Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 17:32
Kalebx3 napisał(a): Na głody alkoholowe od strony fizycznej i psycicznej masz tak naprawdę 3 wyjścia :

- Akomprazat
- Naltrexon , http://www.bezuzaleznien.pl/skutecznosc-naltrexone/
-ew. Baclofen
http://www.narkotyki.pl/leczenie-uzalez ... eleczenie/

Działa to coś? Kto to zapisuje? Lekarz (psychiatra?)?. Mozna to brać z escitalopramem? Bo jak wyczytałem ten np. Akamprozat zwiększa serotoninę,to tak jak SSRI (Escitalopram), nie będzie to za dużo?
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 sty 2014, 17:38
Działa i to bardzo dobrze .Przepisuje lekarz-( jak jest ogarnięty z alkoholizmem ) . Akomprazatu bierzesz2- 3 tabletki dziennie, a nie 6 jak piszą .
Naltrexonu wystarczy 10-15 mg , a nie jak piszą 50 mg .
Można brać z Esci . Na pewno nie będzie za dużo . I jest w pełni bezpieczne.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 17:46
Kalebx3 napisał(a): Można brać z Esci . Na pewno nie będzie za dużo . I jest w pełni bezpieczne.

To nic nie pozostaje jak załatwić reckę i łykać "happy pilsy", wystarczy jeden specyfik czy wszytskie trzy na raz, jeżeli jeden to który najlepiej? Jak długo się to łyka?
czarnydiabeł

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 17:46
Kalebx3 napisał(a): Można brać z Esci . Na pewno nie będzie za dużo . I jest w pełni bezpieczne.

To nic nie pozostaje jak załatwić reckę i łykać "happy pilsy", wystarczy jeden specyfik czy wszytskie trzy na raz, jeżeli jeden to który najlepiej? Jak długo się to łyka?
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 sty 2014, 17:51
-TYLKO JEDEN .
Naltrexon około 3-6miesięcy .
Akomprazat , koło 1 roku .
Który lepszy ?
Obydwa sa dobre , z tym ,że każdy z nich działa na odmienne receptory w mózgu .
Aktualnie biorę Naltrexon , choć wtej chwili na uzależnienie od tramali. Pomaga.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 17:59
Kalebx3 napisał(a): Akomprazat , koło 1 roku .
.

To nie jest tak źle, bo np. Campral koszt. 121 zł za 84 tabsy (3 na dzień - to wystarczy na ok. 3 miesiące).
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 20:27
czarnydiabeł napisał(a):
Kalebx3 napisał(a):Każdy z nas ma jakieś problemy ,,, a jednak daje radę.

Dokładnie, a Ty Kross nie pitol tylko miej jaja i zastanów się na czym Ci zależy. Chcesz żyć jak alkoholik i dno, Twój wybór, ale szkoda fajnego faceta dla wódy ... tak ja to widzę, ale nikt za Ciebie decydował nie będzie.

Nie chce tak zyc, pije tylko wtedy jak mam dola bo wtedy mam mysli zeby skonczyc ze soba i tylko alko mi pomaga na to, zebym nie zapijal tego to juz dawno by mnie nie bylo.

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 20:56
kros napisał(a):Nie chce tak zyc, pije tylko wtedy jak mam dola bo wtedy mam mysli zeby skonczyc ze soba i tylko alko mi pomaga na to, zebym nie zapijal tego to juz dawno by mnie nie bylo.

Skoro pijesz jak masz doła, to przygotuj się na to, że z czasem będziesz miał doła czały czas i będziesz chlał ale i tak Ci to nie będzie pomagało, a Twój stan psychiczny będzie coraz gorszy. Wóda tylko potęguje stany depresyjne, choć z początku wydaje się że pomaga, a tak naprawe wpędza Cię powoli w coraz gorsze bagno choroby psychicznej a dodatkowo jeszcze alkoholizmu. Zajebista perspektywa :great:
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 21:01
Wiem o tym, nasila i to zajebiscie, ostatnio mi nie pomoglo i wyladowalem w psychiatryku.
To co ja mam zrobic, lecze sie, prochy laduje w siebie i nie pomagaja :?

Uzależnienie od alkoholu

przez TEUFEL 01 sty 2014, 21:04
czarnydiabeł napisał(a):Skoro pijesz jak masz doła, to przygotuj się na to, że z czasem będziesz miał doła czały czas i będziesz chlał ale i tak Ci to nie będzie pomagało, a Twój stan psychiczny będzie coraz gorszy. Wóda tylko potęguje stany depresyjne, choć z początku wydaje się że pomaga, a tak naprawe wpędza Cię powoli w coraz gorsze bagno choroby psychicznej a dodatkowo jeszcze alkoholizmu. Zajebista perspektywa :great:

Bingo! DOKŁADNIE tak jest
TEUFEL

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 21:18
kros napisał(a):To co ja mam zrobic, lecze sie, prochy laduje w siebie i nie pomagaja :?

Leczysz się i chlejesz? Wybacz. Albo, albo. Albo zaczniesz poważnie podchodzić do sprawy (terapia, leki i zero wódy) albo po Tobie, męka życia w nałogu i do piachu. Krótko i na temat. Innej drogi nie ma.

K..wa człowieku, sam jestem w to wpakowany, wiec wiem jak jest, ale próbuj, próbuj aż padniesz na pysk, bo inaczej co? Jest bardzo ciężko, ale da sie, wielu się udało wyrwać, nam też się uda jak powalczymy.
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 21:51
czarnydiabeł napisał(a):
kros napisał(a):To co ja mam zrobic, lecze sie, prochy laduje w siebie i nie pomagaja :?

Leczysz się i chlejesz? Wybacz. Albo, albo. Albo zaczniesz poważnie podchodzić do sprawy (terapia, leki i zero wódy) albo po Tobie, męka życia w nałogu i do piachu. Krótko i na temat. Innej drogi nie ma.

K..wa człowieku, sam jestem w to wpakowany, wiec wiem jak jest, ale próbuj, próbuj aż padniesz na pysk, bo inaczej co? Jest bardzo ciężko, ale da sie, wielu się udało wyrwać, nam też się uda jak powalczymy.

Ja walcze 8 lat i nic sie nie zmienia, co sie podniose to zaraz upadam.

Uzależnienie od alkoholu

przez khaleesi 01 sty 2014, 21:54
kros, z jakiego powodu pijesz jesli mogę spytać oczywiście
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 21:57
khaleesi napisał(a):kros, z jakiego powodu pijesz jesli mogę spytać oczywiście

zapijam lęki, samotnosc, doly i mysli samobojcze.

Sortuj wg