Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Nel 29 cze 2011, 21:30
kachek27 napisał(a):zero wyrzutów - obiecuję :D

:uklon: i dobrze :)
...Wracam w siebie i znajduję świat!
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Johann Wolfgang von Goethe
Nel

Uzależnienie od alkoholu

przez kachek27 29 cze 2011, 22:13
ale aż ukłony są zbyteczne dune :D
"Każda klęska jest bodźcem i cenną wskazówką" Emerson

Uzależnienie od alkoholu

przez seweryna 30 cze 2011, 11:30
dune napisał(a):kachek27, ależ daj spokoj, tylko sobie nie rób wyrzutów z tego powodu :nono: ;)
jakos tam trzeba sie wlec przez zycie....

mowisz ze masz dwoje dzieci ,postaraj sie dla nich ...przeciez ty jestes najwazniejsza dla nich ,jak one cie bardzo kochaja,pomysl tylko ...pamietam jak bylam mala i moja mama pila ,jaki to byl straszny czas zeby ona wiedziala jak ja ja kochalam ....ze robi tym piciem mi krzywde...umarla ,zapila sie a ja co od lat lecze sie na nerwice...ciagnie sie to latami

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez kachek27 30 cze 2011, 16:12
ale to że twoja mama piła nie było twoją winą
za to ty jak będziesz miała dzieci (bo nie wiem czy masz) będziesz mogła być najwspanialszą matką na świecie

Uzależnienie od alkoholu

przez seweryna 01 lip 2011, 19:22
kachek27 napisał(a):ale to że twoja mama piła nie było twoją winą
za to ty jak będziesz miała dzieci (bo nie wiem czy masz) będziesz mogła być najwspanialszą matką na świecie

niewiem czy pisalas do mnie jeslöi tak to mam dzieci dwoje jedno mnie kocha drugie nienawidzi....

Uzależnienie od alkoholu

przez Nel 01 lip 2011, 19:25
seweryna, a czemu cie nienawidzi...moze sie wkręcasz...?
moja mama tez twierdzi ze ja jej nienawidzę...a ja sie jej po prostu boję...choc bardzo ją kocham
bo mnie zadrecza soba... :(
Mnie moje kochają oba na razie...
Znowu raczej w przeczuciu i niejasnym pożądaniu niż w rzeczywistym kształcie i żywej sile...

Nel

Uzależnienie od alkoholu

przez seweryna 02 lip 2011, 13:40
dune napisał(a):seweryna, a czemu cie nienawidzi...moze sie wkręcasz...?
moja mama tez twierdzi ze ja jej nienawidzę...a ja sie jej po prostu boję...choc bardzo ją kocham
bo mnie zadrecza soba... :(
Mnie moje kochają oba na razie...

wiesz to inny temat ale sama jestes mama ...moj syn bo o nim mowa teraz ma 18 lat ale zaczelo sie to pare lat temu ,zaczal mnie wyzywac , ,okazywac ze jestem niczym dla niego ,wtedy bylam w trakcie rozwodu ,mowil mi czesto ze mnie nienawidzi i wiele okropnych rzeczy nie do powtorzenia ja w tym czasie leczylam sie u psychologa ,bralam leki a on niewracal do domu na noc rzucil trzy szkoly ,wiem ze pali trawe i ma z tym problem niepozwala mi powiedziec slowa do siebie ,niechce zadnej pomocy az zaczal byc agresywny straszyc mnie ze mnie pobije co pokazal mi ,psol mi rzeczy ,wybijal szyby ,kradl itp ..teraz spi sobie smacznie ,nic nierobi i nic go nieobchodzi,jest na moim utrzymaniu to dluga historia ....az zaczelam pic od roku najpierw pokryjomu ,pozniej bardziej oficjalnie i znow pokryjomu ....

Uzależnienie od alkoholu

przez kachek27 05 lip 2011, 10:40
seweryna a może twój syn nie umiał sobie poradzić z sytuacją rozpadu waszego małżenstwa

Uzależnienie od alkoholu

przez seweryna 05 lip 2011, 12:32
kachek27 napisał(a):seweryna a może twój syn nie umiał sobie poradzić z sytuacją rozpadu waszego małżenstwa

pewnie masz racje ale niczego mi nieulatwil ,pozatym chyba potrafi to zrozumiec..

Uzależnienie od alkoholu

przez Nel 05 lip 2011, 22:13
seweryna, dzieci inaczej to widzą...ja pamiętam jak dzisiaj taki obrazek z dziecinstwa...do domu wraca pijany tato (w zyciu zadnej przemocy, zeby nie było!!!) i opowiada dowcipy i całuje mame po rekach jaka ona sliczna a ona foch i wsciekła i wrzeszczy...a ja stoje i myslę...taki fajny tato taki smieszny a mama taka niedobra dla niego....teraz oczywiscie widzę to zupełnie inaczej...ale ten obrazek z dzieciństwa pamiętam...gdyby ona sie wtedy z nim rozwiodła to uwazałabym ze robi mu krzywde... :(

mam jutro terapie o 10 rano a żlopię piwsko...ibede jutro smierdziec... :( i sie nasłucham... :(

Nel

Uzależnienie od alkoholu

przez seweryna 07 lip 2011, 15:42
dune napisał(a):seweryna, dzieci inaczej to widzą...ja pamiętam jak dzisiaj taki obrazek z dziecinstwa...do domu wraca pijany tato (w zyciu zadnej przemocy, zeby nie było!!!) i opowiada dowcipy i całuje mame po rekach jaka ona sliczna a ona foch i wsciekła i wrzeszczy...a ja stoje i myslę...taki fajny tato taki smieszny a mama taka niedobra dla niego....teraz oczywiscie widzę to zupełnie inaczej...ale ten obrazek z dzieciństwa pamiętam...gdyby ona sie wtedy z nim rozwiodła to uwazałabym ze robi mu krzywde... :(

mam jutro terapie o 10 rano a żlopię piwsko...ibede jutro smierdziec... :( i sie nasłucham... :(

pewnie masz racje ,choc ja pochodze naprawde z rodziny uzaleznionej poczynajac od ojca i matki po siostre i brata wszyscy pili lub pija do dzis...ojciec pije do dzis mama niezyje zapila sie brat po zawale nabral rozumu ale siostra jest na dnie...zostalam ja ostatniai mowilam ze niebede taka jak oni prawie mi sie udalo ,prawie bo wyszlam za maz za czlowieka ktory nie pil ale stosowal przemoc psychiczna ,straszne i tak ladnie go okreslilam niewiem co lepsze pijak czy wariat...i tak wyszlo ze niedalam rady sama po to sie glam ....

Uzależnienie od alkoholu

przez Misiek_NL 07 lip 2011, 17:06
seweryna, Nie pij... Nie warto
Misiek_NL

Uzależnienie od alkoholu

przez Nel 07 lip 2011, 17:11
człowiek mysli ze nad tym panuje... :(

Nel

Uzależnienie od alkoholu

przez Misiek_NL 07 lip 2011, 17:12
dune, Wiem, ale pokaż sobie że Ty na prawdę nad tym panujesz... DASZ RADE !!! :great:
Misiek_NL

Sortuj wg