Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 29 lis 2013, 13:37
coma pijesz dzisiaj??

Uzależnienie od alkoholu

przez coma 29 lis 2013, 13:39
kros, nie, od zeszłego piątku nie piję, robię przerwę, mam nadzieję, że to będzie długa przerwa, szczerze mówiąc to kasa mi sie skończyła a nie chce już wynosić nic z domu...na szczęscie nie mam strasznego ciśnienia na alko bądz cpanie więc nie jest zle ;)
coma

Uzależnienie od alkoholu

przez deader 29 lis 2013, 13:40
brum napisał(a):też mieszkam sama i bywa różnie,kiedyś miałam hyzia na punkcie porządków, teraz wystarcza mi sprzątanie raz na tydzień, a wielkie porządki jak mnie najdzie. Ale lubię mieć chociaż poogarniane, zanim w sobotę wieczorem sobie usiądę i oddam relaksowaniu.

U mnie wygląda to tak że nie znoszę "chaosu" w mieszkaniu, czyli: walających się ciuchów, krzywo poustawianych książek, niepozmywanych naczyń porozkładanych po całym mieszkaniu - tego typu porządek. Bo już na przykład kurz mi nie przeszkadza za bardzo, odkurzanie podłogi raz na tydzień-dwa wystarczy, a czyszczenie kurzu z półek itp. to może dwa razy do roku, tak "na codzień" wystarczy jak raz na miesiąc zgarnę kurz z ekranów i generalnie sprzętów elektronicznych w domu :P
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 29 lis 2013, 13:43
coma napisał(a):kros, nie, od zeszłego piątku nie piję, robię przerwę, mam nadzieję, że to będzie długa przerwa, szczerze mówiąc to kasa mi sie skończyła a nie chce już wynosić nic z domu...na szczęscie nie mam strasznego ciśnienia na alko bądz cpanie więc nie jest zle ;)

To dobrze. Ja sacze od rana browary, Twoje zdrowie ;)

Uzależnienie od alkoholu

przez brum 29 lis 2013, 13:48
deader, To właśnie tak kiedyś miałam + do tego jednak odkurzanie wszystkiego i mycie podłóg co drugi dzień, teraz przegrywam z chaosem w moim mieszkaniu :-| . Myślę, ze mam np. za dużo rzeczy, ciuchów i one są wszędzie i trudno mi się z nimi rozstać. Ponadto ciągle biorę udział w jakiś promocyjnych konkursach, gram w totolotka i całe biurko zasłane jest kuponami i opakowaniami czy paragonami, bo liczę na to, ze akurat ja wygram. Ostatnio też pożeram wielkie ilości słodyczy, więc biurko również obfituje w papierki po cuksach.

Uzależnienie od alkoholu

przez coma 29 lis 2013, 13:49
kros, hehe dzięki ;) ja naszczęście jakoś jeszcze potrafie przystopować, trochę się to zmieniło, po tygodniowym ciągu poczułam że zaczynam tracić kontrolę, powiedziałam sobie stop...

-- 29 lis 2013, 12:52 --

kuzwa, nie, okłamuję siebie, pewnie jakby była kasa to chlałabym dalej :roll:
coma

Uzależnienie od alkoholu

przez deader 29 lis 2013, 13:59
brum napisał(a):Myślę, ze mam np. za dużo rzeczy, ciuchów i one są wszędzie i trudno mi się z nimi rozstać. Ponadto ciągle biorę udział w jakiś promocyjnych konkursach, gram w totolotka i całe biurko zasłane jest kuponami i opakowaniami czy paragonami, bo liczę na to, ze akurat ja wygram. Ostatnio też pożeram wielkie ilości słodyczy, więc biurko również obfituje w papierki po cuksach.

Heehee, skąd ja to znam :D Z rozstawaniem się z niepotrzebnymi rzeczami mam "problem" do dzisiaj, na szczęście co prawda nie jest to jeszcze poziom "zbieraczy", nie tonę w niepotrzebnych śmieciach, ale na przykład jak koczy mi się kawa to ciężko mi przychodzi wyrzucenie słoika, bo mam poczucie że "jeszcze się do czegoś przyda"... Z ciuchami na szczęście nie mam problemów bo pod tym względem jestem minimalistą :P A ze "śmietkami" poradziłem sobie w ten sposób że przy każdym biurku w domu mam postawiony mały kosz na śmieci i regularnie wywalam, na biurku zawsze mam pusto ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 29 lis 2013, 14:03
coma napisał(a):kros, hehe dzięki ;) ja naszczęście jakoś jeszcze potrafie przystopować, trochę się to zmieniło, po tygodniowym ciągu poczułam że zaczynam tracić kontrolę, powiedziałam sobie stop...

hehe napewno tak by bylo. Mi sie nalezy po 3 ciezkich dniach pracy i tej samotnosci codziennej :(

-- 29 lis 2013, 15:14 --

kros napisał(a):
coma napisał(a):kros, hehe dzięki ;) ja naszczęście jakoś jeszcze potrafie przystopować, trochę się to zmieniło, po tygodniowym ciągu poczułam że zaczynam tracić kontrolę, powiedziałam sobie stop...

hehe napewno tak by bylo. Mi sie nalezy po 3 ciezkich dniach pracy i tej samotnosci codziennej :(

coma Jestes jak ja nic Ci nie da leczenie alko jak nie wyleczyc deprechy czy co ci tam dolega, bo zaczniesz leczyc alko a tamte problemy i tak zaczna ciagnoc Cie do alko, mam racje??

Uzależnienie od alkoholu

przez coma 29 lis 2013, 18:41
kros, dokładnie tak, ja piję i ćpam tylko wtedy jak mam doły, zapijam smutki po prostu, nigdy nie robiłam tego dla rozrywki, to jest takie moje lekarstwo na ból istnienia ;)
coma

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 02 gru 2013, 14:59
coma napisał(a):kros, dokładnie tak, ja piję i ćpam tylko wtedy jak mam doły, zapijam smutki po prostu, nigdy nie robiłam tego dla rozrywki, to jest takie moje lekarstwo na ból istnienia ;)

coma" jak tam? bo ja od 8 rano sacze browary, za saMOTNOSC tWOJE ZDROWIE 8)

Uzależnienie od alkoholu

przez magnolia84 02 gru 2013, 15:55
kros, nie pij k...a!!!!
magnolia84

Uzależnienie od alkoholu

przez coma 02 gru 2013, 22:30
kros napisał(a):coma" jak tam? bo ja od 8 rano sacze browary, za saMOTNOSC tWOJE ZDROWIE 8)

kros, ja nie piję i nie ćpam od ponad tygodnia, więc jest git, nastrój poszybował w górę, więc nie muszę szukać lekarstwa na ból istnienia gdyż takowego nie odczuwam w tej chwili :105:

może to dlatego, że pijesz za moje zdrowie :105: :mrgreen:
coma

Uzależnienie od alkoholu

przez sweethomealabama 04 gru 2013, 00:12
Nie piję prawie dwa miesiące :smile:

Uzależnienie od alkoholu

przez neon 04 gru 2013, 00:54
Mój kumpel ma 27 lat, a wygląda na 50 po przejściach. By w końcu na odwyku, wrócił, rozmawiałem z jego ojcem, chwalił, że syn się zmienił, ale jak przyszedł do klubu to chciał, żebym mu ukradkiem piwo kupił, bo właścicielem jest jego wujek, to mu kazałem spierdalać. Ale piwo mu kto inny kupił. Szkoda chłopa, nawet ze świadomością, że z niego straszna szuja była, ale może to od alkoholu. kto wie.
świat lubi znieczulić
trzeba żyć nieustannie goniąc sny.

Sortuj wg