jestescie uzaleznieni od...

Dział poświęcony uzależnieniom. Na forum dyskutujemy na tematy: alkoholizm, hazard, uzależnienie seksualne, uzależnienie od gier komputerowych, pracoholizm, palenie nikotyny oraz inne.

przez depas 20 sty 2013, 20:50
Alkohol. Od dwóch lat nie piję. Wcześniej łykałem disulfiram (Esperal), teraz jestem zaszyty. Biorę dużo leków, głównie te przepisane...
paroksetyna 40mg
mianseryna 60mg
amisulpryd 200mg

RIP Robin Williams (1951-2014)

przez CzarnyOptymista 25 sty 2013, 16:58
Palenie - 15 lat palenia, od ponad 3 lat bez papierosa, przy alkoholu nadal ciągnie do tego paskudztwa.
Internet - nie wyobrażam sobie obecnie życia bez sieci.

przez Michał 1972 27 sty 2013, 23:27
Kawa, internet,praca,nikotyna :(
Odkąd przestałem pić alko, zacząłem pić kawę , początkowo 1-2 dziennie, na dzień dzisiejszy często kończę na 10-11. Przyszedł czas by zacząć ograniczać, bo jestem ciągle pobudzony i poddenerwowany co zaczyna być już powoli męczące.
Od internetu byłem uzależniony od zawsze, mam wymówkę bo moja praca wiąże się właśnie z internetem.
Przez okres 20lat picia wpędziłem się w depresję i nerwicę , praca była dla mnie przykrą koniecznością. Dzisiaj bez pracy nie wyobrażam sobie życia, pracuję kiedy to tylko możliwe, biorę robotę do domu, denerwują mnie niedziele, święta a długie weekendy doprowadzają mnie DOSŁOWNIE do szału.
Palenie powoli ograniczam i jest raczej kwestią tygodni niż miesięcy kiedy pozbędę się tego pieprzonego i znienawidzonego nałogu.
Życie jest jak transwestyta, wszystko ładnie pięknie , a tu nagle ch...!

Velaxin 150sr 1-0-0
Chloroprothixen 15 0-0-2
Velaxin 75er 0-0-1

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez mark123 28 sty 2013, 02:54
Moje dzienne spożywanie kofeiny waha się obecnie od 1.5 litra coli + szklanka czarnej herbaty do trochę ponad 1.5 litra coli + 3 puszki napoju energetyzującego + 2 szklanki czarnej herbaty. A jakieś 9-10 lat temu wystarczało mi 2 litry coli tygodniowo. Jakieś 3 lata temu kiedy spożywałem niecałe 1.5 litra coli dziennie spróbowałem ograniczyć colę do wypijania 0.5 litra dziennie, ale po kilku tygodniach wróciłem do spożywania niecałych 1.5 litra. Energetyki zacząłem pić 13-14 miesięcy temu, wypijałem wtedy zazwyczaj 2 puszki co dwa tygodnie (nie miałem w planach wypijać w przyszłości więcej). Obecnie wypijam często 8 puszek tygodniowo.

Jestem chyba też psychicznie uzależniony od późnego chodzenia spać, bo schematy myślowe z tym związane mam chyba podobne, jak przy typowym zespole uzależnienia.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez niewidoczny 28 sty 2013, 02:57
...marnowania czasu by zdobyć iluzję iż czuję się lepiej uciekając od spraw, które sam sobie wyolbrzymiam w swojej głowie.
niewidoczny

przez ProstaNazwa 29 sty 2013, 21:12
Ja jestem uzależniona od wszystkiego z uzależnienia jednego wpadam do drugiego... amfetamina, fencyklidyna, marihuana, metamfetamina, mefedron, metylenodioksymetamfetamina a nawet tabletki acodin, z którymi szczerze mam największy problem łatwo dostępne, bez recepty itd. :oops: o papierosach nie wspominam... dodam, że acodin jadłam w trakcie zażywania Sertraliny...
ProstaNazwa

przez Skipper 29 sty 2013, 21:32
o, to ja tak samo z acodinem, tylko poza sert jeszcze moklo szamałem ;p - masz dostęp do mefa? chętnie kupie słoik
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

przez Candy14 29 sty 2013, 21:34
Jestem uzalezniona od zycia..
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ProstaNazwa 29 sty 2013, 21:40
Skipper haha a to dobre :D ja sobie odcięłam wszystkie kontakty, żeby smakołyki odstawić... a jak u Ciebie z acodinami sporo tego jadłeś? walczysz z uzależnianiami czy im się poddajesz? bo ja chyba pół na pół odstawiam po bad tripach...

Candy14 jak to? doinformujesz mnie? jeśli można wiedzieć oczywiście.
ProstaNazwa

przez comatom 29 sty 2013, 21:46
ja 4 tydzien bez alkoholu- wczesniej nigdy nie mialem takiej przerwy-nie bylo chyba dnia bez malej banii-a jednak mozna
i 4 bez kawy---to pewnie ze strachu ze tylko pogorszyloby moj stan-ale daje rade-tak sobie przynajmniej wmawiam-a ...i jeszcze uzalenienie od sexu
comatom

przez Candy14 29 sty 2013, 21:47
ProstaNazwa, mormalnie..bez niego nie istnieje wiec jestesmy ze soba zwiazani na dobre i na zle
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez ProstaNazwa 29 sty 2013, 21:56
Candy14a przepraszam dopiero teraz zrozumiałam :roll: ciężko ostatnio mi wszystko załapać.
ProstaNazwa

przez Skipper 29 sty 2013, 22:26
ProstaNazwa, ja to sobie od czasu do czasu coś zarzuce, albo jakiś miks, nie mam z tym problemu ;) teraz dopiero po sesji planuj miksik: dxm+koda+mj+moklo+alprazolam+jakiś stims i wódeczka :D - przetestowane, polecam ;p - w ogóle, polecam też odstawienie leków sport i diete - dobrze robi na samopoczucie
Heroina: 50mg 1-1-1
Acyklowir: 25kg 0-1-1
zbanowany

przez Michuj 29 sty 2013, 22:53
Skipper, bierzesz najpierw dxm czy kodę?
Loża szyderców

Sortuj wg