Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 21:55
hania33 napisał(a):kros, no wlasnie pisze , ze nie pomaga ...kazdy ma nadzieje , lecz tak nia zyc i czekac :?:

A co mam robic, tylko czekac, bo probowalem i nic nie wychodzilo.

Uzależnienie od alkoholu

przez hania33 25 lut 2014, 21:59
kros, Idz na leczenie , nie wiem czy juz byles....innego wyjscia nie ma...psychoterapia. ratuj sie.
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Uzależnienie od alkoholu

przez majcyk30 25 lut 2014, 21:59
Wiesz Kros też kiedyś jak piłam i dostałam padaczke też dostałam leki, myślałam a pikuś leki na padake są to można dalej pić niestety leki te po wypiciu alkoholu mają skutek odwrotny w ciągu dwóch miesięcy miałam pięć padaczek. Dopiero po całkowitej abstynęcji i braniu leków przez 7lat mogłam leki odstawić. Ale każda padaczka zagraża życiu więc miałam wiele szczęścia. Teraz najbardziej denerwujące jest to że człowiek próbuje swoje doświadczenia przekazać dalej, aby komuś pomóż a nikt nie chce słuchać i potem się dowiaduje o czyjejś śmierci . Bezsilność jest okropna chcesz komuś pomóż ale się nie da niestety.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez estera1 25 lut 2014, 22:01
KROS a co robisz w tym kierunku aby polepszyc sobie zycie?szukasz kobiety?komu zrobisz na zlosc odbierajac sobie zycie?nie jestes ciekawy co jest jeszcze przed toba?inni maja gorsze zycie i zyja daja rade (przykladow moge podac milion) a ty co tak sie szybko zalamujesz?jakie leki chcesz skoro piszesz ze nie chca ci przepisywac?narzekasz az tak ci zycie nie mile?moze jest gdzies na swiecie osoba ktora czeka wlasnie na ciebie i tez marudzi ,najchetniej by sobie odebrala zycie ale wciaz ma nadzieje ze kogos spotka .Jesli odbierze sobie zycie to ciebie nie pozna .W czym lezy problem?co cie blokuje,gryzie?niechcesz isc na psychoterapie?a co z rodzicami?

-- 25 lut 2014, 21:02 --

idziesz na łatwizne ..łykasz prochy ,chelejesz i czekasz na cud?siedzac w domu i nic nie robic?szczesciu trzeba pomoc wystarczy chciec a skoro jest w tobie nadzieje to rusz tyłek

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 22:08
Juz dawno przestalem szukac bo ile mozna Nikomu ale przestane sie meczyc bo mam dosyc tych lękow, tego chlania i zycia z dnia na dzien.
Przepisuja jakies gowno slabe co nic nie pomaga a ja potrzebuje silne leki na lęki.
Wiem ze czeka, ale predzej padne niz ja znajde bo niby jak siedze w domu.
A co moga rodzice nic bo dorosly jestem, jedynie wywalic mnie z domu.

Uzależnienie od alkoholu

przez estera1 25 lut 2014, 22:12
wywalic nie wywalą ale przeżyc wlasne dziecko to jest tragedia dla rodzicow poza tym chcesz umrzec na czyisc oczach?nigdy neiwiesz kiedy zejdziesz.Sam przyznales ze siedzisz w domu to zrob cos z tym.Idz na leczenie.Zmien lekarza moze przepisze ci w koncu wlasciwe leki.Masz dosc zycia ok a jak bys chcial aby ono wygladalo?

Uzależnienie od alkoholu

przez scarlett33 25 lut 2014, 22:13
Kalebx3, dzięki za radę. Tobie Haniu też. Ja byłam już na odwyku potem był w miarę spokój. Na AA nie chodziłam,chodziłam do terapeutyczne ale to nic nie dało. Może faktycznie olewalam zalecenia? Pewno tak. Jutro ten esperal. Boję się ale muszę bo inaczej też się wykoncze jak Twój kolega.prochy,alko,znam to dobrze. Nie chcę dłużej tak
clonazepam -co najmniej 4 mg dziennie
rexetin 20 mg 1-1-0
chlorprothixen15 mg-15 mg-100 mg
propranolol 30 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez asclub 25 lut 2014, 22:14
kros napisał(a):kros
kros napisał(a):Przepisuja jakies gowno slabe co nic nie pomaga a ja potrzebuje silne leki na lęki.
a co byś ty chciał ?? tak myślałem że cie tu znajde :great:
symestital 20 mg , zawiesiłem
hydrokcyzyna 25 mg,
imovane 7.5 mg ,zawiesiłem w razie ogromnego W

Uzależnienie od alkoholu

przez hania33 25 lut 2014, 22:14
kros, przestan pic , to zapisza leki silniejsze. niby Ci zalezy na innym zyciu , ale jakbys czegos sie bal..

Obrazek

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 22:16
majcyk30 napisał(a):Wiesz Kros też kiedyś jak piłam i dostałam padaczke też dostałam leki, myślałam a pikuś leki na padake są to można dalej pić niestety leki te po wypiciu alkoholu mają skutek odwrotny w ciągu dwóch miesięcy miałam pięć padaczek. Dopiero po całkowitej abstynęcji i braniu leków przez 7lat mogłam leki odstawić. Ale każda padaczka zagraża życiu więc miałam wiele szczęścia. Teraz najbardziej denerwujące jest to że człowiek próbuje swoje doświadczenia przekazać dalej, aby komuś pomóż a nikt nie chce słuchać i potem się dowiaduje o czyjejś śmierci . Bezsilność jest okropna chcesz komuś pomóż ale się nie da niestety.

Ja po swoich to rzygam.

Uzależnienie od alkoholu

przez scarlett33 25 lut 2014, 22:16
kros, wiem jak Ci ciężko.uwierz
rexetin 20 mg 1-1-0
propranolol 30 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez hania33 25 lut 2014, 22:16
scarlett33, Dasz rade :roll:

Obrazek

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 25 lut 2014, 22:20
Zmienialem lekarzy nie raz i wszyscy to samo ''bo taki jestem''
Jak wygladolo- chcialbym miec dziewczyne, wlasna rodzine prace i wiecej mi nic nie potrzeba.
scarlett33 watpie bo ja jestem inny.

Uzależnienie od alkoholu

przez scarlett33 25 lut 2014, 22:28
hania33, dzięki kochana kros, każdy jest inny ale chlejac robimy się podobni do siebie. Ja najbardziej się boję że mi dzieci zabiorą. Do tego mam już 3 kuratorów- rodzinnego,karnego i od alkoholu. A na izbie byłam ostatnio w sobotę. Teraz chodzić mi ciężko bo tak mi to w nogi weszlo
rexetin 20 mg 1-1-0
propranolol 30 mg

Sortuj wg