Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez estera1 25 lut 2014, 22:29
kazdy z nas jest inny na swoj sposob :) zeby miec rodzine trzeba zaczac od kobiety :) zanjomi niemaja jakiejs fajnej kolezanki?a jak nie to puby,sympatia.pl (ja tam poznalam mase fajnych osob w tym męża ale debili tez nie brakuje grunt to sie nie poddawac ) a z praca to roznie sama szukam i wiem ze jest ciezko.Trzeba wysylac cv i czekac :) albo podniesc swoje kwalifikacje np idac na jakies kursy,szkoly

-- 25 lut 2014, 21:29 --

a co z psychoterapia?

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 22:32
estera1 napisał(a):kazdy z nas jest inny na swoj sposob :) zeby miec rodzine trzeba zaczac od kobiety :) zanjomi niemaja jakiejs fajnej kolezanki?a jak nie to puby,sympatia.pl (ja tam poznalam mase fajnych osob w tym męża ale debili tez nie brakuje grunt to sie nie poddawac ) a z praca to roznie sama szukam i wiem ze jest ciezko.Trzeba wysylac cv i czekac :) albo podniesc swoje kwalifikacje np idac na jakies kursy,szkoly

-- 25 lut 2014, 21:29 --

a co z psychoterapia?

Nie mam znajomych, tylko takich od butelki co macza mordy codziennie, probuje sie trzymac od nich zdala.
Jesli chodzi o prace to wiem ze nie mial bym z tym problemu ;)
Po ostaniej dziewczynie poznanej z randek, powiedzialem nigdy w zyciu.

Uzależnienie od alkoholu

przez estera1 25 lut 2014, 22:36
hahah tez sie nie raz nadzialam i tak mowilam :) ale bylam uparta i zostalo mi to wynagrodzone.Skoro niemialbys problemu to o co tym razem chodzi?niechcesz isc do nowej pracy?a od takich kolesi trzymaj sie zdala.Nie masz zainteresowan?nie myslalaes o kursach tanca?silowni joga tam tez mozna fajnych ludzi poznac

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 22:40
estera1 napisał(a):hahah tez sie nie raz nadzialam i tak mowilam :) ale bylam uparta i zostalo mi to wynagrodzone.Skoro niemialbys problemu to o co tym razem chodzi?niechcesz isc do nowej pracy?a od takich kolesi trzymaj sie zdala.Nie masz zainteresowan?nie myslalaes o kursach tanca?silowni joga tam tez mozna fajnych ludzi poznac

Lęki i nie mam dla kogo pracowac, probowalem pracowac po 4 miesiacach zaczolem pic bo nie wytrzymywalem psychicznie.
Haha ja i taniec albo joga, koles z wygladu jak blokers :?
Mam zainteresowania ale to nie pomaga.

Uzależnienie od alkoholu

przez estera1 25 lut 2014, 22:49
jestes na wszystko na NIE i nic ci NIE POMAGA tak twierdzisz. Moze warto zmienic nastawienie?i sprobowac czegos nowego na co absolutnie jestes na NIE.To jak ci ma sie pomoc jak jestes na wszystko na NIE.Do psychologa tez NIE.Wyglad niema znaczenia jesli chodzi o np.taniec czy joge

-- 25 lut 2014, 21:50 --

a tak na marginesie czego tu szukasz na forum?zrozumienia czy zeby ktos ci pomogl?czy wygadac sie? a moze niewiesz?

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 23:08
Bo juz wszystkiego probowalem i wiem ze NIE pomoze.
Poto zeby sobie pogadac.

Uzależnienie od alkoholu

przez asclub 25 lut 2014, 23:11
przeszedłem odwyk ale w tym temacie sie wypowiadał niebęde bo niejestem psychoterapeuta ... jedno co moge powiedzieć to by nie pić to trzeba chcieć strasznie i mieć motywacje ,pomoc innej osoby dziewczyny, mamy ... i co moge jeszcze dodać ,nie da sie picia odstawić o tak widzi mi sie /skutki uboczne są porażające i bez pomocy farnakologi sam nie dasz rady jeśli tak pijesz ,no ale to moja opinia
symestital 20 mg , zawiesiłem
hydrokcyzyna 25 mg,
imovane 7.5 mg ,zawiesiłem w razie ogromnego W

Uzależnienie od alkoholu

przez ladywind 25 lut 2014, 23:11
kros, a próbowales poznac na jakims portalu randkowym? ja tak spróbuje , bo siedzac w domu to nikogo nie poznam, chyba ze z ekranu :lol:
Poleciła mi jedna osoba stad portal e-darling i musze przyznac ze nie głupie to jest.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 23:15
Moje doswiadczenia z randkami to nie sa za dobre, wole nawet tam nie wchodzic.

-- 25 lut 2014, 22:16 --

asclub napisał(a): jedno co moge powiedzieć to by nie pić to trzeba chcieć strasznie i mieć motywacje ,pomoc innej osoby dziewczyny, mamy ... i co moge jeszcze dodać ,nie da sie picia odstawić o tak widzi mi sie /skutki uboczne są porażające i bez pomocy farnakologi sam nie dasz rady jeśli tak pijesz ,no ale to moja opinia

O tym pisze wlasnie ze trzeba miec motywacje, kogos na kim zalezy.

Uzależnienie od alkoholu

przez asclub 25 lut 2014, 23:29
kros napisał(a):kros
ja po części powiem że cie rozumiem z twoimi wypowiedziami i nawrotami .
alkocholizm jest ogromnie trudnym tematem do ogarnięcia "musiałbym z 3 strony o swoim doświadczeniu pisać by to wywalić na forum ,a czego mi na pewno psychoterapeuta zakaże bo nie powinno sie "niepijącemu alkocholikowi" wyciągać z przeszłości starych wspomnień ...
co ci moge pogratulować to tego że chyba bo niedoczytałem nie mieszasz benzo z alkocholem -skódki są niesamowite a kac trwa ok tygodnia ,przeklinam wtedy lekarza że mi przepisywał leki
o i napewno motywacją nie jest portal randkowy chyba że po pijaku chcesz sobie obory narobić
a zapraszam na pw jak chcesz
hydrokcyzyna 25 mg,

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 23:46
Nie biore a kaca mam tygodniowego i tak.
Dzieki.

Uzależnienie od alkoholu

przez ladywind 25 lut 2014, 23:53
Moje doswiadczenia z randkami to nie sa za dobre, wole nawet tam nie wchodzic.
moze jeszcze nie trafiles na odpowiednia osobe
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Uzależnienie od alkoholu

przez asclub 26 lut 2014, 00:22
hydrokcyzyna 25 mg,

Uzależnienie od alkoholu

przez scarlett33 26 lut 2014, 08:43
Cholera,idę dziś wszyc sobie ten esperal. To głupie ale boję się tego zabiegu
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg