje komentarze do tego zmuszają. Nie mam obowiązku utrzymywać kogoś w strefie komfortu. Kiedy jest szansa wyprowadzić kogoś z błędnego toku myślenia to to robię i na szczęście są takie osoby jak zima, które to widzą.

Doprawdy, nie wiem czy się z tego śmiać czy płakać ale coraz lepszy jesteś :D. Dawaj dalej, lubię takie żarty - zacznę sobie ciebie przed snem czytać :D. Ty może jakąs sektę załóż albo coś...;)
blah!

Sortuj wg