Zaloty i podrywy

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez morpheus 10 sie 2007, 00:40
Z tego co ja wiem kobieta lubi byc zaskoczona czym oryginalnym ale wbrew pozorom banalnie prostym i zawsze staralem sie takim byc. Niby Kobiety lubia rozmawiac i trzeba dac im sie wygadac, nie wolno byc zbyt nachalnym, heh bylem taki za kazdym razem i zaskakiwalem za kazdym razem ale niestety to wszystko zawsze zawodzilo bo cholera wie czego One chca w zasadzie to ja wiem Pudziana ktory przyjedzie Audi AS8 z kolekcja łancuchów na szyi jak BA z druzyny A. Tego one chca i na takie cos leca a te gadki ze facet powinien byc czuly to tylko slowa wcale tak nie jest...!
"...Gdyby były same piękne chwile, nie wiedział bym że żyłem..."

Obrazek

przez top23 10 sie 2007, 00:46
morpheus dobrze pisze. Każdy wie, że kobiety mówią/piszą jedno, a wolą drugie.

przez gusia 10 sie 2007, 00:46
morpheus napisał(a):Pudziana ktory przyjedzie Audi AS8 z kolekcja łancuchów na szyi jak BA z druzyny A

Przykre, ale miałam napisać to samo,taka przewaga dzis panuje i to niestety widać.
Ale nie wszystkie kobietki patrzą na to ,więc nie można wszystkich jedną miarą mierzyć.
Te co patrzą....powodzenia ;)

Zycie jest piękne...
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez morpheus 10 sie 2007, 00:51
lol to chyba kazdy facet wie....ale Kobiety sie tego wypieraja i mowia ze wcale tak nie jest...a jednakkiedy taki podjedzie to ona zawsze na niego spojrzy i pomysli swoje na jego temat

Aha zapomnialem dodac ze wiekszosc Kobieta woli byc kupowana w taki sensie ze facet musi miec kupe siana i to najlepiej w DOLARACH :P ;)

Obrazek

przez gusia 10 sie 2007, 00:53
morpheus napisał(a):ale Kobiety sie tego wypieraja

Prawda jest jedna ,na jaw wyjdzie ;)
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez morpheus 10 sie 2007, 00:55
gusia napisał(a):Ale nie wszystkie kobietki patrzą na to ,więc nie można wszystkich jedną miarą

powiedzialem wiekszosc i nietety tak jest ale ja tak nie potrafie wole wlaczyc sobie muzyczke i przespacerowac przez miasto a usmiechem na twarzy (niech mysla co chca) i nie zwracac na innych uwagi...

Obrazek

przez Tyraela 10 sie 2007, 00:57
Jeśli jakaś pani (lub pan) jest zainteresowana/y - mam ebooka "Dlaczego mężczyźni wolą zołzy", poradnik o tym, jak intrygować mężczyzn. Nie lubię poradników, ale tutaj pani pisze bardzo konkretnie :mrgreen:
...O sancta simplicitias.

przez gusia 10 sie 2007, 00:58
morpheus napisał(a):Aha zapomnialem dodac ze wiekszosc Kobieta woli byc kupowana w taki sensie ze facet musi miec kupe siana i to najlepiej w DOLARACH Razz Wink

Uuu to janie z tej epoko ,nie zazdroszczę Wam mężczyźni.
morpheus napisał(a):powiedzialem wiekszosc i nietety tak jest ale ja tak nie potrafie wole wlaczyc sobie muzyczke i przespacerowac przez miasto a usmiechem na twarzy

i nawet się nie spostrzerzesz a piorun uderzy.
Płyń mój bluesie,płyń...
niebieski kwiat i kolce

przez morpheus 10 sie 2007, 01:01
wybaczcie ale startuje juz do jednej dziewczyny pol roku (jak nie wiecej) wciaz wyciagalem ja na spacery na lody :D (ale takie smietankowe hihihi) rozsmieszalem nawet kiedy miala bardzo zly chumor i co mam z tego? Nic! Czasami trace sily i przestaje w cokolwiek wierzyc bo cokolwiek zrobie to i tak nic nie daje (przyslowiowy groch o sciane) i to nie jest pierwszy raz...

Obrazek

przez top23 10 sie 2007, 01:04
morpheus to możesz w ten sposób do niej startować nawet 10 lat i dalej będziecie na tym samym, przyjacielskim etapie podczas gdy pierwszy lepszy pewny siebie gość zaliczy ją być może po kilku chwilach znajomości.

przez morpheus 10 sie 2007, 01:09
top23 napisał(a):morpheus to możesz w ten sposób do niej startować nawet 10 lat i dalej będziecie na tym samym, przyjacielskim etapie podczas gdy pierwszy lepszy pewny siebie gość zaliczy ją być może po kilku chwilach znajomości.

Dokladnie tak jak mowisz dlatego mam zamiar skoczyc z tym startowaniem i polozyc sie na hamaku jak zawsze w ogrodzie i grac sobie na gitarze moze jakas niewaiasta uslyszy moje dzwieki :P lol

Bo Juz nie wiem co mam robic ://///////////

Obrazek

przez top23 10 sie 2007, 01:31
Szczerze? To chyba nic nie możesz zrobić, z dnia na dzień charakteru nie zmienisz jesli wogóle kiedykolwiek Ci się to uda. Ze spokojnego człowieka nie staniesz się nagle twardzielem. Jest jeszcze inny sposób, który też wymaga sporej odwagi, ale jeśli się na to zdecydujesz to będziesz wiedział na czym stoisz. Zapytaj się jej wprost, czy może was łączyć coś więcej niż przyjaźń. Jeśli powie nie to daj sobie z nią spokój, no chyba że takie przyjacielskie spotkania z dziewczyną w której jesteś zakochany Ci odpowiadają, ale wątpię w to, pewnie bardziej Cię dołują.

przez morpheus 10 sie 2007, 01:34
wiesz co? Mam gdzies ten sport! nie potrzebuje milości z reszta mam juz jedna nie jest to moze kobieta ale na pewno jest plci żeńskiej kocham ja ona kocha mnie reszta mnie nie interesuje i niczego nie oczekuje wiecej od zycia

Obrazek

przez depresyjny86 10 sie 2007, 01:34
Ze spokojnego człowieka nie staniesz się nagle twardzielem.

Dokładnie taksamo myśle,charakteru zmienić się nie da :( ,można zmienić tylko swoje nastawienie do rożnych spraw
Ale można starać się pokonać swój strach i to właśnie robie,można powiedzieć że znowu mam tak zwaną czystą karte na której jeszcze nic nie jest zapisane.,kilka dni temu zacząłem nowe życie,postanowilem zerwać z tym co było w przeszłości..chce mieć dobre kontakty z dziewczynami ale strach jednak wciąż obecny jest....i nie myślcie,że siedze w domu cały czas...bo od kilku dni częściej wychodze i w ogóle....
:)

Sortuj wg