Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez agusia186 03 lis 2013, 20:24
Po alkoholu i lekach nie mam dziwnej jazdy, jest fajniej niż po samym alkoholu, ale trzeba wypić go więcej więc raczej wolniej się upijam. A nie biore ich na depresje tylko na nerwice, i może alkohol działa depresyjnie ale za późno na takie rozmyślania.

Uzależnienie od alkoholu

przez kokos7 03 lis 2013, 21:02
alicja_31, masz dzieci?

Uzależnienie od alkoholu

przez alicja_31 03 lis 2013, 21:10
kokos84 napisał(a):alicja_31, masz dzieci?

ano mam :mrgreen: hmmm, zastanawiam dlaczego robisz taki wywiad...? ale już się chyba dzisiaj nie dowiem, bo właśnie dzieci posnęły, a my z małżonkiem otwieramy winko i udajemy się do uroczego pokoiku w przyziemiu, do jutra, życzę wszystkim niezbyt tęgiego kacyka z rana :mrgreen:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 03 lis 2013, 21:19
a my z małżonkiem otwieramy winko i udajemy się do uroczego pokoiku w przyziemiu, do jutra, życzę wszystkim niezbyt tęgiego kacyka z rana

znam lepsze przyjemności niz sączenie wina ,,,w dodatku z żoną.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez alicja_31 04 lis 2013, 00:29
Kalebx3 napisał(a):
a my z małżonkiem otwieramy winko i udajemy się do uroczego pokoiku w przyziemiu, do jutra, życzę wszystkim niezbyt tęgiego kacyka z rana

znam lepsze przyjemności niz sączenie wina ,,,w dodatku z żoną.

jedno nie wyklucza drugiego :twisted:

-- 04 lis 2013, 00:33 --

kokos84 napisał(a):alicja_31, masz dzieci?

dlaczego pytasz ??
a) chcesz nasłać opiekę społeczną, bo uważasz, że dzieci są nieszczęśliwe,
b) te dane są Ci potrzebne do pracy magisterskiej,
c) podejrzewasz, że jestem Twoją sąsiadką,
d) chcesz mnie zaprosić na popijawę i nie wiesz czego się spodziewać.
:lol:
inne możliwości nie przychodzą mi do głowy, być może z powodu upojenia alkoholowego...

Uzależnienie od alkoholu

przez Michał 1972 04 lis 2013, 09:06
kasiątko napisał(a):alicja_31, czytam Ciebie i czytam inie wiem na ile Twoje luzactwo świadczy o uzależneniu, a na ile się zgrywasz. :?

Moim zdaniem to jakiś dzieciak , który się zgrywa po to by zwrócić na siebie uwagę . Jaki dorosły popisywał by się tak kretyńskim zachowaniem ? Albo dziecko albo troll .
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Uzależnienie od alkoholu

przez alicja_31 04 lis 2013, 15:21
Michał 1972 napisał(a):
kasiątko napisał(a):alicja_31, czytam Ciebie i czytam inie wiem na ile Twoje luzactwo świadczy o uzależneniu, a na ile się zgrywasz. :?

Moim zdaniem to jakiś dzieciak , który się zgrywa po to by zwrócić na siebie uwagę . Jaki dorosły popisywał by się tak kretyńskim zachowaniem ? Albo dziecko albo troll .

albo kretyn jakiś... :lol: a co jest kretyńskiego w moich wypowiedziach bo nie jarzę... (jak to kretyn)

Uzależnienie od alkoholu

przez alicja_31 04 lis 2013, 15:45
Ahma napisał(a):Michał 1972, :brawo:

o ile dobrze pamiętam, to miałaś się tu nie pojawiać, a kysz, bo mi się znowu prowokator włączy i zacznę pisać głupoty, a tego nie chcemy :roll:

Uzależnienie od alkoholu

przez Arhol 04 lis 2013, 15:58
Zgodnie z uwagą powyżej,wszystkie posty będą lecieć do pieca bez ostrzeżenia.
Innych proszę o nie obrażanie i nie wyłowywanie gównosztormów coby nam więcej pracy nie dostarczać.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez poem 04 lis 2013, 18:27
Psycholożka zaproponowała mi, żebym spróbowała przez kilka tygodni kontrolować się i pić np. tylko w weekendy. Zaskoczyła mnie tym :shock: Nie widzę w tym sensu. Powiedziała, że mogę pić okazjonalnie... (albo zupełnie zrezygnować, jeśli tego nie potrafię). Tylko która okazja jest lepsza a która gorsza?

Uzależnienie od alkoholu

przez zima 04 lis 2013, 18:46
poem, hehe weekendowy alkoholizm :lol: :lol: :lol:
arcydzięgiel lekarski jest pomocny w uzaleznieniu od alko.
sa tez odpowiednie leki. jak sie chce mozna skorzystac.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Uzależnienie od alkoholu

przez deader 04 lis 2013, 19:03
poem napisał(a):Psycholożka zaproponowała mi, żebym spróbowała przez kilka tygodni kontrolować się i pić np. tylko w weekendy. Zaskoczyła mnie tym :shock: Nie widzę w tym sensu. Powiedziała, że mogę pić okazjonalnie... (albo zupełnie zrezygnować, jeśli tego nie potrafię). Tylko która okazja jest lepsza a która gorsza?

Ja co prawda nie miałem problemu z alkoholem, a z amfetaminą, ale wprowadziłem coś w rodzaju takiego wewnętrznego rygoru, podziału. Nie kupuję. Nie używam żeby zacelebrować albo w drugą stronę - "odbić sobie" - niczego związanego z moją osobą. I się sprawdza - nie kupiłem dla siebie towaru od dobrych kilku lat, "pozwalam sobie" tylko kiedy np. ktoś mnie na imprezie poczęstuje. A jako że takie okazje zdarzają się dwa czy trzy w roku... :P Wiem że z alko jest "trochę" inaczej, bo kusi z wystawy co drugiego sklepu, ale zasada wydaje mi się taka sama.
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

Uzależnienie od alkoholu

przez kros 04 lis 2013, 21:58
Znowu sie dzisiaj nawalilem, bylem u kumpla noi trza bylo wypic szkoda ze motorem byme nawalony wrocilem choj z takim zyciem

Uzależnienie od alkoholu

przez agusia186 04 lis 2013, 22:37
Alkoholik woli pić tylko w weekendy niz nie pic wogóle, i tak jest chyba lepiej. Albo pic codziennie z małymi przerwami.

Sortuj wg