Ilość partnerów, a szczęśliwy związek?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez Michellea 06 paź 2016, 09:43
NN4V napisał(a):Natomiast fakt, że w zaawansowanym wieku rębnym (>>20) wciąż jest dziewicą, może wskazywać na problemy z nawiązywaniem relacji lub inne psychologiczne ułomności, jak np. uzależnienie od opinii otoczenia. Ewentualnie bliżej jej do AS-a, niż do kobiety, więc też niezbyt dobrze.

No tak. Niby niech kobieta robi, co chce, ale jak nadal jest dziewicą, to nienormalna.

przez Kontrast 06 paź 2016, 10:13
Facetom zawsze będzie przeszkadzać ilość partnerów partnerem, ba faceci najchętniej pomrozili by swoje byle chociaż im na nich nie zależy aby nikt ich nie tykam, o tym mówi nauka i można tu pisać dowolne ,,wydaje mi się, mi to nie przeszkadza,, ale to się tylko wydaje. Ciekawie się to ma do środowisk wielko miejskich gdzie mężczyźni pewne cechy kobiece nabywają ale to nic nie daje bo facet który bardziej rozumie emocje, jest empatyczny, klarownie wewnętrznie komunikatywny dostaje sprzężenia zwrotnego w stosunku do swojego genotypu, męskiego ego i jest jeszcze bardziej o to zazdrosny, tylko już to odnotowuję ale mało kto potrafi z tym cos zrobić bo to jak wyparcie się części siebie, dobrze obserwowane na tym forum.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez refren 06 paź 2016, 10:13
Wołodi napisał(a):Hehe refren cały czas wydawało mi się że jesteś facetem xD Testy osobowości swoje a eksperymenty dowodzą jasno że kosi loszki jak kombajn ten kto ma wygląd modela i oznaki wysokiego statusu (samochód, greckie kolumny przed wejściem, lot ze spadochronem) i nic poza tym pisać nie musi - bo same zagadują. Cała reszta musi rzeźbić w gnoju tzn. otyłych, dysfunkcyjnych i olewających spotkania. Zresztą te panienki na portalach to takie sie wydają kserowane, święta trójca wymagań czyli "towarzyski, spontaniczny, rozrywkowy", za każdym yebanym razem. Reszta bywała różna ale cwaniacka trójka zawsze ta sama Życie weryfikuje że kobiety wręcz szaleją za tymi co traktują je przedmiotowo. Jak ktoś jest empatyczny to za jakiś czas słyszy "nie wiem co czuję", "dajmy sobie czas", "nie wiem jak to się stało!"

Jeśli zależy Ci na koszeniu loszek, to faktycznie możesz mieć żal. Jeśli na normalnej dziewczynie, to może potrzeba czasu i wysiłku, żeby taką znaleźć. Nie wiem gdzie mieszkasz, ludzie w dużych miastach mają lepiej, bo mają więcej możliwości, żeby kogoś znaleźć i większą różnorodność typów. Najłatwiej jest na studiach. Z drugiej strony mam wrażenie, że fajne i niezmanierowane dziewczyny są częściej z mniejszych miejscowości. Portal można zmienić, jeśli chodzi np. o Sympatię, to słyszę same złe opinie, moja koleżanka była i dużo chamstwa. Może trzeba bywać w miejscach, gdzie są ludzie z zainteresowaniami intelektualnymi, jakieś wycieczki z przewodnikiem, pokazy filmów itp. O zgrupowaniach religijnych boję się wspomnieć, bo niektórzy dostaną gorączki, ale mam koleżanki mądre i wrażliwe, katoliczki. Nerwica.pl też jest nie najgorszym portalem randkowym, można poznać czyjeś opinie, poglądy i znaleźć kogoś pokrewnego duchowo, choć to może oczywiście być mylące i wymaga weryfikacji. Ale na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że czasem działa.
Co do wyglądu modela, byłam krótki czas na portalu (nie Sympatia) i odwalałam nieraz gości z adnotacją "za przystojny", nie dlatego, żebym sama wyglądała jak ropucha, ale przystojni mają za łatwo w życiu i się nieraz nie wysilają, by coś sobą reprezentować, a niektórzy wyglądali jak nieskażeni myśleniem. Myślę też, że część dziewczyn boi się, że nie mają u takich szans.
"za każdym yebanym razem" - ha ha ha
Ostatnio edytowano 06 paź 2016, 10:20 przez refren, łącznie edytowano 1 raz

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez salir 06 paź 2016, 10:16
NN4V napisał(a):salir[/b], czepiasz się. Ḍryāgan jedynie niezręcznie zawęził tą grupę do kobiet, ale jest to uzasadnione kontekstem wątku.

Moze na poczatku niezrecznie natomiast pozniej,
Nie powinny otwierać ust, chyba że dla zrobienia loda

ale nie ma co roztrzasac, my z Ḍryāgan sobie wszystko wyjasnilismy. ;)

przez refren 06 paź 2016, 10:35
carlosbueno napisał(a):Teraz lecisz na takich jak ja :mrgreen:

Ratunku! :-|

przez wiejskifilozof 06 paź 2016, 11:51
Niekiedy,trzeba przetestować 19 kobiet,żeby na tę idealną 20 trafić :D

przez jankko 06 paź 2016, 12:07
Nie sądziłem, że tyle odpowiedzi tu zobaczę. Macie rację, że różnie w życiu ludziom się układa i nie można kogoś przekreślać ze względu na ilość partnerów. Niemniej jednak jak dziewczyna była w jednym poważnym związku, a z następnymi facetami szła do łóżka po pierwszej, czy drugiej randce, a ich znajomość kończyła się po seksualnej przygodzie, bądź paru miesiącach to nie chciałbym na taką trafić. Wolę kogoś kto chce budować coś trwałego i z myślą, że do końca, bo nie jestem zabawką do zaspokajania.
Ktoś pisał, że mogę mieć kompleksy i bać się tego, że będę porównywany z innymi. Oczywiście, że chciałbym parę rzeczy w sobie zmienić, ale zdaję sobie sprawę z tego, że nie ma ludzi idealnych. Nudno by było gdyby każdy był perfekcyjny pod każdym względem. :) Pewnie by mi przez myśl przeszło, że miała bardziej doświadczonych facetów, a ja JESZCZE nie potrafię jej zadowolić. hehe Pomimo tego wierzę, że najważniejszy jest człowiek, a w sprawach łóżkowych można razem uczyć się i eksperymentować by każdy był zadowolony. :)
Niedawno zacząłem szukać na portalach randkowych, ale idzie średnio. Dwa razy słyszałem, że myślały iż moje konto jest fałszywe, bo wyglądam jak jakiś aktor! hahaha, albo tekst "Ty jesteś dla mnie za ładny". Wydaje mi się, że dziewczyny mogą mi nie ufać, bać się, że jestem zbyt fajny żebym był prawdziwy. Może myślą, że jestem podrywaczem, albo że kłamię bo jak takie "ciacho" mogło być tylko z jedną dziewczyną, dziwią się. Może nie powinienem tu w ten sposób pisać o sobie, ale to wszystko z życia. Nie uważam się za Adonisa, a za zwykłego chłopaka o naturalnej urodzie, która nie jest szpetna.
Podejrzewam, że niektóre z nich szybko by ze mnie zrezygnowały, bo nasze style życia "gryzłyby się". Jestem ambiwertykiem, który lubi posiedzieć w domu, wyjść na spacer i podziwiać naturę, posiedzieć nad wodą, albo poleżeć na trawie chłonąc wszystkie zapachy, dźwięki i obrazy. Nie przepadam za miejscami tłocznymi i głośnymi. Imprezowiczka do mnie nie pasuje. :) Weź tu teraz człowieku znajdź dziewczynę lubiącą podobnie spędzać czas i żeby jeszcze wyglądem pociągała. :)
Wziąłem sobie wasze wypowiedzi do serca i będę szukał dalej! :)

przez Kontrast 06 paź 2016, 12:27
To nie byly porady, tu kazdy chcial przeforsować swoje racje. Pozdrawiam.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez salir 06 paź 2016, 12:29
jankko zycze owocnego szukania. Pozdrawiam :)

przez anka szklanka 06 paź 2016, 12:54
_Req_ napisał(a):anka szklanka to kwestia moralnosci kazdego czlowieka.

No i właśnie, moralności danego człowieka - byle nie moralności tłumu skandującego "ta puszczalska na stos, ta porządna na żonę".

Ale dla związku gdzie jest szacunek i uczucie przeszłość partnera ma mniej więcej takie samo znaczenie jak to czy jako dziecko dłubał w nosie.
Jeśli nie robi tego teraz - jest ok.

przez Wołodi 06 paź 2016, 13:24
refren napisał(a):Jeśli zależy Ci na koszeniu loszek, to faktycznie możesz mieć żal. Jeśli na normalnej dziewczynie, to może potrzeba czasu i wysiłku, żeby taką znaleźć.
No coś w tym jest. Tylko do utrzymania przy sobie takiej dziewczyny też trzeba mieć jakieś doświadczenie z innymi, poznać na własnej skórze schematy zachowania. Chyba że ona również ma skąpe doświadczenia co na ogół wynika z marnej urody lub problemów wewnętrznych. No ale jak to mówią - coś za coś.
refren napisał(a):Nie wiem gdzie mieszkasz, ludzie w dużych miastach mają lepiej, bo mają więcej możliwości, żeby kogoś znaleźć i większą różnorodność typów. Najłatwiej jest na studiach. Z drugiej strony mam wrażenie, że fajne i niezmanierowane dziewczyny są częściej z mniejszych miejscowości.
Oj tak. Słyszałem jednak że takie dziewczyny po przyjeździe do miasta trzeba dosyć szybko "przechwycić" żeby nie zdążyły ulec wpływowi miastowych koleżanek.
refren napisał(a):Portal można zmienić, jeśli chodzi np. o Sympatię, to słyszę same złe opinie, moja koleżanka była i dużo chamstwa.
Bo ja wiem czy to kwestia odpowiedniego portalu.. Niby dlaczego miałaby być wyraźna różnica między tym a np. edarling? "Portal tworzą ludzie" xD Czytałem że na zaadoptuj faceta też mężczyźni musieli zaczynać rozmowę bo dziewczyny się nie garnęły bardziej niż gdzie indziej, mimo że konwencja jest oczywista. Zabawiaj mnie koleś!
refren napisał(a):Może trzeba bywać w miejscach, gdzie są ludzie z zainteresowaniami intelektualnymi, jakieś wycieczki z przewodnikiem, pokazy filmów itp. O zgrupowaniach religijnych boję się wspomnieć, bo niektórzy dostaną gorączki, ale mam koleżanki mądre i wrażliwe, katoliczki. Nerwica.pl też jest nie najgorszym portalem randkowym, można poznać czyjeś opinie, poglądy i znaleźć kogoś pokrewnego duchowo, choć to może oczywiście być mylące i wymaga weryfikacji. Ale na własnym doświadczeniu mogę powiedzieć, że czasem działa.
Kiedyś sprawdzałem na tę okoliczność czy w Gdańszy są projekcje z rozmowami po ale o dziwo były tylko dla szkół gim i lic :roll: Nic dla uwolnionych ze szkolnych kajdanów. O religijnych spotkaniach to tutaj nie pisz :nono: Zbyt wiele tu osób którym religia zrobiła kipisz z mózgu i wygrzebują się z niego całe życie. Według mnie Kościół jest jak lewica - swoje już zrobili (to pierwsze na pewno, to drugie bardziej wątpliwe) a teraz bardziej szkodzą niż pomagają. Na nerwicy fajnie byłoby poznać jakąś aspisie lub inny typ osobowości antyspołecznej :105: Nie byłoby ciągania po znajomych.
refren napisał(a):Co do wyglądu modela, byłam krótki czas na portalu (nie Sympatia) i odwalałam nieraz gości z adnotacją "za przystojny", nie dlatego, żebym sama wyglądała jak ropucha, ale przystojni mają za łatwo w życiu i się nieraz nie wysilają, by coś sobą reprezentować, a niektórzy wyglądali jak nieskażeni myśleniem. Myślę też, że część dziewczyn boi się, że nie mają u takich szans.
O ile nie towarzyszą przystojnym postawne sylwetki lub ponadprzeciętna charyzma lub inne skille to mogą mieć często przesrane u rówieśników z zazdrości o powodzenie wśród koleżanek. A to wpływa na samoocenę również wśród kobiet, bo one nie lubią kozłów ofiarnych.
refren napisał(a):"za każdym yebanym razem" - ha ha ha

Kiedy chcesz być i groźny i zawadiacki - za jednym zamachem :angel:
http://giphy.com/gifs/3oz8xWqZJuQ04IQ4SY
zbanowany

przez refren 06 paź 2016, 14:55
Wołodi napisał(a):Czytałem że na zaadoptuj faceta też mężczyźni musieli zaczynać rozmowę bo dziewczyny się nie garnęły bardziej niż gdzie indziej, mimo że konwencja jest oczywista. Zabawiaj mnie koleś!

Taki mamy schemat kulturowy, który wcale nie jest głupi, bo mężczyźni łatwo uznają kobiety wychodzące z inicjatywą za desperatki. A już samo korzystanie z portalu naraża na takie miano. Jakoś tak jest, że inicjatywa i bajer to męska domena, choć podejście "zabawiaj mnie" to już co innego. Kobiety potrzebują większej pewności siebie (czy desperacji) niż mężczyzna żeby zagadać. Łatwiej im kliknąć na przykład, że coś się im podoba w Twoim profilu i wtedy dobrze zadziałać. Ważne chyba czy kobieta podtrzyma rozmowę, kiedy ktoś do niej zagada czy będzie odpowiadać półzdaniami trzy słowa na krzyż. Mężczyźni niektórzy zresztą też się nie wysilają i widziałam zagajenia w stylu "co słychać?" "siema :)" "fajna fotka, umówimy się?".

Nie jestem wielką zagorzałą fanką portali, nie płacą mi też za reklamę, przedstawiam to tylko jako jedną z możliwości i dzielę się doświadczeniami.
All men will be sailors, then, Until the sea shall free them...

przez carlosbueno 06 paź 2016, 16:42
Dwa razy słyszałem, że myślały iż moje konto jest fałszywe, bo wyglądam jak jakiś aktor!

Myślałem że tylko kobiet konta fałszują. Byłem kiedyś na takim portalu gdzie była kupa fałszywych kont z których laski o wyglądzie supermodelek zagadywały cię i to zawsze przed końcem miesiąca bo na miesiąc miałem abonament wykupiony.

Co do wyglądu modela, byłam krótki czas na portalu (nie Sympatia) i odwalałam nieraz gości z adnotacją "za przystojny",
Też zbyt ładne bym odrzucał bo uważam że takie mają zbyt duże wymagania, że jestem zbyt beznadziejny na nie, no i zawsze to mogą być jakieś fałszywe konta.
Największy Forumowy Maruda

przez Rabinizm 06 paź 2016, 16:58
carlosbueno napisał(a):Też zbyt ładne bym odrzucał bo uważam że takie mają zbyt duże wymagania, że jestem zbyt beznadziejny na nie, no i zawsze to mogą być jakieś fałszywe konta.

Czyli te mniej niż "zbyt ładne" nie mają za dużych wymagań?

Sortuj wg