jestescie uzaleznieni od...

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez Arasha 11 lis 2014, 23:45
słodyczy, forum, nauki i muzyki Schillera ;) ( pierwsze chciałabym zmienić, reszty - nie ! )
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez marekkuc 12 lis 2014, 00:14
od internetu, pracy, treningów!
Marek
Obrazek

przez durak86lol 16 lis 2014, 04:09
Marihuany, komputera (gry komputerowe, programowanie), czytania
Whatever you are, be a good one.

If you can`t make it good, at least make it look good.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez monk.2000 16 lis 2014, 04:37
Elektronicznego basu, automatów perkusyjnych, komór pogłosowych, rozdzielczości Full HD. Mam bzika na punkcie standardów, normalizacji.

durak86lol, nie masz złych uzależnień. Uzależnienia nadają sens i pomagają znaleźć punkt odniesienia.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Amos 16 lis 2014, 19:42
Przypomniało mi się moje nowe uzależnienie ... czytanie etykietek. Ilekroć mam w ręku jakiś produkt spożywczy lub kosmetyk to nie spocznę dopóki nie przeczytam całego składu ;)
wenlafaksyna
chlorprotiksen

https://www.youtube.com/watch?v=_pt7gtWHWTs

I wish I knew you
Your fit of insanity makes me sad
I wish you knew your music was to stay forever
And I hope... I have no clue if you know how much it matters
And I hope...

przez vanhool 17 lis 2014, 00:39
wielu rzeczy, także leków
SSRI + neuroleptyk

przez Arasha 17 lis 2014, 01:15
Amos napisał(a):Przypomniało mi się moje nowe uzależnienie ... czytanie etykietek. Ilekroć mam w ręku jakiś produkt spożywczy lub kosmetyk to nie spocznę dopóki nie przeczytam całego składu ;)

Ja to mam od dziecka i nie traktuję jako uzależnienia ;) A na TŻ bardzo się przydaje :P
Nie zamierzam się pod nikogo ustawiać, zamykać gęby, bo innym coś się nie podoba i brać na klatę czyichś zażaleń. Jestem sobą i sobą zamierzam pozostać.

Gdybym mówił językami ludzi i aniołów,
a miłości bym nie miał,
stałbym się jak miedź brzęcząca
albo cymbał brzmiący.
zbanowany
dostałam ostrzeżenie, bo się broniłam... sprawiedliwość... to fikcja!

przez wiejskifilozof 17 lis 2014, 09:53
Ja ostatnio chyba jestem uzależniony od oglądania filmów o zwierzętach.Wpisuje w Google nazwy łacińskie i oglądam.Fajny film o gepardach azjatyckich.

przez madlen92 17 lis 2014, 19:56
Nie mogę się przestawić na mycie twarzy letnią wodą, staram się, ale myję i tak zbyt ciepłą bo wgl jestem uzależniona od brania gorących pryszniców. Nawet z włosami nie mam takich problemów :(

Amos napisał(a):Przypomniało mi się moje nowe uzależnienie ... czytanie etykietek. Ilekroć mam w ręku jakiś produkt spożywczy lub kosmetyk to nie spocznę dopóki nie przeczytam całego składu ;)

Dobra rzecz, ale dla mnie... nie zawsze. Zdarzyło mi się niedawno stać przed ladą z nabiałem/masłem i studiować składy tych drugich, zapomniałam o bożym świecie i stałam tak chyba całe 5 minut, jednak nie tylko masło miałam wtedy kupić, więc moja (ehm) przygoda w sklepie trwała dalej ;) Zakupy? Wolę bez...
madlen92

przez sailorka 17 lis 2014, 20:25
Od biegania. Jak w tygodniu nie pobiegnę przynajmniej 3 razy, to mam doła albo wściekam się na ludzi. Najgorzej jest, jak mam kontuzję. Mam ochotę roznieść poradnię rehabilitacyjną.
Cześć, jestem czubkiem

przez Amos 17 lis 2014, 20:30
madlen92 napisał(a):Nie mogę się przestawić na mycie twarzy letnią wodą, staram się, ale myję i tak zbyt ciepłą bo wgl jestem uzależniona od brania gorących pryszniców. Nawet z włosami nie mam takich problemów :(

Dobra rzecz, ale dla mnie... nie zawsze. Zdarzyło mi się niedawno stać przed ladą z nabiałem/masłem i studiować składy tych drugich, zapomniałam o bożym świecie i stałam tak chyba całe 5 minut, jednak nie tylko masło miałam wtedy kupić, więc moja (ehm) przygoda w sklepie trwała dalej ;) Zakupy? Wolę bez...

Moje zakupy z powodu tej lektury zajmują zdecydowanie więcej czasu niż powinny. Przypuszczam, że porobiło mi się tak odkąd bardziej zainteresowałem się zdrowym odzywianiem i ekologią. Od tego czasu nie kupię niczego co zawiera konserwanty albo posiada 5% soku w soku jak te napoje z biedronki z egzotycznymi owocami na etykiecie :mrgreen: Wiem, że to akurat nie zaszkodzi mojemu zdrowiu, ale odrazu przechodzi mi ochota na wybranie takiego produktu gdy w składzie przykładowo jest 0,1% liczi, 10% soku jabłkowego a reszta to woda ;) A ja miałem ochotę na coś bardziej uczciwego niż to wynikające z porównania reklamy z zawartością ;) Czasem zdarza mi się też wpisywać do googli wybranie składniki szamponu, żeby sprawdzić co to za chemia w nim jest ... na razie nie jest to na szczęście żadna obsesja.
wenlafaksyna
chlorprotiksen

https://www.youtube.com/watch?v=_pt7gtWHWTs

I wish I knew you
Your fit of insanity makes me sad
I wish you knew your music was to stay forever
And I hope... I have no clue if you know how much it matters
And I hope...

przez madlen92 17 lis 2014, 21:11
Soków nie piję właśnie z powodów które wymieniłeś, a także ze względu na cukier, ostatnio był taki sok halloweenowy, spróbowałam, ale skład był żenujący. Piję wodę i zieloną herbatę, od czasu do czasu niemocną kawę. Gdy jest jakieś spotkanie rodzinne to się muszę trochę poświęcić i wypić co wypada ;) Samych zakupów nienawidzę, zwłaszcza gdy jestem rozkojarzona.
madlen92

przez enigma33 23 lis 2014, 20:05
Witajcie
Ja jestem uzależniona od mojego męża.Chcę się ze mną rozwieść a ja tego nie akceptuje.Nie potrafię zostawic go ..Boję się być sama

-- 23 lis 2014, 19:07 --

Chciałam popełnić samobójstwo 2 razy ale się nie udało.I chyba przez te próby mąz chce odejść.On się mnie boi a ja nie potrafię sobie dać rady

przez nowhereman 28 lis 2014, 14:37
No to moje uzaleznienia zabrzmia trywialnie ...

jestem uzalezniony od rozwiazywania problemow i analizowania oraz od seksu

Sortuj wg