jestescie uzaleznieni od...

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez ladywind 27 lip 2013, 01:02
rotten soul, przypuszczam jakie to mogło być forum;-)
Tak długo ,co nie świadczy najlepiej ,bo już wtedy miałam problemy .
Mam nadzieję że nieobecność admina świadczy o jego dobrej kondycji ppsychicznej przez co nie ma potrzeby by tu zaglądać
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez rotten soul 27 lip 2013, 01:30
ladywind,
Nie przejmuj się, przecież nie wybrałaś sobie tych zaburzeń w sklepie. Moje zaczęły się formować jeszcze w latach 90-ych, to co, mam się wstydzić bardziej?

Niektórzy tu zaglądają z innych powodów niż tylko przez problemy natury psychicznej. Lubią sobie zwyczajnie pogadać z fajnymi osobami, których tutaj nie brakuje. Na zlocie też będzie parę osób, że tak powiem zaleczonych, a mimo to chcą się spotkać ze "świrami".
rotten soul

przez na_leśnik 27 lip 2013, 11:31
Ja jestem obecnie uzależniony od kawy i nikotyny. Na szczęście udało mi się fajki rzucić na rzecz e-papierosa ale uzależnienie nadal jest.
A tak poza tym to net na pewno, no i cola z biedronki :) .
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez rotten soul 27 lip 2013, 12:41
Kawosz internauta - popularny typ człowieka na forum :D .
rotten soul

przez monk.2000 27 lip 2013, 12:46
Jestem uzależniony od: świata materialnego, społeczeństwa, natury. Tego że lubię siedzieć przy komputerze i słuchać muzyki nie nazwałbym uzależnieniem, po prostu to moje miejsce.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez na_leśnik 27 lip 2013, 13:16
rotten soul napisał(a):Kawosz internauta - popularny typ człowieka na forum :D .

No ba! Nic tak nie przybliża człowieka do innych nerwicowców jak wieczorna sesja wypłukiwania resztek magnezu z organizmu! :mrgreen:
"Każdy, kto kiedykolwiek zbudował jakieś nowe niebo, znajdował moc do tego dopiero we własnym piekle."

przez Anna Maria 27 lip 2013, 15:51
rotten soul napisał(a):Kawosz internauta - popularny typ człowieka na forum :D .

jo tyż zaliczam się do tego grona + dymek
Anna Maria

przez mark123 29 lip 2013, 12:24
rotten soul napisał(a):Dobra, muszę dodać jako czwarte uzależnienie do listy to forum. Dawno w życiu nic mnie tak nie wciągnęło. W pracy (czasami podglądam, ale nie czuję się zbyt komfortowo by coś pisać) to się nie mogę doczekać jak wrócę do domu zobaczyć co jest grane dzisiaj na nerwicy i popisać z Wami na przeróżne tematy. Tak, to zdecydowanie już jest nałóg, nie ma co się oszukiwać.

Widać to z resztą po statystykach. Nie minęło jeszcze 2 miesiące od rejestracji a niedługo padnie tysięczny post, nie wspominając już o jakiś 2 tys. wysłanych i i odebranych PW. Forum wciąga jak bagno. Bez dwóch zdań.

Ja na to forum przyszedłem najpierw po to, żeby się o coś zapytać, ale wyszło tak, że zostałem na dłużej.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez sqnik8 03 sie 2013, 20:46
papierosy,marihuana(nie palę od 3 miechów),kodeina,internet i od kradzieży.

przez Kalebx3 03 sie 2013, 21:28
i od kradzieży.

klepto-men?
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez rotten soul 03 sie 2013, 21:55
Kalebx3,
Może tylko internetowo-cyfrowej, to wtedy tylko pospolity pirat :D
rotten soul

przez sqnik8 04 sie 2013, 22:49
Kalebx3 napisał(a):
i od kradzieży.

klepto-men?

Nie,po prostu lubię to uczucie towarzyszące kradzieży,lubię spierdalać przed policją wtedy w końcu czuję jakieś wyraźne emocje.

przez Kalebx3 04 sie 2013, 22:54
Nie,po prostu lubię to uczucie towarzyszące kradzieży,lubię spierdalać przed policją wtedy w końcu czuję jakieś wyraźne emocje.

To brakuje Ci w życiu silnych podniet,żeby w takie akcje sie wbijać.
Ja mam we łbie ciągły ruch ( ADHD) ,szukam spokoju tylko spokoju umysłu . Spird++alanie przed policją i ta adrenalina rozpirduła by mi serce i tak obciązone steresem , pośpichem i rozciapciapciałymi nerwami.
>>> Jesteśmy żebrakami żyjącymi na koszt Boga >>>

przez _ewa_ 05 sie 2013, 12:56
Ja jestem uzależniona od papierosów i od tuszu do rzęs . Nie wyjdę z domu bez wytuszowanych rzęs mimo,że idę tylko z psem :D
Yesterday is history .. Tomorrow's a mystery

http://www.youtube.com/watch?v=sV4_wHvP7b8

Sortuj wg