Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Niktita 13 paź 2013, 22:12
Kalebx3 napisał(a):
Odrażające!

odkażające raczej .
Widać ,że w temacie alkoholu masz nierówno , skoro tak wszystko emocjonalnie i na żywca .
Ile Ty wypiłaś w życiu ,że tak gadasz "odrażające ? " Co w tym tekscie jest odrażające???

Nie wypiłem ani kropli, bo nie chcę być jak mój ojciec - tyran. Ty za to jesteś obleśny z tym nieudanym cynizmem. Myślisz, że to robi na mnie wrażenie? Jesteś w błędzie. Odnoszę się do wszystkich troglodytów i alkoholików z abominacją. Ohyda!
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Uzależnienie od alkoholu

przez gochka 15 paź 2013, 11:37
Tyranem nie tylko alkoholik jest. Ludzie nieuzaleznieni takze nimi sa.
Codziennie budzę się piękniejsza, ale dziś to już przesadziłam..

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 19 paź 2013, 11:42
Tyranem nie tylko alkoholik jest. Ludzie nieuzaleznieni takze nimi sa.

jak to łatwo i wygodnie podzielić ludzkość na alkoholików-tyranów i całą przykładną reszta "porządnych "obywateli .
A potem sie słyszy w telewizji ,ze w przykładnej rodzince ktoś komus urwał łeb , a potem swój odstrzelił.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez merc84 19 paź 2013, 12:44
duzo alkoholikow pije ze smutku

Uzależnienie od alkoholu

przez ladywind 19 paź 2013, 13:49
Nie którzy nie są alkoholikami, ale sięgają po niego również z powodu smutku i wewn. samotnosci.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

Uzależnienie od alkoholu

przez libertynka 19 paź 2013, 14:14
fajny film jest o tej tematyce "Lot" z Denzelem Washingtonem, pokazuje, że każdy może być alkoholikiem, i lekarz i pilot i prawnik i zwykły cieć i ksiądz, to nie tak, że alkoholik jest zawsze menelem, chociaż w dalszym ciągu uważam, że jak ktoś chce pić do z daleka od innych, albo leczenie albo niech idzie gdzie chce i nikomu życia nie psuje. i nie pełni ważnych funkcji zawodowych.
vel veganka
spotkam się we Wrocławiu, kto chętny proszę o pw

Uzależnienie od alkoholu

przez zima 19 paź 2013, 16:42
veganka, nie kazdy. tylko ci ze sklonnosciami.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Uzależnienie od alkoholu

przez libertynka 19 paź 2013, 16:46
zima, zgadzam się, źle się wyraziłam, chodziło mi o to, że alkoholików można spotkać w każdej grupie społecznej, nie tylko tej najniższej.
vel veganka

Uzależnienie od alkoholu

przez Niktita 19 paź 2013, 17:27
veganka napisał(a):zima, zgadzam się, źle się wyraziłam, chodziło mi o to, że alkoholików można spotkać w każdej grupie społecznej, nie tylko tej najniższej.

Co nie zmienia faktu, że każdy alkoholik jest zwyrodnialcem. No, chyba, że pije sam do lustra, bo nie ma nikogo - wtedy go rozgrzeszam, ale tylko wtedy, jak robi to w zaciszu domowym i nikogo nie krzywdzi (jeśli ma pracę na stanowisku i nie wyżywa się na innych oczywiście, itd).
obserwowany

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 19 paź 2013, 17:37
Co nie zmienia faktu, że każdy alkoholik jest zwyrodnialcem.

Nigdy nie byłem zwyrodnialcem , czy byłem w trakcie picia , czy jak juz skończyłem . Czy piłem sam ( nie do lustra ) , czy w grupie . Gorzej mi było oczywiście,kiedy kończyłem ciąg ( njaczęściej z wycieńczenia )i wcale nie byłem wtedy miły ,,,ale zwyrodnialcem ?
Nie wiem o czym Ty piszesz w tym wątku . Chcesz ,żebym Ci powiedział ,że jak piłem to byłem zwyrodnialcem ,a jak przestałem pić i porzuciłem alko. to stałem się aniołkiem ? Ja Ci tego nie powiem , ( szukaj innych ) , a jak znajdziesz kogo tam , to życzę Ci by Twoja Koncepcja umarła razem z Tobą ( oczywiście nie na alkoholizm ) tylko ze starości.

Uzależnienie od alkoholu

przez zima 19 paź 2013, 17:40
alkoholizm to efekt, wybor wynikajacy z czegos co ma sie w mysleniu, emocjach, w glowie ogolnie. nie przyczyna.są alkoholicy ktorzy nie dokonuja aktow przemocy czy znecania się. alkoholizm jest efektem tego co w glowie. i nawet jak po prostu przestaja pic i nic ze soba nie zrobia, to dalej bedzie jak bylo a nawet gorzej, bo ich wewnetrzne potrzeby nie beda mialy ujscia.
specjalista ds. fobii społecznej, depresji i nerwicy.
propagator asertinu i trittico.
setralin [high speed resource] 200mg - 100 mg - 0 mg
trazodon [so good to back home] 75mg/ 0 mg
benzo one day dancer
live yourself.
watch, see your chances, live now.

Uzależnienie od alkoholu

przez libertynka 19 paź 2013, 17:40
Kalebx3, inaczej oceniają alkoholików osoby, które nigdy nie miały z nimi bezpośrednio do czynienia, a inaczej ci, którzy się nacierpieli przez alkoholików, weź to pod uwagę
vel veganka

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 19 paź 2013, 17:45
Kalebx3, inaczej oceniają alkoholików osoby, które nigdy nie miały z nimi bezpośrednio do czynienia

A tacy właśnie maja najwięcej do powiedzenia .
Wielu alkoholików to z drugiej strony prawdziwe skurwiele, nie a co sie oszukiwać ,,,ale nawet bez alkoholu są wielkie szanse ,że takimi by sie stali ( albo juz przed nalogowym piciem mieli wielkie zadatki).
każdy alkoholik ma swoja historie i swój chory inny łeb .Jedni po wódce staja sie agresywni , inni łagodni .
Ta choroba , choc demokratyczna , ma wiele Twarzy , ale za każdą z Tych twarzy czai sie zrujnowane , stracone , zbeszczeszcone czyjeś ,ludzkie życie ( i potencjalnych ofiar alkoholików) . Najbardziej JE_BAĆ tych co wsiadają za kierownicę po alkoholu!!!

Uzależnienie od alkoholu

przez Niktita 19 paź 2013, 18:12
Kalebx3 napisał(a):
życzę Ci by Twoja Koncepcja umarła razem z Tobą

Tylko na tyle was stać zwyrodnialcy! Uważacie się za ofiary, a jesteście katami. Wobec konkretnych argumentów macie tylko jeden - przemoc. Gardzę i brzydzę się wami! Piszesz identycznie, jak mój ojciec mówi. Na pewno znalazłbyś z nim wiele wspólnych tematów.
obserwowany

Sortuj wg