Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 26 gru 2013, 08:44
coma napisał(a):ciągle tylko napij się i napij się, co za ludzie, ja pier..ole :silence:

Zmień ludzi :D
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez wiejskifilozof 26 gru 2013, 10:35
W Łosicach, alkohol już zabił paru młodych ludzi,30 lat z hakiem i do piachu.

Uzależnienie od alkoholu

przez coma 26 gru 2013, 12:53
czarnydiabeł napisał(a):
coma napisał(a):ciągle tylko napij się i napij się, co za ludzie, ja pier..ole :silence:

Zmień ludzi :D

patrz, ale głupia jestem, nie wpadłam na to :roll:

szkoda tylko, że rodziny się nie wybiera ;)
PEACE & LOVE

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 26 gru 2013, 18:31
coma napisał(a):
szkoda tylko, że rodziny się nie wybiera ;)

No niby tak, ale jak rodzina to już mają prawo Cię niszczyć? Co to za rodzina? Ch.. je nie rodzina. Miałem też w domu podobnie i już nie mam całej "rodziny". FUCK OFF & DIE tyle ode mnie usłyszeli.
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez coma 26 gru 2013, 19:11
czarnydiabeł, a Twoja rodzina wiedziała, że masz problem z alkoholem?
PEACE & LOVE

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 26 gru 2013, 20:16
coma, jasne że wiedzieli. A Twoja nie wie?
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez coma 26 gru 2013, 20:28
czarnydiabeł, no właśnie moja nie ;) tzn. tylko mój ojciec wie o moich problemach psychicznych, problemach z narkotykami i alkoholem... on akurat mnie wspiera, kiedy dowiedział się o moich problemach zrezygnował całkowicie z alkoholu, natomiast z resztą rodziny mam słaby kontakt, widzimy się od czasu do czasu więc nie mam potrzeby dzielenia się z nimi moimi problemami ;) ale przynajmniej sprawdziłam się, potrafię powiedzieć nie, alkohol jakoś nie zrobił na mnie wrażenia, po prostu podziękowałam, powiedziałam ze nie mam ochoty i tyle... tylko szkoda, że musiałam powtarzać to chyba 20 razy ;)
PEACE & LOVE

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 03:14
Bylem na odwyku, wytrzymalem jedna noc i stwierdzilem ze nie jestem uzalezniony.

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 09:11
kros napisał(a):Bylem na odwyku, wytrzymalem jedna noc i stwierdzilem ze nie jestem uzalezniony.

O k..wa to grubo pojechałeś. I co uciekłeś do domu, do wódzi czarodziejki czy jak? Nie bardzo rozumiem co się stało.

Ja wczoraj pierwszy raz w życiu miałem świadomy głód alkoholowy, k..wa z nikąd nagle, przyszła na mie taka ochota sie napić, wszystkie postanowienia wydały mi się nieważne i głupie, pierwszy raz coś takiego odczułem, przeraziłem się, moc była straszna trwało to może z godzinę, ale dałem radę, opanowałem się, nic nie wypiłem. Ale jazda była dobra.
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 sty 2014, 15:24
ale dałem radę, opanowałem się, nic nie wypiłem. Ale jazda była dobra.

gratuluję Czarny. ;)
Dobry początek jak na Nowy Rok.

Bylem na odwyku, wytrzymalem jedna noc i stwierdzilem ze nie jestem uzalezniony.

Kros , swojej Cysterny chyba do końca nie wypiłeś,,, i nie czas jeszcze u Ciebie na leczenie.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 01 sty 2014, 16:18
Wrocilem do domu, nawet w swieta nie pilem, wczoraj tylko.
Nie dalem rady psychicznie, bylem tak wykonczony ze odrazu poszedlem spac jak wrocilem, moje leki wykonczyly mnie, obcy ludzie, terapie grupowe, regulamin gorzej bym wyszedl z tamtad pierdoln.niety niz jestem, po wypelnieniu pytan stwierdzilem ze nie jest zle ze mna, ze to nie dla mnie.

Kalebx3 Wypilem i to az za duzo, siegnolem dna, wyladowalem na ulicy. U mnie jest tak ze jeden problem ciagnie drugi nie fukcjonuje jak inni bo mam zajebiste lęki i dlatego siegam po butle i wiem ze jakbym nie mial tych problemow z lękami to bym nie pil wcale.

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 sty 2014, 16:26
i wiem ze jakbym nie mial tych problemow z lękami to bym nie pil wcale.

spoko . Rozumiem . Dopuki będziesz miał lęki jesteś skazany na picie alko.
Każdy z nas ma jakieś problemy ,,, a jednak daje radę.

Uzależnienie od alkoholu

przez czarnydiabeł 01 sty 2014, 17:09
Kalebx3 napisał(a):Każdy z nas ma jakieś problemy ,,, a jednak daje radę.

Dokładnie, a Ty Kross nie pitol tylko miej jaja i zastanów się na czym Ci zależy. Chcesz żyć jak alkoholik i dno, Twój wybór, ale szkoda fajnego faceta dla wódy ... tak ja to widzę, ale nikt za Ciebie decydował nie będzie.

Kalebx3, czy wg Ciebie to co miałem to napad głodu alkoholowego? Wystraszyłem się nie na żarty, przez chwile byłem jakby innym "mózgiem" w moim ciele, masakra. Czy takie napady będą się powtarzać i mogą być silniejsze? Co wtedy robić?
czarnydiabeł

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 sty 2014, 17:15
Kalebx3, czy wg Ciebie to co miałem to napad głodu alkoholowego? Wystraszyłem się nie na żarty, przez chwile byłem jakby innym "mózgiem" w moim ciele, masakra. Czy takie napady będą się powtarzać i mogą być silniejsze? Co wtedy robić?

- zdecydowanie TAK . Głody będą się powtarzać , będziesz śnił ,że pijesz alkohol , będziesz o nim rozmyślał , a cała abstynencja będzie sie wydawać beznadziejnym mirażem , niewartym walki. Takie są podstępy tej choroby .
Czy nawroty beda sie nasilać ? Tutaj nie ma reguły.
Na głody alkoholowe od strony fizycznej i psycicznej masz tak naprawdę 3 wyjścia :

- Akomprazat
- Naltrexon , http://www.bezuzaleznien.pl/skutecznosc-naltrexone/
-ew. Baclofen
http://www.narkotyki.pl/leczenie-uzalez ... eleczenie/

Sortuj wg