Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 22:06
kros napisał(a):Ja walcze 8 lat i nic sie nie zmienia, co sie podniose to zaraz upadam.

Właśnie widzę jak walczysz, z wyrobami PMS chyba. Daj spokój, rozmawiasz z "fachowcem" w temacie %, alkoholikiem mówiąc wprost.. Widocznie jeszcze swojej cysterny nie wypiles jak miałeś napisane już wcześniej. Niestety musisz czekać, aż przywalisz głową w beton, może wtedy coś do Ciebie dotrze. Taka specyfika choroby.
Ostatnio edytowano 01 sty 2014, 22:09 przez czarnydiabeł, łącznie edytowano 1 raz
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez khaleesi 01 sty 2014, 22:09
kros napisał(a):
khaleesi napisał(a):kros, z jakiego powodu pijesz jesli mogę spytać oczywiście

zapijam lęki, samotnosc, doly i mysli samobojcze.

i przy okazji stajesz się alkoholikiem więc nie pomagasz sobie a szkodzisz. Pamiętam Cie z wątku gdzie próbowąłes sobie cos zrobić myslę, ze odwyk u Ciebie powinien teraz być albo leki te co podał Kaleb. :-|
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 22:43
khaleesi napisał(a):
kros napisał(a):
khaleesi napisał(a):kros, z jakiego powodu pijesz jesli mogę spytać oczywiście

zapijam lęki, samotnosc, doly i mysli samobojcze.

i przy okazji stajesz się alkoholikiem więc nie pomagasz sobie a szkodzisz. Pamiętam Cie z wątku gdzie próbowąłes sobie cos zrobić myslę, ze odwyk u Ciebie powinien teraz być albo leki te co podał Kaleb. :-|

Bylem na odwyku, jedna noc i zrezygnowalem. Nie mam problemu z alko jesli zniknie to co napisalem lęki, samotnosc, doly i mysli samobojcze to nie bede pil bo po co zeby wrocilo spowrotem to.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Kokojoko 01 sty 2014, 23:02
kros napisał(a):Nie mam problemu z alko jesli zniknie to co napisalem lęki, samotnosc, doly i mysli samobojcze to nie bede pil bo po co zeby wrocilo spowrotem to.

A leczysz się, żeby ich nie mieć?
Kokojoko

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 23:06
Kokojoko napisał(a):
kros napisał(a):Nie mam problemu z alko jesli zniknie to co napisalem lęki, samotnosc, doly i mysli samobojcze to nie bede pil bo po co zeby wrocilo spowrotem to.

Tak, od 5 lat i nic nie pomaga, raz tylko poczulem ze zyje jak bylem w szpitalu.

Uzależnienie od alkoholu

przez Kokojoko 01 sty 2014, 23:11
kros napisał(a):
Kokojoko napisał(a):

Tak, od 5 lat i nic nie pomaga, raz tylko poczulem ze zyje jak bylem w szpitalu.

Ani leki ani terapia? :(
Kokojoko

Uzależnienie od alkoholu

przez khaleesi 01 sty 2014, 23:13
kros, no to lęki mozliwe, ze będziesz miał do końca życia to zawsze będziesz zapijał i w konsekwencji będziesz alkoholikiem z lękami,
Ostatnio edytowano 01 sty 2014, 23:16 przez khaleesi, łącznie edytowano 1 raz
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 23:15
Leki co biore nie pomagaja w szpitalu mi walili inne to bylo dobrze tyle ze tam spore dawki dostawalem roznych, na terapie nie chodze.

Uzależnienie od alkoholu

przez khaleesi 01 sty 2014, 23:16
kros, chodziło mi o lęki nie leki. Poprawiłam ale szybciej odpisałeś
Mistrz Avatara

Uzależnienie od alkoholu

przez Kokojoko 01 sty 2014, 23:17
khaleesi, z nerwicy da się wyjść, znam takie osoby, ale terapia jest do tego niezbędna (z resztą Ty o tym wiesz).
Kokojoko

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 23:19
khaleesi napisał(a):kros, chodziło mi o lęki nie leki. Poprawiłam ale szybciej odpisałeś

Tylko ze ja mam takie przed wszystkim, pare lat temu wogole z domu nie wychodzilem, balem sie wyjsc na podworko czy spac przy oknie, to jak sobie wyobrazasz zycie z takimi lekami?

-- 01 sty 2014, 22:21 --

Kokojoko napisał(a):khaleesi, z nerwicy da się wyjść, znam takie osoby, ale terapia jest do tego niezbędna (z resztą Ty o tym wiesz).

Jesli chodzi o mnie to nie mam nerwicy, tylko depresje i zaburzenia osobowosci.

Uzależnienie od alkoholu

przez TEUFEL 01 sty 2014, 23:24
kros napisał(a):Jesli chodzi o mnie to nie mam nerwicy, tylko depresje i zaburzenia osobowosci.

Idealnym lekiem to zagłuszasz heh. Weź się za porządną terapie, lepiej Ci to wyjdzie serio
TEUFEL

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 23:28
light napisał(a):
kros napisał(a):Jesli chodzi o mnie to nie mam nerwicy, tylko depresje i zaburzenia osobowosci.

Idealnym lekiem to zagłuszasz heh. Weź się za porządną terapie, lepiej Ci to wyjdzie serio

Narazie pomaga.
Zamierzam teraz zmienic psychiatre i jakies terapie.

Uzależnienie od alkoholu

przez Kokojoko 01 sty 2014, 23:29
kros napisał(a):Tylko ze ja mam takie przed wszystkim, pare lat temu wogole z domu nie wychodzilem, balem sie wyjsc na podworko czy spac przy oknie, to jak sobie wyobrazasz zycie z takimi lekami?

Moja matka tak miała. Parę lat bała się wychodzić z domu, jeździć komunikacją, robić zakupy. Przeszło jej po Prozacu i terapii grupowej... Teraz jest zdrowa, nie bierze żadnych leków.
Kokojoko

Sortuj wg