jestescie uzaleznieni od...

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez rotten soul 30 cze 2013, 20:22
Aktywne:
- kawsko (piję jedno dziennie, ale to dla wielu istny szatan nie do przełknięcia)
- komp z netem (95% czasu wolnego poświęcam właśnie tym rzeczom, tym bardziej że w końcu zeszłego roku sprawiłem sobie sprzęt swoich marzeń - prawie)
- muzyka (non stop leci coś z głośników - ostatnio liquid drum'n'bass, chyba że oglądam film albo w coś pykam)

Nieaktywne:
- dragi (głównie zielsko, ale kiedyś nie żałowałem sobie władka, a po erze smartszopów na ośce jako stymulant number one, zaczęła panoszyć się mefka, do której też swego czasu miałem słabość, oczywiście lubiłem często gęsto pobawić się w "didżeja" :evil: )
rotten soul

przez khaleesi 30 cze 2013, 20:34
rotten soul, tylko jedno ? znam takich co trzy dziennie ;)
Kurde nieaktywne nałogi, że co ? :smile:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez rotten soul 30 cze 2013, 20:53
psyche.,
Tak jedno (ale to też nałóg i rytuał), kiedyś były i 3 siekiery, ale ograniczyłem. Wiesz jak widzę , jaką kawę piją ludzie u mnie w pracy to normalnie nie wierzę. Lura z jednej łyżeczki rozpuszczalnej dopełniona w połowie mlekiem. Brrr, okropieństwo, w dodatku pozbawione jakiejkolwiek mocy. Moja kawka to równowartość ich 6, jeśli nie większej ilości.

Dziwię się, że się dziwisz odnośnie nieaktywnych nałogów :smile: . Ćpun do końca życia będzie ćpunem, praktykującym lub nie. Ja akurat mam ten nałóg w zawieszeniu, ale może powrócić w najmniej spodziewanym momencie, choć jestem dobrej myśli i uważam, że co najmniej będzie to bardzo długa abstynencja. No chyba, że się tylko oszukuję.
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 30 cze 2013, 20:57
rotten soul Wiem wiem do końca życia się juz zostaje narkomanem. Ale to było wąchanie czy również kłucie się ? Byłeś na odwyku?
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez rotten soul 30 cze 2013, 21:39
psyche. napisał(a):rotten soulAle to było wąchanie czy również kłucie się ? Byłeś na odwyku?

Nie, tych rzeczy nie konsumuje się w ten sposób (choć słyszałem też o "kwiatach" co tak robili). Odwyk do tego nie jest potrzebny (amfa czy mefka nie uzależnia fizycznie jak alko czy opiaty), więc nigdy nie byłem.
rotten soul

przez wiejskifilozof 01 lip 2013, 10:39
Ale najbardziej to jestem uzależniony od czytania książek.

przez inny 01 lip 2013, 17:38
Od masturbacji i kapuczino. Inie, nie chodzi o trzepanie kapuczina :P
Człowiek nikt....no dobra, człowiek drewno

przez Hans 01 lip 2013, 17:40
psyche., Tobie tylko jedno w głowie. Ach, ci mnisi. :P
Feed your head
Feed your head

przez khaleesi 01 lip 2013, 17:43
Hans, szybki jesteś zdązyłam wykasować :lol:
Mistrz Avatara

przez Saraid 01 lip 2013, 17:44
Czekolady.
Saraid

przez Anna Maria 01 lip 2013, 18:16
rotten soul, też piję siekierę z 5-6 łyżeczek mielonej :pirate: Uwielbiam taką. Też ograniczyłam o jednej dwóch tylko że kawę piję ze 3 godziny, najkrócej jak się spieszę godzinę. Gdy wypijałam 3 to miałam kawę przez cały dzień do popijania.
Anna Maria

przez wiejskifilozof 05 lip 2013, 09:41
A ja zaczynam dzień od inki.

przez rotten soul 27 lip 2013, 00:07
Dobra, muszę dodać jako czwarte uzależnienie do listy to forum. Dawno w życiu nic mnie tak nie wciągnęło. W pracy (czasami podglądam, ale nie czuję się zbyt komfortowo by coś pisać) to się nie mogę doczekać jak wrócę do domu zobaczyć co jest grane dzisiaj na nerwicy i popisać z Wami na przeróżne tematy. Tak, to zdecydowanie już jest nałóg, nie ma co się oszukiwać.

Widać to z resztą po statystykach. Nie minęło jeszcze 2 miesiące od rejestracji a niedługo padnie tysięczny post, nie wspominając już o jakiś 2 tys. wysłanych i i odebranych PW. Forum wciąga jak bagno. Bez dwóch zdań.
rotten soul

przez Pieprz 27 lip 2013, 00:09
rotten soul, pamiętam jak odkryłem inne forum psychologiczne, moje wtedy pierwsze. Też mnie to niesamowicie wciągnęło. Do tego stopnia że w kilka lat nastukałem jakieś 40 tys postów :)

-- 27 lip 2013, 00:09 --

2 tys. wysłanych i i odebranych PW

grubo poczynasz za ścianami. Ja mam może z 200 w ciągu tych 1-2 lat.
Ostatnio edytowano 27 lip 2013, 00:11 przez Pieprz, łącznie edytowano 1 raz
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg