Ilość partnerów, a szczęśliwy związek?

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

przez carlosbueno 05 paź 2016, 18:17
refren napisał(a):
kotek em napisał(a):
Wołodi napisał(a):Sam zacznij nabijać sobie licznik, kobiety wbrew oficjalnym deklaracjom lubią takich, imponują im.

Znawca kobiet :/. Zbytnie "zużycie" nie dla każdej jest atrakcyjne :P

Mnie to nie pociąga, kiedy mam być kolejną po kilkunastu czy kilkudziesięciu kobietach, bo to oznacza, że facet dość przedmiotowo traktuje seks czy po prostu jest playboyem. Albo ma problem z zaangażowaniem się lub inne problemy, przez co ciągle mu się rozpadają związki i musi szukać nowych dziewczyn. Jeśli facet miał bardzo wiele partnerek, to znaczy że umie zarywać dziewczyny, zwykle ma jakieś cechy uważane przez kobiety za atrakcyjne, ale to może być dość płytki wymiar atrakcyjności niezwiązany z jakimiś istotnymi zaletami charakteru i postaw życiowych. Kiedyś na takich leciałam, ale mi przeszło.

Teraz lecisz na takich jak ja :mrgreen:
Największy Forumowy Maruda

przez Kontrast 05 paź 2016, 18:22
To najnormalniejsze w swiecie, ze jak ktos ma niski temperament to chciałby sie z kims takim zwiazac i doświadczenie bedzie mniejsze. Czasem ludzie sie zle dobierają, powstają wtedy rozne wątpliwości, zgrzyty czy tez maja w sobie konflikt wewnętrzny i chca:40 letnia, dziewicza niczym Jarosław swierzyne z temperamentem jaki nie nosiła ta ziemia, bo wiadomo nie jestem pedalem.
Nie znam roli którą gram. Wiem tylko, że jest moja, niewymienna.

przez NN4V 05 paź 2016, 20:37
Ḍryāgan napisał(a):...czy dziewczyna jest wartościowa a nie puszczalska łatwo przecież poznać...
...bez wiedzy o ilości partnerów.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Rabinizm 05 paź 2016, 20:40
kotek em napisał(a):
Wołodi napisał(a):Sam zacznij nabijać sobie licznik, kobiety wbrew oficjalnym deklaracjom lubią takich, imponują im.

Znawca kobiet :/. Zbytnie "zużycie" nie dla każdej jest atrakcyjne :P

Do tego teoretyk, który sam wykoncypował prawdy niepodważalne. Geniusz.

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 20:40
NN4V, bez wiedzy o ilości partnerów, bo "puszczalska" - to dla mnie kwestia zachowania.
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez Rabinizm 05 paź 2016, 20:46
refren napisał(a):Jeśli facet miał bardzo wiele partnerek, to znaczy że umie zarywać dziewczyny, zwykle ma jakieś cechy uważane przez kobiety za atrakcyjne, ale to może być dość płytki wymiar atrakcyjności niezwiązany z jakimiś istotnymi zaletami charakteru i postaw życiowych. Kiedyś na takich leciałam, ale mi przeszło.

Raczej to normalne w szczenięcych latach, kiedy atrakcyjności upatruje się w kimś w powierzchowny sposób. Bardziej to wygląda na projekcję naszych podniet niż na szukanie poważnego partnera. Dopiero potem ewoluują inne aspekty atrakcyjności, jednak wówczas szukamy osób nam podobnych.

przez wiejskifilozof 05 paź 2016, 20:51
Ja jestem liberałem obyczajowym.Nie potępiam,że ktoś ma wielu partnerów.A to dziwne,skoro jestem prawiczkiem.

przez NN4V 05 paź 2016, 21:04
Ḍryāgan, dopisałem końcówkę, bo Twoja wypowiedź wydała mi się niedopowiedziana.
Oczywiście, ze puszczalska to kwestia zachowania. Co więcej, jedna kobieta może przez część życia być "puszczalska", a przez kolejną być "cnotką". Interesujące wariacje na temat snuje Hawkins w "Samolubnym genie".
A założyciel wątku ma problem, ale jest to wyłącznie jego problem. Wynikający głównie z deficytów poznawczych, w których braki zastępuje schematami przyswajanymi od otoczenia.
Niezbyt rezolutnego otoczenia.
__regvar __no_init volatile unsigned char flags

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 21:24
NN4V, ale ogólnie rozumiesz o co mi chodziło? Tak serio to osobiście nie cierpię "głupich" kobiet, takich z którymi nie ma o czym pogadać i które poza seksem nie mają nic do zaoferowania. Mojej partnerki nie pytałem ilu miała przede mną facetów. Gdzieś już pisałem, że najważniejsze, żeby nie chciała nikogo po mnie :-)
Nadanie sensu życiu może doprowadzić do szaleństwa, ale życie bez sensu jest torturą niepokoju i próżnych pragnień, jest łodzią pragnącą morza i jednocześnie obawiającą się go.

przez salir 05 paź 2016, 22:28
Ḍryāgan napisał(a): Tak serio to osobiście nie cierpię "głupich" kobiet, takich z którymi nie ma o czym pogadać i które poza seksem nie mają nic do zaoferowania.

Może z Tobą nie ma o czym porozmawiać a z kim innym ma, to nie znaczy jeszcze, że jest "głupia" i nadaje się tylko do seksu.

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 22:33
salir, powinnaś wiedzieć o czym piszę. Niektóre bywają takie płytkie, że dla nich nie ma tematu. Potrafią tylko idiotycznie chichotać. Nie powinny otwierać ust, chyba że dla zrobienia loda

przez salir 05 paź 2016, 22:39
Ḍryāgan napisał(a):salir, powinnaś wiedzieć o czym piszę. Niektóre bywają takie płytkie, że dla nich nie ma tematu. Potrafią tylko idiotycznie chichotać. Nie powinny otwierać ust, chyba że dla zrobienia loda

Powinnam? Uwielbiam jak faceci w ten sposób traktują kobiety, nie ważne czy chichoczą czy nie...

przez Ḍryāgan 05 paź 2016, 22:41
salir, a jak traktuję? Po prostu nie lubię pewnego typu kobiet i chyba mam do tego prawo. Nie lubię - więc nie zadaję się z takimi. Chyba logiczne, nie?

przez salir 05 paź 2016, 22:45
Ḍryāgan napisał(a):salir, a jak traktuję? Po prostu nie lubię pewnego typu kobiet i chyba mam do tego prawo. Nie lubię - więc nie zadaję się z takimi. Chyba logiczne, nie?

Nie musisz lubieć, nie musisz zadawać się ale też nie musisz w ten sposób pisać. Mnie ma prawo się to nie podobać :)

Sortuj wg