Uzależnienie od alkoholu

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

Uzależnienie od alkoholu

przez carlosbueno 28 wrz 2013, 23:38
Czyli jednak nie 2 piwa, no i nie każda osoba z problemem alkoholowym zachowuje się jak Twój ojciec.
Największy Forumowy Maruda

Uzależnienie od alkoholu

przez Powietrzny Kowal 28 wrz 2013, 23:39
Fatale napisał(a):O nie, nawet tak nie pisz kocurze!

Moje Ty słodkościiiiii! Obrazek
Tylko loty dla lotuffff! xD ;) xD :* :DDDD - https://www.youtube.com/watch?v=NUgcygzQAwM

Uzależnienie od alkoholu

przez Fatale 29 wrz 2013, 06:29
Powietrzny Kowal, Nocą pije a później śpi pewnie do południa.. WSTAWAĆ!!!
Byłam i jestem..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Uzależnienie od alkoholu

przez Homme 02 paź 2013, 02:09
Jestem tu nowy... Mam problem z alkoholem. Między innymi. Trochę przeglądałem ten wątek i wydaje mi się, że wielu (wiele) z Was próbuje zrzucić winę na alkohol. Jaka ta wódka niedobra, a fe! Wódka Twoim wrogiem, więc lej ją w mordę! :D

Nie, to nie alkohol jest zły. Ja w każdym razie tak o tym myślę. Złe są inne rzeczy - w nas lub poza nami - przez które po ten alkohol sięgamy. Alkohol może być jedynie złą odpowiedzią na dobre pytania.

Uzależnienie od alkoholu

przez poem 02 paź 2013, 08:23
Homme, myślę podobnie, nie alkohol bezpośrednio jest problemem.

Uzależnienie od alkoholu

przez beedee 02 paź 2013, 12:04
Homme napisał(a):Alkohol może być jedynie złą odpowiedzią na dobre pytania.

Bardzo ładnie i trafnie powiedziane :-)
wenlafaksyna 112.5 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez poem 02 paź 2013, 22:34
Nie wiem o co mi chodzi, ale schodziłam po stodwuschodach i czuczulam, ze idę po alkohol, a mleko i serek kupuję obok kawy i porto, ale tylko jako pretekst.

Uzależnienie od alkoholu

przez Niktita 04 paź 2013, 14:07
Drodzy alkoholicy!Właściwie nie drodzy, bo nic dla mnie nie znaczycie. Napiszę o was jedno słowo i potem parę zdań - ODRAŻAJĄCE.

Potraficie tylko chlać i niszczyć rodzinę! Są dwie opcje - albo jesteście na rauszu i w tedy kozaczycie i bijecie swoje dzieci, bo do słabszych tylko macie siłę, albo jesteście tak schlani, że robicie pod siebie na łóżko, a potem po wytrzeźwieniu każecie umyć wszystko swojej żonie, a jak ta odmówi to zagrozicie jej, że ją pobijecie i na OIOMI trafi, albo wyrzuci was z mieszkania, tak się zachowuje mój ojciec i każdy pijak zachowuje się tak samo! "Weźcie obejrzyjcie sobie filmy na Jutube" tam macie pełno filmików, jak pijacy kozaczą, biją żony, dzieci, kolegów, do policji się stawiają, itd! NIENAWIDZĘ każdego pijaka i alkoholika szczególnie!
"Ludzkość to zaraza ludzkości".
obserwowany

Uzależnienie od alkoholu

przez majcyk30 04 paź 2013, 18:58
Wiesz co Nikita możesz nas nienawidzeć masz takie prawo.

Ale nie pisz że każdy alkoholik jest taki sam. Bo ja jestem kobietą nikogo nie biłam i nie srałam pod siebie.
I nie musze żadnych filmów na you toube oglądać bo wiem jak się zachowywałam.
Nie nawidzisz tak naprawdę swojego ojca a nas wszystkich wrzucasz do jednego wora. Nie znasz nas więc nie oceniaj ludzi przez pryzmat swojego taty. Nie masz zielonego pojęcia co to jest alkoholizm. Ty wszystkich widzisz tylko bijących i cwaniaków.

Uzależnienie od alkoholu

przez coma 04 paź 2013, 19:43
Niktita napisał(a):Drodzy alkoholicy!Właściwie nie drodzy, bo nic dla mnie nie znaczycie. Napiszę o was jedno słowo i potem parę zdań - ODRAŻAJĄCE.

Potraficie tylko chlać i niszczyć rodzinę! Są dwie opcje - albo jesteście na rauszu i w tedy kozaczycie i bijecie swoje dzieci, bo do słabszych tylko macie siłę, albo jesteście tak schlani, że robicie pod siebie na łóżko, a potem po wytrzeźwieniu każecie umyć wszystko swojej żonie, a jak ta odmówi to zagrozicie jej, że ją pobijecie i na OIOMI trafi, albo wyrzuci was z mieszkania, tak się zachowuje mój ojciec i każdy pijak zachowuje się tak samo! "Weźcie obejrzyjcie sobie filmy na Jutube" tam macie pełno filmików, jak pijacy kozaczą, biją żony, dzieci, kolegów, do policji się stawiają, itd! NIENAWIDZĘ każdego pijaka i alkoholika szczególnie!

jak można być tak mocno ograniczonym... :bezradny:
coma

Uzależnienie od alkoholu

przez beedee 05 paź 2013, 15:51
coma napisał(a):
Niktita napisał(a):Drodzy alkoholicy!Właściwie nie drodzy, bo nic dla mnie nie znaczycie. Napiszę o was jedno słowo i potem parę zdań - ODRAŻAJĄCE.

To nie ograniczenie tylko agresja i frustracja spowodowana sytuacją z ojcem. majcyk30 dobrze prawi, to złość na ojca kierowana w innych kierunkach.

-- 05 paź 2013, 15:51 --

I jest to zrozumiałe
wenlafaksyna 112.5 mg

Uzależnienie od alkoholu

przez poem 05 paź 2013, 18:24
Ktoś tu kiedyś napisał, że nie ma lepszych i gorszych alkoholików.
Oczywiście nie usprawiedliwiam złości skierowanej do wszystkich uzależnionych; tak tylko chciałam zwrócić na to uwagę.

Uzależnienie od alkoholu

przez Ferdynand k 05 paź 2013, 18:33
coma napisał(a):

niby nie ma racji nie wszyscy zachowują się tak
ale nie dziwię mu się wcale widzę masę ludzi pod wpływem i agresywnych
i za to jakiego miał ojca ich nienawidzi
tacy ludzie nie powinni pełzać po ziemi
(ludzie nie to nie są ludzie)
Naczelny Użyszkodnik

Uzależnienie od alkoholu

przez NieznanySprawca 05 paź 2013, 18:35
że nie ma lepszych i gorszych alkoholików.

ze alkoholik przypalajacy swoja zone na piecu (dla zabawy), gwalcacy corke, tlukacy syna do krwi (przypadek z zycia), ktory cala kase z domu wywala na vode, a sam cuchnie, nie pracuje, kradnie, nie jest gorszym alkoholikiem od pisarza-pijaka upijacego sie na "tworczy smutek" z piorem w reku, nikomu krzywdy nie robiac, tudziez pracownik-robotnik, ktory od 5 lat pije codziennie 2-3 piwa, a sobote daje mocniej w palnik(to juz alkoholizm, chociaz ""stabilny""), ale nie odwala mu jak psycholowi?*
:blabla:
*oczywiscie, granice pomiedzy roznymi typami sa plynne, ilu alkoholikow, tyle jakosci alkoholizmu, imo.
NieznanySprawca

Sortuj wg