Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez Niktita 07 paź 2013, 17:53
NieznanySprawca, Opierałem się na danych podawanych w telewizji publicznej, jak widać musieli kłamać, co mnie nie dziwi. Jednak wolę wesolutkiego po ganji, niż psychola kozaka po dwóch piwach, który chce mi obić mordę.
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Uzależnienie od alkoholu

przez Kalebx3 07 paź 2013, 17:57
Mi chodziło raczej o to, że marihuana jest wielokrotnie mniej szkodliwa społecznie, niż alkohol,a jest zakazana. Gdzie tu logika? Niech nastaną czasy prohibicji, ach me utopijne marzenia .

szkodliwa , nieszkodliwa . Zważ Panno ,że alkohol w Polsce ma wiekowo -historyczne zaplecze kulturalne, i na tym opiera sie przyzwolenie na jego konsumpcję. A maryśka , musi minąc jeszcze ze 100 lat ,żeby tłuki na górze coś w swoich szarych łepecynach zrozumieli, albo wymarli.
Wszystko szkodzi , alko szkodzi , marycha szkodzi , a najbardziej szkodzi życie .
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

Uzależnienie od alkoholu

przez Niktita 07 paź 2013, 18:05
Kalebx3 napisał(a):
Mi chodziło raczej o to, że marihuana jest wielokrotnie mniej szkodliwa społecznie, niż alkohol,a jest zakazana. Gdzie tu logika? Niech nastaną czasy prohibicji, ach me utopijne marzenia .

szkodliwa , nieszkodliwa . Zważ Panno ,że alkohol w Polsce ma wiekowo -historyczne zaplecze kulturalne, i na tym opiera sie przyzwolenie na jego konsumpcję. A maryśka , musi minąc jeszcze ze 100 lat ,żeby tłuki na górze coś w swoich szarych łepecynach zrozumieli, albo wymarli.
Wszystko szkodzi , alko szkodzi , marycha szkodzi , a najbardziej szkodzi życie .

Życie sami kreujemy. Sami mordujemy, znęcamy się, rozprzestrzeniamy zarazy, itd... Oczywiście czasem i sama rzeczywistość da nam po dupie, bo przecież możemy złapać kleszcza i od tego umrzeć, jednak największą zarazą jest człowiek. Nie ma na świecie drugiego takiego zwierzęcia, który zdolny byłby do AŻ takich okrucieństw.
obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Lusesita Dolores 07 paź 2013, 19:39
Życze każdemu alkoholikowi marskości wątroby. Niech zdychają w cierpieniach!!!!
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Uzależnienie od alkoholu

przez Anna Maria 07 paź 2013, 19:40
Ahma napisał(a):Życze każdemu alkoholikowi marskości wątroby. Niech zdychają w cierpieniach!!!!

Ja mam brata alkoholika i go bardzo kocham. Nie chcę żeby umierał.
Anna Maria

Uzależnienie od alkoholu

przez Lusesita Dolores 07 paź 2013, 19:45
kasiątko, powinien zdechnąć w męczarniach!!
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Uzależnienie od alkoholu

przez Anna Maria 07 paź 2013, 19:47
Ahma, wypluj to słowo :evil:
Anna Maria

Uzależnienie od alkoholu

przez Lusesita Dolores 07 paź 2013, 19:49
kasiątko, nie!! nie mam szacunku dla ŻADNEGO skurwiela alkoholika, pijackie ścierwa !
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Uzależnienie od alkoholu

przez Anna Maria 07 paź 2013, 19:52
Ahma, nie wyzywaj mojego brata,nawet go nie znasz,wkurzasz mnie tylko :evil:

-- 07 paź 2013, 19:54 --

Z moim bratem świetnie się dogaduję. Najlepiej z całego rodzeństwa tylko on ma problemy
Anna Maria

Uzależnienie od alkoholu

przez Lusesita Dolores 07 paź 2013, 19:54
kasiątko, Kaśka obudź się, jesteś współuzależniona!, jak możesz kochać takie ścierwo? on sie zneca nad wami
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Uzależnienie od alkoholu

przez Anna Maria 07 paź 2013, 20:02
Ahma, wiem że się znęca, ale robi to bo sam ma problemy. Zdrowy zrównoważony człowiek nie pije to choroba a to się leczy jak każdą inną chorobę.
Asiu jesteś zaślepiona gniewem i nic nie dostrzegasz poza tym.
Mój brat nie jest złym człowiekiem.
Anna Maria

Uzależnienie od alkoholu

przez Lusesita Dolores 07 paź 2013, 20:08
kasiątko, jeszcze go bronisz, osłabiasz mnie. Alkoholizm to nie choroba. Nikt mu do ust kieliszka nie wkładał!!!
To że on pije i jest agresywny to daje mu prawo do znecania się? bedziesz go tak usprawiedliwiac dopóki Ci głowy nie urwie !!!!!!!
jebańcą trzeba głowy upierdolić, i jestem zagniewana jak skurwysyn
chodze boso po ulicy

Ketrel 400mg
Solian 800mg
Haloperidol 5mg

opium

Uzależnienie od alkoholu

przez Niktita 07 paź 2013, 20:11
Ja tutaj muszę stanąć w obronie Ahmy, ja jakoś cierpię niemałe katusze, psychiczne i fizyczne dzięki ojcu. Mam zdiagnozowaną głęboką dystymię. Dzięki ojcu w 90% popadłem w straszliwe lęki, że nawet boję się wyjść z domu. Jednak czy ja piję? Mam 20 lat, za 2 miesiące 21 i jakoś NIE PIJĘ/NIE PALĘ/ NIE ĆPAM itd. Nie topię swoich smutków nigdzie. Skoro ja potrafię, to każdy człowiek potrafi. Wystarczy sobie na początku powiedzieć NIE. Jak już się zacznie pić to też wystarczy sobie powiedzieć NIE. Mój dziadek był pijakiem. Jednak po pierwszym zawale rzucił alkohol. Po drugim papierosy - bez żadnych psychoterapii, czy leków, których skuteczność szacuje się na 4-7%. Da się? DA! Trzeba tylko CHCIEĆ!

Ahma Tak tylko Cię ostrzegam przed językiem, bo moderacja mimo wszystko czuwa.
Ostatnio edytowano 07 paź 2013, 20:14 przez Niktita, łącznie edytowano 1 raz
obserwowany

Uzależnienie od alkoholu

przez Anna Maria 07 paź 2013, 20:13
Ahma, Niktita, nie zgodzę się zwami. Alkoholizm to choroba i jest to udowodnione. Każdy sobie radzi jak umie z problemami. Jeden lepiej drugi gorzej.
Anna Maria

Sortuj wg