Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 01 lis 2013, 10:45
Achma ,bo to jest WĄTEK dla alkoholików , a nie dla obcych elementów krytykanctwa i ślepej nienawiści .
Dziwię sie ,że Moderacja pozwala na tak śmiałe i obrażliwe w sumie słowa wymierzone w pewne Tutaj osoby , ale to tylko moje zdanie. Może tak ma być ,że oprócz alkoholizmu musimy uczyć sie pokory i ignorancji wobec " znawców tematu " którzy w całym swoim życiu wypili naparstek alkoholu , a wiedzą o nim prawie wszystko . Jeśli , któś w ich rodzinach jest sadystycznym alkoholikiem , to wysępuje ty prosty mechanizm PRZENIESIENIA , poza tym wyrażony w slepej złości .
Ostatnio edytowano 01 lis 2013, 10:51 przez Kalebx3, łącznie edytowano 1 raz
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez *Wiola* 01 lis 2013, 10:46
Ahma, Bo to jest temat dla alkoholików , to tak jakby Tobie ktoś wchodził do tematu NN i pisał , że odrażające jest Twoje mycie. Rozumiesz? I bardzo proszę , żebyś też hamował się z tym co piszesz :evil: :evil: :evil: Jeśli ten temat budzi w Tobie tyle negatywnych emocji to tu zwyczajnie nie wchodź, rozumiem masz złe doświadczenia z ojcem, ale jak tu słusznie ktoś zauważył od tego jest są wątki w DDA
Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez Artemizja 01 lis 2013, 11:37
Skoro nie można po dobroci i znów mamy do czynienia z brakiem reakcji na słowa Moderatorów, to nadszedł czas na bardziej stanowcze działania. Jeśli Użytkownicy Niktita i Ahma się nie pohamują, to dostaną zakaz pisania w tym wątku, co oznacza, że każdy kolejny post napisany w tym temacie, będzie wyrzucany do kosza. W przypadku uporczywego braku zastosowania się do zakazu- tygodniowy urlop od forum. Na razie ostrzegam słownie, ale następnym razem słownych ostrzeżeń już nie będzie. Proszę o potraktowanie tej uwagi poważnie.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez alicja_31 02 lis 2013, 21:33
nie, nie, leków z alko się nie miesza, absssolutnie, ja biorę leki o 18, winko otwieram o 20, dzięki temu rano wstaję rześka jak 3 grześki, no chyba, że popiję to wszystko 3 drinkami to jest nieco gorzej, ale cóż...dziś mam znowu powód do świętowania, a jutro w końcu niedziela :mrgreen:
to raz, a dwa - ja wolę życie krótkie a wesołe niż długie i nudne jak cholera

Uzależnienie od alkoholu

przez hania33 02 lis 2013, 21:37
alicja_31, masz racje..
Nikt mi nie będzie mówił jak mam żyć bo nikt za mnie nie umrze.

Obrazek

Uzależnienie od alkoholu

przez Powietrzny Kowal 02 lis 2013, 21:39
Alisia.... ;) Obrazek
Kurczę... zaszyłbym się - ale wtedy będzie źle przy tych schorzeniach co mam pozostałe :D
Trudno... Jak zacznę kiedyś przeginać abocuś to mnie wyrzucicie (nawet nie będę wiedział za co - ale przynajmniej przez co) Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Uzależnienie od alkoholu

przez Lord Kapucyn 02 lis 2013, 21:39
Ahma i Nikkita mają zakaz pisania w tym wątku- to jedno. A to że proszę, aby ich nie prowokować- to drugie.
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Uzależnienie od alkoholu

przez niosaca_radosc 03 lis 2013, 15:20
alicja_31, razem z Powietrzny Kowal dostaliście króciutki urlop za pisanie po alkoholu i prowokacje.
Ahma, Was obraziła, zgadzam się, ale ma już zakaz wstępu do tego tematu i każdy jej post będzie usuwany. Nie dajcie się sprowokować, ani nie prowokujcie. W razie problemów piszcie PW, ale nie urządzajcie przepychanek słownych na forum.

Czas aby ten temat powrócił na odpowiednie tory i żeby wypowiadali się w nim osoby, które faktycznie mają problem z alkoholem i z tym walczą. Z jedną zasadą - pisanie po pijaku odpada.
Problemem nie jest problem. Problemem jest Twoje nastawienie do problemu
Moderator

Uzależnienie od alkoholu

przez Anna Maria 03 lis 2013, 15:56
Ja ostatnio trochę popijam. Nie upijam się, ale łagodzę napięcie. Niepokoi mnie to z racji tego, że mam predyspozycję do popadania w uzależnienia. Muszę zrobić przerwę od piwka bo lepiej dmuchać na zimne niż póxniej cierpieć.
Anna Maria

Uzależnienie od alkoholu

przez agusia186 03 lis 2013, 17:12
Mam pytanie jak długo można łączyć leki typu SSri z alkoholem? jak często można po nich pic?

Uzależnienie od alkoholu

przez alicja_31 03 lis 2013, 17:16
agusia186 napisał(a):Mam pytanie jak długo można łączyć leki typu SSri z alkoholem? jak często można po nich pic?

biorę escitalopram, piję ...mniej więcej co drugi dzień :mrgreen: od prawie roku
nie mam póki co żadnych z tym problemów

Uzależnienie od alkoholu

przez agusia186 03 lis 2013, 17:23
a duzo pijesz? z doświadczenia wiem że jak je brałam mogłam pić baardzo dużo, tego sie boje właśnie, po nich sie nie czuje skutków zdrowotnych nadużywania alkoholu, boje sie ile tak pociągne.. a musze wejsc na te leki, a od alkoholu chyba już jestem uzależniona

Uzależnienie od alkoholu

przez alicja_31 03 lis 2013, 17:28
agusia186 napisał(a):a duzo pijesz? z doświadczenia wiem że jak je brałam mogłam pić baardzo dużo, tego sie boje właśnie, po nich sie nie czuje skutków zdrowotnych nadużywania alkoholu, boje sie ile tak pociągne..

pół butelki wina w porywach do butelki, po prostu lubię dla relaksu
piwa nie piję bo tuczy, wódy też raczej nie, no chyba, że po winie dostanę szajby i mam fazę na jeszcze 2-3 driny, to przypłacam niestety chodzeniem do tyłu kolejnego dnia... czasem to wszystko jeszcze poprawiam trawą, wtedy grzecznie się odmeldowuję i mam kolorowe sny, ciężko rano wstać...

a jak u Ciebie? i czego się obawiasz właściwie?

Uzależnienie od alkoholu

przez kokos7 03 lis 2013, 17:29
kasiątko napisał(a):Ja ostatnio trochę popijam. Nie upijam się, ale łagodzę napięcie. Niepokoi mnie to z racji tego, że mam predyspozycję do popadania w uzależnienia. Muszę zrobić przerwę od piwka bo lepiej dmuchać na zimne niż póxniej cierpieć.

kasiątko, nie mozesz sobie poradzic bez alko, moze wiecej spacerów, sportu? Mieszasz alko z neuroleptykami?

-- 03 lis 2013, 17:30 --

alicja_31, obecnie jestes w domu, maz pracuje?

Sortuj wg