Brak emocji, odczuć...

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Re: Brak emocji, odczuć...

przez majster69xxx 20 gru 2010, 22:56
Pewnie się nie zgodzi iść do psychologa bo nie pozwala mu na to tzw. "duma". Lepiej poczytaj kilka porad w linku w stopce. Mogą pomóc.

przez doman95 27 lis 2016, 09:53
magic napisał(a):ja nie czuje nic...dla mnie to katastrofa jutro wigilai aspędze ją sam tak będzi elepiej dla mnie i dla rodziny nie rozumiem tego totalny zanik funkcji seksualnych od 2-3 lat nie wiem co sie dzieje a powiedzcie mi czy jak jestem swiadomy tego co mam to nie mam np schizofreni ,psychozy??

bo dużo czytam i taka bladosc emocjonalna to tez objaw schizofreni a niby mam zaburzenia osobowości...lekarz w szpitalu powiedział ze emocje wrócą jak dostąd nie wróciły t apustka w głowie mnie wykonczy nawet jak dotykam swojego penisa to nic nie czuje ma ktoś tak leków ni ebiore więc o skutkach ubocznych nie ma mowy a depesja też to raczej nie jest

moje zycie to ruina to tragedia nikt nie potrafi mi pomóc byłem u tylu lekarzy i sie poddałem...

przepraszam... :(

ziomek az sie dziwie ze ciebie znalazlem, poniewaz mam to samo, nerwica stwierdzona totalny brak emocji i uczuc wiem co mordo przechodzisz... pieklo a to co mamy to jest jakas kurewsko rzadka choroba tez chodze do lekazy kminie na necie co to ale to postepuje coraz bardziej i sie pogodzilem z najgorszym... w sumie ja juz umarlem-umarla moja dusza zostalo puste cialo i jebana pustka

Brak emocji, odczuć...

przez sebastian86 dzisiaj, 13:09
ja od lat zyje w braku pozytywnych emocji i uczuc.nie potrafie poczuc relaksu , slabo odczuwam smak jedzenia.czy na to jest jakis lek?
We Are The Champions 2016(L)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg