Życie bez seksu

Metody rozwiązywania konfliktów w związkach. Problemy oraz sposoby radzenia sobie z "trudnymi" partnerami. Przemoc w rodzinie.

Życie bez seksu

przez chipster 30 sie 2016, 14:03
Zdaję sobie sprawę, że to temat wrażliwy, może nie każdy chce go poruszać, nawet w swojej głowie.

Od 10 lat w sumie nie mam seksu, nic, zero bliskości, przytulenia, z nikim. Jest to spowodowane na pewno lekami, niektóre, przyjmowane cały czas, zobojętniają, sprawiają, że pewna wrażliwość zanika. Inne powody u mnie, to dawna nerwica, różne problemy dnia codziennego, który dawniej wystąpiły dość szeroko.

Co do samej osoby......fakt, że nie mam z kim. Obecny partner życiowy /osoba z którą mieszkam/ ma sex z innymi, stąd jest we mnie pewnego rodzaju obrzydzenie do niego. Poza tym nie szukam nikogo w tym celu. Już nie szukam. Od dawna.

Wiem, że to niezbyt zdrowe, ale też jakoś specjalnie na zdrowiu mi nie zależy. Stałem się po prostu z biegiem lat osobą aseksualną, ponoć to też znak naszych czasów i takich osób jak ja jest więcej.

Jesteście na forum?

Życie bez seksu

przez oblivion 30 sie 2016, 14:30
chipster napisał(a):Od 10 lat w sumie nie mam seksu, nic, zero bliskości, przytulenia, z nikim.

Co do samej osoby......fakt, że nie mam z kim. Obecny partner życiowy /osoba z którą mieszkam/ ma sex z innymi, stąd jest we mnie pewnego rodzaju obrzydzenie do niego. Poza tym nie szukam nikogo w tym celu. Już nie szukam. Od dawna.

To prowokacja czy tylko absurd? Co Cię łączy z Twoim "życiowym partnerem"?

Życie bez seksu

przez chipster 30 sie 2016, 16:19
Prowokacja czy absurd?

Już samo zadanie tego pytania raczej nie skłoni mnie do udzielenia Ci odpowiedzi i wymiany poglądów.
Jak nie chcesz pisać na ogóle, napisz PW. Odpiszę jak szybko się da.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Życie bez seksu

przez jeruka9 30 sie 2016, 20:02
osoby z chorobami psychicznymi są często odrzucane przez partnera/partnerkę to zrozumiałe
nie odnoszę się dotego jak do prowokacji
to brzmi jak ogłoszenie polączone ze smutkiem
seks dla faceta to ważna część związku
ale ze zdradzać to nie rozumiem
w końcu byliście/jesteście parą może jestem nieco staroświecki
każde z nas pragnie dotyku czułości bliskości itd...
postępowanie wbrew naturze nie pomoże nie musisz mnie słuchać to tylko moja opinia :roll:
jeśli mu/jej zależy bo kocha to wróci wiem że to brzmi jak banał ale jeśli ktoś naprawde kogoś kocha będzie się starał z całych sił by być z tą osobą tu tego nie widze bo chodzi o cielesność a nie miłość do osoby która jest blisko
Poznałem kobiete swego zycia jestem na zawsze Mai :105:

Życie bez seksu

przez tosia_j 30 sie 2016, 20:47
jest takich osob wiecej ;)
outsider

Życie bez seksu

przez wiejskifilozof 30 sie 2016, 20:52
Ale,nie wszyscy są szczęśliwi.

Życie bez seksu

przez agusiaww 30 sie 2016, 21:04
On nie ma ale jego chłopak gej ma i trzaska na lewo i prawo. Coz, szukaj tez aseksualnego.
Warto żyć, warto marzyć, bo to co osiągalne możliwe jest do zdobycia.

Życie bez seksu

przez tosia_j 30 sie 2016, 22:01
to jak poznac czy jest gejem, skoro ma byc aseksualny? :bezradny:
outsider

Życie bez seksu

przez chipster 30 sie 2016, 23:25
agusiaww napisał(a):On nie ma ale jego chłopak gej ma i trzaska na lewo i prawo. Coz, szukaj tez aseksualnego.

myślę, że to bardzo trafne podsumowanie.....gdybym tylko nie był taki znieczulony, a tak, to pewnie zostanie tylko ten wpis na stronie.
Pozdrawiam.

Życie bez seksu

przez agusiaww 31 sie 2016, 12:16
chipster napisał(a):
agusiaww napisał(a):On nie ma ale jego chłopak gej ma i trzaska na lewo i prawo. Coz, szukaj tez aseksualnego.

myślę, że to bardzo trafne podsumowanie.....gdybym tylko nie był taki znieczulony, a tak, to pewnie zostanie tylko ten wpis na stronie.
Pozdrawiam.

akurat w necie jest masa for dla asow. Sama sie kiedys na takim zarejestrowałam, ale kurcze nie pamietam ani strony www ani nicka. W sumie tez sadze ze to czesciowo byla wtedy wina leków. Takich ludzi nawet na zwykłych portalach jest duzo, bo w dzisiejszych czasach nawet stres powoduje ze mało komu sie chce zazwyczaj...takze szanse na pewno sa, trzeba probowac.

Życie bez seksu

przez agusiaww 31 sie 2016, 12:17
tosia_j napisał(a):to jak poznac czy jest gejem, skoro ma byc aseksualny? :bezradny:
ze jednak woli facetow przytulac niz babki. Zreszta aseksualni nie sa wyzuci z uczuc tylko nie maja potrzeby seksu...

Życie bez seksu

przez ekspert_abcZdrowie 31 sie 2016, 16:53
Wbrew pozorom osób, które mają małe albo prawie żadne potrzeby seksualne, jest sporo. Tylko to temat tabu. I wcale nie muszą być to osoby "wykastrowane" przez leki psychotropowe, choć niektóre leki rzeczywiście mocno tępią libido. Żyjemy jednak w tak zwariowanych i zaganianych czasach, że sam stres sprawia, że często nie ma się ochoty. Brak czasu, zmęczenie, frustracja - to wszystko odbiera apetyt na seks.
Psycholog

Życie bez seksu

przez ekspert_abcZdrowie 31 sie 2016, 16:55
Wbrew pozorom osób, które mają małe albo prawie żadne potrzeby seksualne, jest sporo. Tylko to temat tabu. I wcale nie muszą być to osoby "wykastrowane" przez leki psychotropowe, choć niektóre leki rzeczywiście mocno tępią libido. Żyjemy jednak w tak zwariowanych i zaganianych czasach, że sam stres sprawia, że często nie ma się ochoty. Brak czasu, zmęczenie, frustracja - to wszystko odbiera apetyt na seks.
Psycholog

Życie bez seksu

przez Neurotica_Lostica 01 wrz 2016, 15:17
Zastanawiam się co ten wątek mam na celu, bo osobiście nie widzę problemu... jak Ci się nie chce to spoko. Co tutaj jest do omawiania?
Mój dzienniczek, gdzie spisuję mą depresję...
-> lostica.blogspot.com

Sortuj wg