Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Jupiler 81 30 mar 2015, 14:52
Kalebx3, Wieczorem napiszę co i jak :)
Servenon(Escitalopramum)10 mg. (1-0-0)
Anticol 500 mg. (1-0-0)
Ranofren(Olanzapinum) 10mg.(0-0-1)
Mirtagen(Mirtazapinum) 30 mg. (0-0-1)
Ketipinor(Quetiapinum)100 mg(0-0-1)

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 30 mar 2015, 14:55
OK ,
jestem bardzo ciekawy co Ci przepisze ;)
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 30 mar 2015, 16:58
huśtawka napisał(a):Hitman,
Kto Ci na te 4 piwa dziennie i na jointy daje?Jesteś ubezpieczony?Zadałam proste pytania

A co cie to interesuje? Zadając takie pytania udowadniasz jaką jesteś osobą. Gardzę kimś takim bez zrozumienia, bez intelektu, bez empatii a jedyne co daje ci poczucie wartości to świadomość, że już nie pijesz ale mimo to dalej uważasz się za alkoholiczkę, nie chcesz nic zmienić i będziesz taka w swoim mniemaniu do końca życia. Co to w ogóle jest za poziom? Bez sensu w ogóle wdawać się z kimś takim w dialog. I masz jeszcze czelność mówić, że cię obrażam.

kazimierz61 napisał(a):to znaczy że podważasz światowe gremia naukowców i lekarzy któży już dawno uznali że alkoholizm jest chorobą

Tak "któży". Lepiej naucz się ortografii bo pod sklepem cię tego nie nauczyli żulku. Swój wybór usprawiedliwiasz chorobą i nie użyjesz logiki i intelektu bo jacyś lekarze coś uznali to już musisz twierdzić tak jak oni.

przekomażanie

Ja /cenzura/.... Załamka.

I ty oceniasz moją inteligencję, no brawo :)

blah! napisał(a):Niby mówicie, że jest Wam obojętne co pisze a z drugiej strony ciągle karmicie jego ego

Nikt niczego nie karmi. Na forum jest trochę inteligentnych osób, które mają niskie poczucie własnej wartości. Miałbym satysfakcję gdybym przegadał carlosabueno w dyskusji na temat polityki a nie pisząc oczywiste rzeczy jakimś żulom na niskim poziomie, którzy nawet nie potrafią pisać zgodnie z ortografią i nie wiedzą, że są wtyczki do chroma, firefoxa czy opery podkreślające błędy. Taki kazimierz 61 nawet jak mu się wyraz podkreśli to pomyśli, że to pewnie dlatego, że tak zajebiście napisał :D

blah! napisał(a): Hitman już tak ma, w każdym temacie wkręca ludziom, że są tępi a On najmądrzejszy

Nie ale jeśli odnosisz takie wrażenie to widocznie nisko cenisz swój intelekt.

A Ty Hitman, skoro temal alkoholizmu Cię nie dotyczy to z łaski swojej zajmij się własnym życiem a nie pouczaj innych, tym bardziej nie nie potrafisz tegow kulturalny i wywazony sposób robić. A ludzie Twoich mądrości nie potrzebują.

No tak. Wyciągnąć do kogoś pomocną dłoń to tak jakby wystawić dupę na kopniaka bo ludzie prędzej zaakceptują klepanie po plecach i lizusostwo niż prawdę i chęć pomocy. Z tego powodu ja sam dostaję same rady tego typu a nikt mnie nie kopnie w dupę i nie powie co mam zrobić żeby rozwiązać swój problem, którym nie jest bynajmniej alkoholizm.

Jupiler 81, trzymam kciuki :) Myślę, że leki od psychiatry ci pomogą wyjść z nałogu fizycznego.

Ważne żebyś myślał, że to ty masz nałóg, ty jesteś uzależniony. Gorzej kiedy myślisz, że to nałóg ma ciebie.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez blah! 30 mar 2015, 18:46
Hitman, jak na intelektualiste to uzywasz dosyc prostackiego jezyka...oj nie przystoi Panu psorze :D.
ojj jak milo, ze po Ziemi chodza jeszcze ludzie, z ktorych mozna sie czasem ponabijac.

-- 30 mar 2015, 17:54 --

Swoją drogą Hitman, robisz z siebie wielce inteligentnego człowieka a wykazujesz się straszną głupotą widząc, że Twoje mądrzenie się nie przynosi pożądanych przez Ciebie skutków a mimo to nadal się produkujesz i produkujesz...tylko głupcy tak postępują ;).
blah!

Uzależnienie od alkoholu

przez wisnia80 30 mar 2015, 20:20
Hitman to taki internetowy troll co nie ma realnego życia, i znika jak się go przestaje czytać. Zatem nie karmić trolla jałową dyskusją !

Najciekawsze że wybrał sobie wątek o alkoholizmie, co sugeruje że ma z tym problem.

Uzależnienie od alkoholu

przez mark123 30 mar 2015, 20:32
Hitman napisał(a):
kazimierz61 napisał(a):to znaczy że podważasz światowe gremia naukowców i lekarzy któży już dawno uznali że alkoholizm jest chorobą

Tak "któży". Lepiej naucz się ortografii bo pod sklepem cię tego nie nauczyli żulku. Swój wybór usprawiedliwiasz chorobą i nie użyjesz logiki i intelektu bo jacyś lekarze coś uznali to już musisz twierdzić tak jak oni.

Ja myślę, że alkoholizm to i wybór i choroba.
Na początku ktoś sam decyduje, by spożywać dużo alkoholu no i potem w sumie na własne życzenie staje się alkoholikiem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

Uzależnienie od alkoholu

przez Jupiler 81 30 mar 2015, 21:27
Kalebx3, Jestem juz po wizycie u nowego lekarza.Kalebx3 dzięki ,ze mi doradziłaś zmiane psychiatry.Ten u ,którego byłem dziś jest naprawdę ok.Spokojnie mnie wysłuchał i nie wysyłał mnie na przymus na terapie jak poprzednia lekarka. Od jutra zaczynam taki zestaw leków.
Rano:Anticol 50 mg ,Deprexolet 30 mg
Wieczorem:Ranofren 5mg ,Ketipinor 100 mg
Mam nadzieje ,ze będę dobrze się po nich czuł.
Anticol 500 mg. (1-0-0)

Uzależnienie od alkoholu

przez huśtawka 30 mar 2015, 21:35
Hitman,
Dzieciaku,wracaj do piaskownicy bo tu nie ma nikogo na Twoim poziome rozwojowym,bo jak widzisz ,nikt Cie tutaj do cycusia nie przytuli,szukaj dalej-i ten co poprawnie piszę,i ten co popełnia błędy(dobrze że tylko ortograficzne,a nie życiowe).Kazimierz może i ortografii się nie nauczył,ale pod sklepem już go nie ma,lecz Ty będziesz świetnym nauczycielem żuli pod sklepem-kwestia czasu...no nie wiem komu zazdrościć... :mrgreen:

-- 30 mar 2015, 20:37 --

Jupiler 81 napisał(a):Kalebx3, Jestem juz po wizycie u nowego lekarza.Kalebx3 dzięki ,ze mi doradziłaś zmiane psychiatry.Ten u ,którego byłem dziś jest naprawdę ok.Spokojnie mnie wysłuchał i nie wysyłał mnie na przymus na terapie jak poprzednia lekarka. Od jutra zaczynam taki zestaw leków.
Rano:Anticol 50 mg ,Deprexolet 30 mg
Wieczorem:Ranofren 5mg ,Ketipinor 100 mg
Mam nadzieje ,ze będę dobrze się po nich czuł.

Co prawda ja nie Klebax ale też się cieszę że w końcu trafiłeś na lekarza i że jest nadzieja że leki Ci pomogą w walce z chorobą.Trzymam kciuki :great:
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez Jupiler 81 30 mar 2015, 21:47
huśtawka, Dzieki wielkie.Mam nadzieje ,że bedzie ok.Pozdrawiam :)
Anticol 500 mg. (1-0-0)

Uzależnienie od alkoholu

przez kazimierz61 30 mar 2015, 22:03
Nigdy pod sklepem nie stałem, jak piłem to za własne zarobione pieniądze i w własnoręcznie zbudowanym domu. Za to Hitman jak mu rodzice odetną kasę to pójdzie pod sklep ibędzie żebrał, bo z jego niewyparzoną gębą nigdzie do pracy go nie wezmą.
Lamotrix 300mg
Kwetaplex 100mg
Escitalopram Actavis 20mg
Trittico CR 75mg 1.1/3 tabletki
F-31, F-31.0, F-31.3

Uzależnienie od alkoholu

przez huśtawka 30 mar 2015, 22:27
kazimierz61,
Daj spokój,nie przejmuj się jego durnym gadaniem,on nie zdaje sobie sprawy z życia...
"Prawdziwa podróż życiowa nie polega na poszukiwaniu nowych krajobrazów lecz na spojrzeniu na stare w odmienny sposób"
Lamitrin 150 mgmg
Trittico CR 150 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez Hitman 31 mar 2015, 03:26
Ale ból dupy. Z każdym kolejnym wpisem udowadniacie swoją głupotę. I nie trzeba być wcale intelektualistą żeby to zrozumieć. Czekam jeszcze na 439429 wpisów o tym jaki to ja jestem zły bo napisałem żulom, że mają wybór :D

Uzależnienie od alkoholu

przez abrakadabra xx 31 mar 2015, 04:37
Jupiler 81, skąd masz taki zajebisty avatar? ;)

Uzależnienie od alkoholu

przez Jupiler 81 31 mar 2015, 09:08
abrakadabra xx, O widzę,że mamy jednakowe avatary.Ja z neta gdzieś pobrałem :)
Anticol 500 mg. (1-0-0)

Sortuj wg